Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 17 hodinami, PavkaKorčagin napsal:

Clint testuje novýho "Jetyho lll".

 

A je pečlivě sledován.

17499486_1437988859576165_3908974467803915672_n.jpg

 

 

Neteče ti z Citigo olej? Jsem před chvílí parkoval vedle tebe (respektive vedle tvého parkovacího místa) a koukám, že tam je na asfaltu mastný flek slušných rozměrů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle volby lidí v Německu. Nechtějí uhelky ani jaderky. Nechtějí auta, motorky a nic co by vypouštělo nějaké emise. Stačí ventilátory a nějaký solár. Všichni budou lézt po stromech a žrát kořínky. V tom jim mohou pomoci uprchlíci.
Pro jistotu bych zavřel i hranice. Kdo by to byl řekl, že budou zápaďaci emigrovat k nám... [emoji23]

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si nemohu vzpomenout, kdo tohle umí....
HELP ME :) jeden chalanisko z ŠFS sa mi ponúkol, že mi pozrie niečo cez diagnostiku... chcel mi vypnúť hlásenie vypálenej žiarovky v ŠPZ (ledka) a niečo tam dobabral a od vtedy mi nefunguje denné svietenie, musí stále jazdiť na bixenonoch.. keď dám svetlá do polohy ,,auto" tak mi majú cez deň svietiť denné svetlá vedľa hmloviek ale nesvietia, akoby to ten chalanisko nejako prekódoval a namiesto toho mi svieti spiatočkové svetlo na lavej strane...potom keď cúvam, tak mi svieti spiatočkové svetlo len na pravej strane a keď otvorím kufor, tak mi prestane svietiť polka obrysových zadných svetiel..viete niekto, čím by to mohlo byť? ak by mi odišla BCM jednotka, tak by fungovali niektoré svetlá? sťahovanie okien, blinkre atď?... jeden mechanik mi povedal, že mi odišla nejaká jednotka na zadu auta, ako je ťažné zariadenie, že tam je elektrika na pripojenie vlečky/prívesného vozíka a tá mi možno odišla a bráni prechodu elektriky,preto sa mi aj spúšťa pri dennom svietení spiatočkové svetlo, vraj by malo stačiť jej odstavenie (RJ)... ďalší mi povedal, že mi mohol nejaké veci pomazať a že je treba prekódovať celú RJ.... nemáte niekto s týmto skúsenosť? za každý rozumný komentár ďakujem. :)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, PavkaKorčagin napsal:

Prasklina dlouhá cca 5cm, u šroubu. Údajně nějaká konstrukční vada a děje se to prý poměrně často - nejenom Citigo.

 

Konstrukční vada? To spíše někdo posral z mechaniků.

 

 

před 9 hodinami, motosman napsal:

Dle volby lidí v Německu. Nechtějí uhelky ani jaderky. Nechtějí auta, motorky a nic co by vypouštělo nějaké emise. Stačí ventilátory a nějaký solár. Všichni budou lézt po stromech a žrát kořínky. V tom jim mohou pomoci uprchlíci.
Pro jistotu bych zavřel i hranice. Kdo by to byl řekl, že budou zápaďaci emigrovat k nám... emoji23.png

 

A nejvtipnější na tom je, že berou elektřinu od nás, z těch uhelných elektráren. Ale ta je zelená, protože překročila hranice. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...