Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, Petrrr napsal:

Tady je nejak mrtvo. Vikend asi je zima tak Prazaci zustali doma a obdelavaj manzelky. Hradecaci obdelavaj registrovany partnery. emoji23.png

Jo a ty seš ztřískanej s Vencou na nádraží v KV a ten Tě navíc zradil s nějakou buchtou..:kol-99:

bez.thumb.jpg.0bf0a15adb3f2ebdcf74496f817db4b6.jpg

 

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooo, prave jsem se vratil z KV z Globusu kde je svet jeste v poradku. A jsem hned zase o 4500 lehci za zradlo a tankovani. Kurva v Globusu uz bych mel mit svuj VIP vstup, vlastni tlacicku kosiku nahore bez to same u stojanu a pokladni. Vlastni odpocivarnu a lahev vina ze Chapan jako pozornost pri nakupu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motosi prej 2x do roka. Co maji ten globus bonus jestli 3 roky. Nestalo se mi ze bych nekdy nebyl ve zlatem radu. Tedy v tom nejvyssim. Si tedy muzes spocitat kolik jim tam minimalne nechavam. To neni jako ty kdy behas po akcich v Penny a Kauflandu a bojujes o sve misto u zlevnene krkovicky z Polska. Pak jdes pro super funkcni tricko za 150 do Lidelu co ti ubere 10kg. [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Petrrr napsal:

Jooo, prave jsem se vratil z KV z Globusu kde je svet jeste v poradku. A jsem hned zase o 4500 lehci za zradlo a tankovani. Kurva v Globusu uz bych mel mit svuj VIP vstup, vlastni tlacicku kosiku nahore bez to same u stojanu a pokladni. Vlastni odpocivarnu a lahev vina ze Chapan jako pozornost pri nakupu.

 

Mno, v Globusu jsem byl zrovna dnes a to po delší době - nějak odminula podražili flákoty.:kol-32:

Jsou to holt stejní skrblíci jak Clint.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, motosman napsal:

No tak to s tím svým smartphonem co mám budu asi potřebovat od Clinta půjčit kus přistávací plochy, páč zajetí do garáže to asi můj operační systém nezvládne..:kol-26:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motosi, nez se k tobe ke kulataku pres ty kolony vubec dostanou. Tak z rohliku mas rohliky na strouhanku. Z mlika tvaroh, z tvrdeho syru plisnovy nebo Nivu, pivo kvasnicove z krkovice Prsut a z cerveneho krabicaku archivni Gabernet S. 1960. [emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4/20/2017 na 18:39, Petrrr napsal:

Koho sere nejake ico.. Vecina z nas sou tady pracujici zamestnanci. Kteri ne ze nemaji slevy, ale nic si neodepisi z dani. V konecnem dusledku platime vic dani nez nejaci icari atd. I kdyz je pravda, ze diky detem ja tech dani taky moc nezaplatim.

Nemusím mít IČO, abych na měl slevy na auta. Stačí nesedět u kopírky a slevy dostaneš taky. :D

 

slevy.thumb.JPG.4be09471b1e7c465088a90e776a16134.JPG

 

V 4/20/2017 na 18:40, kokta7 napsal:

tak daně co odvedeš ze své hrubé mzdy, to je šílený.... A pak jdeš k zubařovi a stejně platíš na víc...Nebo si fakt nemocnej je ti blbě, a první 3 dny dostaneš totální hovno.... tak kde to jsme?

 

P.S. kup si už telefon, protože ta tvoje sračka to sem postuje 3x za sebou.

Já bych Tě vyhnal za hranice. Třeba do Francie. Vytažení osmičky stojí něco málo přes 1500 euro a pojišťovna Ti hradí pouze třetinu z částky. Každá návštěva doktora stojí 50 euro, pojišťovna to nehradí vůbec... a tady si budeme stěžovat na třicetikorunové poplatky u doktorů nebo na to, že máš dát tisícovku za bílou plombu, která je v podstatě nadstandard.

 

Jo a mimochodem, nemáš makat pro socka firmy. Solidní firmy první tři dny nemocenské proplatí. ;)

 

V 4/22/2017 na 8:53, Petrrr napsal:

Nazdar jitrnice. Naskytla se mi mozna moznost koupit zdenou garaz s elektr. v garazove radovce cca 500m od bytu za 70tis co si myslite. Docela o tom uvazuji. Jedno auto co se vzdy nepouziva by bylo v garazi. Mel bych si kde auta vysavat atd. Navic to pojme par veci z bytu co uz nejsou tolik potreba pac ten byt neni nafukovaci. Pneu a kola ze sklepa atd. Jde o to ze clovek uz je pohodlnej mit auto pred barakem a aby to pak nedopadlo ze tu garaz vlastne nevyuziju..i kdyz tady ji prodam vzdycky v te lokalite poptavka prevysuje nabidku.

Chce to silnej zámek, nášlapné miny a tři kamery, abys to uhlídal. Nebo solidní pojistku.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, Sabiza napsal:

Já bych Tě vyhnal za hranice. Třeba do Francie. Vytažení osmičky stojí něco málo přes 1500 euro a pojišťovna Ti hradí pouze třetinu z částky. Každá návštěva doktora stojí 50 euro, pojišťovna to nehradí vůbec... a tady si budeme stěžovat na třicetikorunové poplatky u doktorů nebo na to, že máš dát tisícovku za bílou plombu, která je v podstatě nadstandard.

