Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

tak jsem tu už nějaký čas nebyl, neboť jsem byl pověřen vyšší mocí vykonávat funkci moderátora na VW klubu, v nejfrekventovanější sekci Passat B6/B7/CC. Je to činnost odpovědná, časově náročná, o čemž by mohl Pawouk jistě pohovořit. Ale upřímně, už mi ty lidi serouuuuuuu !!!!!!!  Ale to je pořád ještě nic proti partě lidí, co si založili na FB jakousi komunitu najitelů CC. Bože to jsou retardi ! To si občas myslím, že si snad musej s těma dotazama dělat srandu, někteří. Nedělaj. No to je jedno. Ako sa tu stále máte ?:)

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Sabiza napsal:

„Auto, které bude dvojčetem Seatu Ateca, se světu ukáže pravděpodobně v druhé půlce léta.“ A já měl za to, že Ateca má už dvojče v podobě Kodiaqu.

 

maxresdefault.jpg

Ateca byla od začátku psaná jako nový Yeti. I na téhle fotce je vidět, že medvěd je znatelně delší. Ateca je fakt docela kompaktní co jsem jí okukoval.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Sabiza napsal:

Domnivam se, ze je to dylina. Zajem je jasnej. Udelat kseft s parkovanim kamaradickum. A ty kecy, ze prazsky bydleni je drazsi, rozhodne neplati v okrajovych ctvrtich, kam to ma nejvetsi dopad. Kdyby rozsirili adekvatne P+R, tak proti tomu nic nemam. Takhle je to ale prasarna. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, beuticek napsal:

Domnivam se, ze je to dylina. Zajem je jasnej. Udelat kseft s parkovanim kamaradickum. A ty kecy, ze prazsky bydleni je drazsi, rozhodne neplati v okrajovych ctvrtich, kam to ma nejvetsi dopad. Kdyby rozsirili adekvatne P+R, tak proti tomu nic nemam. Takhle je to ale prasarna. 

No, nedávno jsme na toto téma měli docela dlouhou diskuzi se starostou Prahy 8. Občané nabízeli hned několik variant, včetně možností toho, jak taková parkoviště financovat. Vše skončilo na tom, že Praha nemá (už nemá) pozemky, na kterých by podobná parkoviště mohla být. Dolní Chabry si rozebrali soukromé osoby, pozemky kolem Zdibů (kolem cesty) mnohdy patří církvi, a další části nejsou prý vůbec vybavené na to, aby tam P+R parkoviště byla.

 

Bylo nám doporučeno zajíždět na Letňany. On je ovšem problém, že dostat se z Letňan někam do Prahy je prostě problém. Beru to opravdu jen sám za sebe, ale cesta z Vodochod na Chodov trvá autem maximálně 50 minut a to včetně toho, že někde budu stát v koloně. Pokud pojedu na Letňany, tak je to 20 - 25 minut, přechod na metro 10 minut a dalších 35 minut v metru na Chodov. Jsem na tom o 20 minut hůř, než když pojedu v sedm ráno rovnou autem na Chodov, zaparkuji na parkovišti za firmou nebo v P+R na Chodově, které je v tu dobu ještě relativně prázdné. A to nemluvím o tom, jak to vypadá s MHD z vesnice. Autobusová zastávka je kilometr daleko, cesta trvá hodinu a nějaké drobné za předpokladu, že nebudou Zdiby a Dolní Chabry zapráskané (dle všeho se tam denně stojí 10 - 20 minut).

 

Nasrat na celou hromadnou dopravu na severu Prahy. Dokud nebude vše vyřešeno, nebudou odstavná parkoviště blízko stanic metra, na která vůbec metro jezdí (ne jako Letňany, na které to jezdí jednou za tři vozy?), tak budu MHD využívat. Do té doby je to pro mě nevyužitelné, pomalé a ještě k tomu zbytečně složité.

 

Mimochodem, cesta z Chodova do Vodochod právě teď... úspora více než 30 minut oproti MHD.

ojESuNl.png

Editováno: , autor: Sabiza
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 3. 2017 na 21:33, stanmar napsal:

OII - jen jednou nekvalitní provedení práce (lakování spoileru - vyřešeno opětovným nalakováním na náklady servisu)

Jinak nic.

 

Takže jsem to zakřikl - v neděli mi přestal fungovat zámek PP dveří .:kol-26:

Zámek naštěstí OK, ale byly zoxidované piny v zásuvce kabelů vedoucích do dveří.

Výměna celého svazku el. instalace pro dveře, bratru za 3742,- Kč včetně práce (cena i se započítanou slevou 539,-Kč).

(Zámky se prý taky občas podělají, ale to je ještě dražší položka).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...