Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Já úspěšně přezul již ve čtvrtek před srazem, abych nemusel takovou dálku na zimních. Auto bylo hned tišší a lépe se jelo. :D

 

Jinak Kokodák byl fajn. Já bych tu rychlost nebo zrychlení ani moc neřešil. Cokoli by bylo lepší než to, co mám teď. Ale docela jsem se pobavil nad tím výhodným financováním VW, co tam Clint měl. Akontace 400 tisíc a poté 48x 21500,-... člověk by si mohl koupit za hotové Kokodáka a ještě plně vybaveného Citigo. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja si myslim ze tech 8s na tu armaru neni tak zle. To ze to v tom aute clovek tak nevnima je dany tou velikosti. Ta tvoje snehova kralovna od sazi ma zrychleni taky 8s nebo tak nejak ne? No ta spotreba uz je trochu jina. Zase kdyz si nekdo koupi nejsilnejsi dehet bude jezdit o 2 mene a o 1s pomaleji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle údaje o zrychlení vůbec neber v potaz, to je uplně zcestný údaj. Já to vyzkoušel, tak vím. Moje auto je proti tomu kokodáku raketa ;) Možná je průser u té krabice ta 4kolka, žere víc a jede míň.

 

Podivej se na spotřebu, to je uplně mimo realitu. Já jel jak myší pšouk, sundaval haxnu z plynu, z kopce bez plynu, nepředjížděl....a stejně skoro deset. Líp už jenom ve vakuu a z vypnutym motorem :D

 

Jediné co je fakt super je podvozek, dobrý nastupování a ticho v kabině.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je dany autem. V thalii jedu 110 a myslim si ze jedu 180 [emoji23]. Tam to funguje obracene. V Audi SQ7 taky zrychlis za 5s a ani ti to neprijde. Je to parnik. Jen jsem chtel rict jestli to vnimani treba neni obdobne. Kurva. Meli jsme to stopnout. Priste musime dukladneji testovat i brodivost a pruchodnost terenem na Doupove treba.

Jak tomu svitily mlhovky?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Petrrr napsal:

No to je dany autem. V thalii jedu 110 a myslim si ze jedu 180 emoji23.png. Tam to funguje obracene. V Audi SQ7 taky zrychlis za 5s a ani ti to neprijde. Je to parnik. Jen jsem chtel rict jestli to vnimani treba neni obdobne. Kurva. Meli jsme to stopnout. Priste musime dukladneji testovat i brodivost a pruchodnost terenem na Doupove treba.
Jak tomu svitili mlhovky?

Kde sis tu SQ7 půjčoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Clint napsal:

Tak jsem provětral s kokodákem šrajtofli ;)  Pod devět jsme se nikdy nepodíval ;) , najel jsem asi 600km....Spotřeba spíš 10+.....A to jsem to lechtal a moc nepředjížděl, ono je to beztak hazard :D

No vidis, ja si chrochtam za dlouhodobejch 4,7 a zrychleni mi pripadalo min. srovnatelny, ne-li lepsi u my nafty :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, stanmar napsal:

No vidíš, a já se dostal se čtyřočkou k šesti :kol-48:

Rozmýšľal som, ako si sa dostal se čtyřočkou k štěstí. A ono je to k 6ti  :rolleyes:

K tej spotrebe v Kodiaqu - vo väčšom aute a silnejšom motore neregistruješ kopce a prevýšenia.

Auto ide rovnomerne a spotreba je  samosebou väčšia.

Keď 1.6d už do kopcov nevládze, musíš jej pomôcť podradením a pár kvapiek ropy ušetríš.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Clint napsal:

Jediné co je fakt super je podvozek, dobrý nastupování a ticho v kabině.

 

Podvozek je fajn, to určitě. Ale když jsem seděl vzadu, tak mi vadil ten hluk od pneumatik. Neslyšíš motor, ale slyšíš hučení pneumatik (a to pěkně brutální), což je dle mého mnohem horší než slyšet zvuk toho, co Ti jede vepředu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...