Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 36 minutami, Petrrr napsal:

Analni sverac budes potrebovat az se na to podivas. Ja se taky malem posral z toho jak je ta Skoda perfektni.

A proč se tedy díváš na takové pořady? Neznám žádný motoristický magazín, na který se dá dívat. Je to samej brak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na AS koukam holt s nostalgie. Kdyz jsem na nej koukal tak vy jste jeste tahali kacera za sebou. Stan tahal autobus. Byl tam i test Kodiaku. Jako nakonec musim uznat to nebude asi az tak spatne auto ( az na tu cenu) a uz tam kritizovali kvalitu plastu spodni casti palubovky.
Jinak v celku pekny motoristicky porad je Garaz od toho Slovaka Rasti. Klasika bez saskaren kdy se dozvis hodne o danym aute. Ne jako treba zrovna AS nebo saskarna v podobe Top gearu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Petrrr napsal:

Na AS koukam holt s nostalgie. Kdyz jsem na nej koukal tak vy jste jeste tahali kacera za sebou. Stan tahal autobus. Byl tam i test Kodiaku. Jako nakonec musim uznat to nebude asi az tak spatne auto ( az na tu cenu) a uz tam kritizovali kvalitu plastu spodni casti palubovky.
Jinak v celku pekny motoristicky porad je Garaz od toho Slovaka Rasti. Klasika bez saskaren kdy se dozvis hodne o danym aute. Ne jako treba zrovna AS nebo saskarna v podobe Top gearu..

Az budou mit v tve garazi vulcana,La,P1,tak napis=nikdy mit nebudou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo a predstav si, ze kdyz jsem menil ty prace, tak jsem byl 4 mesice doma, platili jsme najem, pritelkyne studovala - tedy jeji prijem 4tis od rodicu. Uz jsme s tim chteli v Praze seknout, kdyz tu nahle berem Vas. Nemusim mluvit o tom, jak diskriminacni jsou na pohovorech, napr auto Jarov, jo vy nejste z Prahy, jak dlouho tu zijete, aha, tak mi se ozvem... Kdybych do toho tehdy nesel, dneska bych brecel stejne jako ty, tedy pokud bych mel cas brecet. Praci ti nikdo na 99% nenabidne, a uz vubec ne dobre placenou. Musis ji najit sam a byt lepsi nez ostatni a nebo spis, musis vypadat byt lepsi nez ostatni.
Kamarad ted meni velice lukrativni soucasny flek, udajne na nove pozici bude mit 2x takovy nastupak, jako ted bere po 8 letech v soucasne praci. Ale proc to rikam, Stavi barak, tedy hypo na krku, ma maly dite asi 2 lety, do toho v lednu ma prijit dalsi. Tj jeho zena ma pouze materskou. Maji jedno stare auto (Audi A6, 2.7 TDi, ted kupoval univerzaly gumy a dal za jednu 4400Kc; zadna lace), kazdou chvili v práci neni, protoze jezdej po doktorech. Nebyl spokojen, tak i se zavazkama hledal a nasel. Kdo neriskuje nic nema.

Peetr jakyho experta ze Skodovky myslis? Ja myslim ze obecne automobilky zamestnavaji jen experty na orezavani nakladu, menezery, PR, nejaky ty podrz tasky a lidi co skutecne pracují a tvori, tak tech maji jak safranu, jestli vubec nejaky maj, jestli uz to dneska neprojektuji od stolu ty menezeri, kteri vedi ze auto musi zatacet a jet dopredu. Ostatne se da podivat na minulou, soucasnou a budouci vladu, samej fundovanej, ktery svemu oboru rozumi. Jedinej Babis je na sve pozici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Petrrr napsal:

Cumite jitrnice na AS? Tam byl expert Honza+cislo co vysvetluje v nejlepsim aute na svete moderni jizdni asistenty co tak rad ma Pawouk. Akorad to tam ukazuje na plose jako hovado a ne v realnem provozu v meste. Zapomnel jeste zminit jak to kolikrat brzdi samo bezduvodne pac to detekuje mouchu s kabelkou na krajnici.

 

Tyhle asistenty fakt nemusím. Už jsem si ten tempomat co sám brzdí vyzkoušel a je to fakt na hovno. Jediné uplatnění je město a kolony. Co si pamatuju, tak na dálnici v levé zatáčce to bralo auto v pravém pruhu a ačkoliv přede mnou nic nebylo, začalo mi to brzdit...což je fakt super, když za tebou jede auto :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Stringo napsal:

Ja na tom lepe byt nemuzu. Jsem ve spatnem obdobi. Manzelka 6let na materske, ted zacina delat a bere 10 cisteho to je tady normalni plat v okoli. Obe deti chodi do skolky takze prace jakakoli na smeny nebo operativni pracovni doba neprichazi v uvahu. Deti se musi vyzvedavat pravidelne a nepostaraji se o sebe sami. Ja zmenit praci nemuzu. Mam zavazky ktere musim platit a nemohu si dovolit se sebrat a zacit nekde od zacatku a rok nebo dva se hrabat s platem nahoru. Takze jsem v situaci kdy nemohu nic. Kecy typu kazdej muze jit jinam, kde mu bude lepe nesnasim,protoze to lze pouze za urcitych podminek a ty nema kazdy... ja nic nezdedil,nic nedostal,mam hypoteku,2 deti male,2 stara auta ktera jsou potreba opravovat (na nove nemam) a to je tak vsechno. Jedine co muzes rict je to,ze jsem mel napred vytvorit prostor pro rodinu a az potom mit deti s cim souhlasim,ale proste se to stalo jinak, nez jsem si v 18ti planoval. Takze to tak asi z moji strany Radiusi...

