Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, Stringo napsal:

Tak bobánci... Musím uznat, že Kokťák měl jednou pravdu a že Cupra je fakt suprová... Mít peníze jdu si pro ní. Dneska jsem se povozil a prostě super.

de03e98ec3b85f64f9cb38839982441c.jpg

kup si telefon nevidím fotku. ja mam fždy pravdu

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By mě zajímalo, jak po téhle jízdě vypadají gumy, brzdy, turbo a vyklepanej jezdec... resp. jak v reálu by byla možná takhle razantní jízda B)

 

No každopádně vím, že kdybych šel na brzdy se svou koktou jako on, tak po 3tí zatáčce už bych nebrzdil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

semislicky uplně v pohodě,(Michelin CUP2 např) jenom ztratí trošku vzorku. Pirelli Pzero či Bridgestone třeba turanza ER300 či S001 to vydrží taky, jenom ti to prostě nebude tolik držet v zatáčce....

výkonější brzdy ti tohle daj v pohodě, po 20-30 minutách už je ideálně ale zvolnit tempo a zchladit vlažnou jízdou... Tak když to dobře chladí, tak turbo nemá problém přeci....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Amici to tak pry maji. I kdyz ten 3.0 V6 ecodiesel ma interval 15tis ( ale to neni americkej motor ale evropskej). Na druhou stranu bych cekal u 5.7 V8 olejovou napln 10 litru a ona je tam snad jen 5. Ono totiz v juesej ti olej vymeni na kdejake benzince bez ztraty zaruky. Tam totiz necvakas za pseudo LL olej v AS 800 za litr.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, FannanekH napsal:

Hele hoši, na který český silnici se dá jet jako v tý hondě? Já vám mám mocit že u nás to je 50/90/130...takže i kinderkára na to bude mít dost výkonu ....:D

Neděláš náhodou u policie či na novinkách.cz? třeba legálně v Mostě nebo v Brně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...