Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Asistent rozpoznání únavy mám také, ale nikdy se neozval a to ani při dlouhé cestě z Berlína. Ani nevím, co to dělá, jak to funguje a co to sleduje. Údajně by to mělo poznat nezvyklé chování, pohyby volantem ap.


A to že někdy po noční, když nemůžu v noci spát, jsem fakt zralý ráno cestou domů na mikrospanek. Musím si zvedat hlasitost rádia, abych neusnul na dálnici. Kamarád zrušil nedávno oktavku na dálnici mikrospánkem. Ptal jsem se ho a prej ani ten nástup únavy nepoznal, vzbudil se na svodidlech.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste stesti ze to se moc nestava aby tys byl z prace unavenej. Kdyby mel kamarad poradne auto. Treba Skoda [emoji3] Tak ho to auto doveze az domu a pri tom mu zazpiva Kabanovu ukolebavku.
No to stryc takhle jednou v kamionu nezmuchlal svodidla ale stojici kolonu pred nim na dalnici v Nemecku v mlze. Nastesti se probral zadupl to a zastavil metr pred poslednim autem. Od te doby i kdyby nevim co si dava majzla.
Ty kdyby sis dal 50 kliku, 10km beh po runway nez bys jel domu tak bys neusnul. Hlasite radio si myslim jeste vice unavuje. Nejlepsi pry je zvykacka a zvykat, stymuluje to nejaka centra v mozku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to jsi psal, že jako prevenci před mikrospánkem si pohoníš vrabčáka, že to pomáhá :D 

 

Mě spíš děsí, že člověk asi nepozná ten nástup, přijde to náhle. Vždycky jsem si myslel, že to člověk může nějak odhadnout, že to může přijít....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidis kapitane vole, kormidelnik Titaniku mel taky microspanek a jak to dopadlo. Do cesty mu vlitnul ledovec.
Tak aby ti tam taky nevlitnul.
No a v predchozi praci jsem to na sobe taky poznal vetsinou hodinu po obede. No tak jsem pocitac dal do rezimu auto, kreslo do rezimu pololeh, nohy na stul a 20minutek microspanek. No a nikdy jsem nenaboural. Jooo, zlate casy.
Clinte samozrejme vy tam mate vrapcaky s p. Nevim co se divis. [emoji3]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Petrrr napsal:

Jeste stesti ze to se moc nestava aby tys byl z prace unavenej. Kdyby mel kamarad poradne auto. Treba Skoda emoji3.png Tak ho to auto doveze az domu a pri tom mu zazpiva Kabanovu ukolebavku.
No to stryc takhle jednou v kamionu nezmuchlal svodidla ale stojici kolonu pred nim na dalnici v Nemecku v mlze. Nastesti se probral zadupl to a zastavil metr pred poslednim autem. Od te doby i kdyby nevim co si dava majzla.
Ty kdyby sis dal 50 kliku, 10km beh po runway nez bys jel domu tak bys neusnul. Hlasite radio si myslim jeste vice unavuje. Nejlepsi pry je zvykacka a zvykat, stymuluje to nejaka centra v mozku.

Takže on zmuchlal kolonu a pak zjistil že to ubrzdil......já se z tebe doseru.:D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dobre, chybi tam slovicko malem. Holt vecer v polospanku po celodenni drine v praci ( to Clint a Prazaci neznaji) uz mi to tak nemysli.
A Sabizo, mel sis ho koupit vcera nebo dnes muzes k vetvim . Ja jsem naopak rad ze je zavreno. Neslo to po dobrem a nenazrany retezce si vetsinu naucili a je to pak zacarovanej kruh. Kdyz to jde v Risi ( a to i vcetne nedel) nevim proc by tech par svatku neslo u nas. Akorad to melo platit pro vsechny a nevymyslet nejake vyjimky. Stejne podle statistik s tim 60% lidi souhlasi. Coz me mile prekvapilo.


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On už to vypracoval k dokonalosti, abych ho nepoznal. Tuhle chodil převlečený za těhotnou pošťačku, nedávno tu byli zase plynaři a ten chlápek otevíral revizní šachtu kanalizace, před měsícem stěhovák naproti u baráku a nosil hodinu jednu židli pořád z auta a do auta... [emoji23]


  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stan se jak ctu ve vlakne O3 fl stava radikalni Skodovak, neco jako byl kdysi Clint. Mozna snad koupeny Skodou ze ho necha jet economy run a dostal klicenku, tricko a gulas. [emoji3]
Uz vim proc Skoda vymyslela tak hnusna svetla aby odvratila pozornost od jeste vetsiho setreni ktere bude fl. obsahovat. Pozornost od toho, ze dvere a jejich vyplne jsou stale papundeklove ( coz jsem cekal, ze bude vyreseno) atd. atd. Stan ovsem vidi lasku a hreje ho u srdicka kdyz vidi jakykoliv vymysl od Skody. Doufam, ze jen plati ze po 5ti pivech je kazda Skoda krasna. [emoji23] [emoji23] [emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 A já se Stanovi nedivím, už se svezl v nejslabší verzi  tak ví že už to může bejt jen lepší. 

Petře ty čekáš druhý dítě a ty plastový místo utěrkový  výplně dveri ještě oceníš stejně jako já 

A proč Škoda? A ne Seat nebo něco jako Dáčie? dostupnost náhradních dílů, velká síť servisu po celé Evropě -každé větší město. A v Německu vesnice (pro mě důležité ) 

 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi nevite s jakou chuti bych zareagoval v tom vlakne O3 fl., ale sam uz nevim kolikrat co je k tematu a co ne a za chvili se vyloupne certik v podobe Pawouka a on vam to tam tipne. Tam je treba jen chvalit. [emoji23]
Kapitane, pytlik ano jak tam pises a dokonce i papirovej aby to bylo Eco. Eco pytlik s Eco zvratky z plastovyho TDI. [emoji3]
Nikdy jsem nemel nic proti designu Rapida O3 a v podstate i S3. Ale ta O3fl ten predek je hnus. A kapitane ja jsem se svym Rapidem se vsim spokojen. Velikost, design, motor v dobe koupe cena. Jen jedna vec mi vadi, spolehlivost a kvalita zpracovani interieru.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...