Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

10 hours ago, Petrrr said:

Tak jsem si to cele precetl a co na to rict.. Doost mi to pripomnelo problem ze silentblokem prevodovky u Rapidu. Zaver: novinku jiz nikdy a je jedno jestli Skoda, Opel, Fiat, Lambo.

to jo, aventadory zase hořeli i když ty idioti s tím jezdí ve městě a jak ovce turují motory :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novinky mají vždy porodní bolesti. Smutné na tom ovšem je, že Astra je auto, které je brutálně používané ve fleetu. To auto nevypadá a nejezdí špatně... Jen tyto věci jsou opravdu zabijácké. Poslední dobou se nedivím, že některé firmy přechází z Astry na Octavii i za cenu vyšších počátečních nákladů.


Ano maji a tak by se k tomu melo pristupovat. Resp. automobilka (dealer) k zakaznikovi a ne zakaznikovi prodat srac a delat mrtvy brouk, delat ze zakazniku idioty atd.. Vsak tam byl jeden co tu Astru vratil a tak to ma vypadat. Jako v Americe, pravniky na ne a hotovo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Petrrr napsal:

Tak jsem si to cele precetl a co na to rict.. Doost mi to pripomnelo problem ze silentblokem prevodovky u Rapidu. Zaver: novinku jiz nikdy a je jedno jestli Skoda, Opel, Fiat, Lambo.

 

Jako perličku bych ještě uvedl, že několik těchto Aster s motory 1.4 turbo obou výkonových variant testovali ve SM a dalších časopisech a prakticky všude se zmiňovali, že jim to pocukávalo. :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hošové, máme tu termín říjnového srazu :)

 

Náš legendární a jedinečný Čaj o páté

 

se bude konat ve středu 12. října od 17:00

 

 

a teď pozor......v restauraci LIONS Nesuchyně!

 

 

Pro neznalé, je to o cca 4-5km dál než Krušovice, stejný směr. Projedete Krušárnu a dále po Karlovarce, za motorestem je železniční přejezd a za přejezdem cca 500m doprava na Nesuchyni ;) 

 

Nové klubové samolepky budou

 

Parkování je v areálu a míst dostatek. Jídlo a pití prostě vyzkoušíme -_-

 

 

Pro kinderPetrrra: je to blíž k Varům

 

 

Zde odkaz: http://www.stredisko-nesuchyne.cz/

 

 

Lions3.jpg

Lions2.jpg

Lions1.jpg

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...