 

Jo a mimochodem, nemáš makat pro socka firmy. Solidní firmy první tři dny nemocenské proplatí. ;)

1. Kdyby jsme neřvali kvůli 30 kč u lékaře, tak to zachvíli dopadneme jak ve francii, čím více hýkáš tím více se do toho někdo bojí sáhnout a věř že jakýkoli zásah do zdravotnictví bude znamenat že nás to bude stát prachy, takže jen tak dál hýkal bych i kvůli 1 koruně u lékaře, dřív to fungovalo zadara v rámci pojištění, nevím proč by to nemohlo fungovat i dál když to fungovalo desítky let. Kdybych si měl všechno platit sám, postrádá pak smysl odvádět poměrnou část ze svého platu na pojištění, které mě má ze zákona léčit a vyléčit. Kdo nehýká s nama hýka proti nám, všichni hýkají, politici, polictaji,hasiči, zdravotníci... višchni. Hýkej i ty ! Kdo nehýká bude oškubán tak to bohužel je.

 

2. Socek firem je víc než solidních firem. Všichni v solidních firmách dělat nemůžeme, bohužel úspěchy se staví na mrtvolách, tak to je bylo a bude. V ekonomice se točí určitý počet peněz s určitou kupní sílou, která nikde na světě není tak silná v poměru množství peněz aby si každý žil důstojně (ačkoli se snaží poctivě pracovat). Čím víc peněz někdo má tim víc někomu budou chybět. Nechá se to prostě a jednoduše přirovnat k fyzikálním zákonům to je fakt. V kapitalizmu je mnohem více velmi šťastných a bohatých lidí ale taky mnohem více bezdomovců a lidí na pokraji chudoby. Já říkám pořád že pro cca 70 % obyvatel stední a východní Evropy je nejvýhodnější fungující komunizmus než kapitalizmus, ale vidina toho že já vyhraji ve sportce je silná..

 

3. Myslím si že jsme ve šťastných 30 % populace co se má lépe za kapitalizmu než za komančů a přes to si myslím to co jsem uvedl v odstavci číslo 2. Snažím se být objektivní.

Editováno: , autor: 15degren
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako někdo fakt přešel z novodobý škodovky ( 2000 a novější) do Dacie? To jako pomatení smyslů nebo to má jak spotřebák, dva roky a pak do šrotu?

A co je na tom aute spatneho? Od roku 2006 sla kvalita vsech aut vyrazne dolu a postupne klesa. Ja jsem dosel do faze, kdy kazda minuta je pro me draha a nemam cas porad resit nejake problemy s autem. I to je duvod proc radsi nekupuju lepsi auto, ale ojete (tem uz dneska neverim vubec, sama nalestena totalka, bral bych auto jen s jasnym puvodem - tedy idealne takove, ktere znam od novoty a nekdo znamy ho prodava). Navic ojeta jsem mel a nikdy jsem nemel stesti ze bych jen jezdil, to bylo kazdou chvili neco a porad telefonovani a za mechanikem a resit problemy jak to ted udelam atd... Cim min toho v aute je, tim mensi sance ze se posere a Dacie jsou zatim relativne jednoduche a nebo maji lety proverene dily ze starych Renaultu + podvozek dimenzuji na zeme tretiho sveta, tedy je velka sance ze ho u nas hned neoddelas.
no tady nejde o motor, ale vždyť je to zevnitř hnusný jak cigánská mateřská školka..

Tak s tou zkusenosti nemam, ale napriklad ve vymene manzelek maji tyhle mensiny bydleni kolikrat lepsi nez ja a lide v mem okoli.
A co se ti na interieru nezda? Je nasobne hezci nez u 1.2 HTP F2. Ted testovali Lodgy v autosalonu (mozna uz to byl před minulý dil), ja myslim ze je v poho. Je to vsude jen plast - ale poctivy proste Felicie, navic vse pod Octavii ma taky jen plastovy interier, Seat ma jeste u Leona plast (nevim jak typy nad Leonem).
Ze to v Dacce povrzava je pravda, ale vrzou i Octavie a SuperBy, za trochu jiny peniz.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou  moje subjektivní dojmy.. osm let jsem jezdil v Renaultu, na ty sedačky se stačilo podívat a byly špinavý, nemluvim o provedení různých plastů..ale např koženej volatn po třech měsících oblejskanej jak psí koule, tlačítka po třech letech sedřený.. jako jo je to všechno ovlivněný cenou .. o tom ani potom... já prostě nevim ale mě Dacie a celej koncern Renaultu k srdci prostě nepřirostl..ale kdybych měl volit mezi Hyundai a Dacii asi bych volil spíš tu dacii...asi tak

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdyz buch da, tak si za 3 roky reknem - ale kozenej volant snad ani Dacie nema, teda odpada dalsi starost s olestenim :D a to je to o cem mluvim.
Ja bych zase vzal radsi Hyundai, ale priplatek 50tis za i30 kombi + je mensi + minimalne garancky nasobne drazsi. Prumerne odhaduju tak 3tis VS 7tis je uz proste znat. Ale taky ta i30tka je uplne o necem jinem nez Dacie. V neprospech Hyundaie je i motor, ta 1.6 (GDi) je papirove perfektni, v realu to ale zase tak moc nejede a spotreba pri klidnejsi jizde je lehce pod 7l, navic je auto uplne u zeme (to jsem si uzil s 01). MPi je pry lepsi a spotrebu ma pry 6.5 - bohuzel tam kam davam auto na servis MPi na pujcovani nemaji, takze neposoudim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...