Myslis si,ze kdybych mel moznost vydelat si vic,ze bych nesel za lepsim??? Prace se nebojim,jsem sikovnej,spolehlivej,samostatnej a loajalni. Mam veskere predpoklady pro to,abych plnil svou praci opravdu spolehlive a tak jak se po me chce,ale za 1.neumim jazyk a za 2.nemam prostor pro zmenu kvuli zavazkum ktere musim splacet. Mohl bych jezdit po montazich,ale to bych nebyl s detmi a vetsina tech co jezdi je rozvedenych o to ja nechci,anglicky bych se nejak casem naucil...

Takze ja si mohu v dohledne dobe polepsit jedine nahodou a stestim, kdy by mi nekdo nabidl praci s nastupnim platem jaky mam ted a vedel o me, ze jsem spolehlivy. Coz driv asi vyhraju ve sportce kterou nesazim, protoze zadny znami se az tak dobre nema ze by mi dal praci... je to smutne, ale poctivec se v dnesni dobe moc dobre vetsinou nema...

 

 

No jasný pak se rodí děti po 30, vychovávají je lidi co už měli být dědečkem a babičkou, v lepším případě dostane v nejlepších letech děcka infart jen táta děti odrostou a ty  ještě v 60 doplácíš hypotéku.

Prostě model, zajistím domov pak rodinu... to kdyby tady jeli všichni, tak děti zásadně rodí lidi až po 40 a to ještě jen 20 % obyvatel, takže by jsme měli přirozený úbytek -1.8 Obyvatele. Trošku utopie ne ? Prostě ne normální je mít dítě kde muži teprve táhne na třicítku a matce je mezi 22 a 26 let. Zbytek je prostě proti přírodě a super čuper články lidí co žijí mimo realitu a kážou jak se má žít jsou úplně mimo. To že máš děti dřív a táhneš to všechno najednou jak železnou kouli, je prostě uděl chlapa, který to má podle mě v moderní době emancipace strašně těžké, protože všichni tlačí rovnost pohlaví a muži se už neumožnuje tolik běžnou prací vydělat aby to sám celé utáhl.

 

Za mě ti přeju hodně štěstí a jsem v tom s tebou stejně, mám to stejné a jsem rád že až mi bude 45 budu mít plnoleté děti a 5 let života před sebou se zdravím srdcem :-)

 

To jak stát sere na mladé rodiny a podpora v bydlení a tvoření nějakého zázemí ve městech na prosto 0... tohle naší společnost dožene až mi bude v důchodu louskat šváby. Prostě tohle se aktuálním směrem žene do sraček. Školky jen za těžké prachy pro vyvolené, pro děti všechno předražené, každý si z vás utrhne co může, žádné úlevy naopak vydělat vydělat vydělat. Naložit vám ještě víc na záda.

Editováno: , autor: 15degren
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

degrene, taky záleží, jestli někdo chce mít 1 dítě, jako třeba Clint, pak mu stačí mít dítě ve 40ti protože v padesáti má druhé dítě - motorku :-) . Někdo chce mít barák jak hovado, bazén, dovolenou 2x ročně a tak má 1 dítě. No a někdo třeba toto upozadí stačí mu malej barák bez bazénu nebo byt, 1x dovolenou a jeho život naplňuje rodina se 3 dětmi. Někdo chce mít za každou cenu obojí na úkor všeho i vlastního zdraví a jen hrstka vyvolených bez zvýšeného úsilí může mít všechno.

A neb jak se říká Když nepracuješ, nemáš za co žít, když pracuješ nemáš kdy žít. To platí o lidech vydělávající své peníze poctivě. Bohužel. 

Já třeba bych barák taky bral, nebo i lepší auto, nebo tohle nebo tamto, ale já nejsem ochoten obětovat svůj čas, energii, zdraví na úkor rodiny abych pak možná v 60ti letech nad hrobem ten barák splatil.  Proto žiju jen v paneláku, proto mám jen Rapida, ale dělám 8,9,10h max. denně, víkendy volné a vidím vyrůstat své děti a mohu se zapojovat do jejich výchovy. Vše mám svý nyní bez půjček a tak mi nic nechybí. Až žena začne zase hákovat po rodičovské, jedině dobře a žádnej stres.

Ale abych se zaprodal a udělal ze sebe PRAŽÁKA ( jako někteří zde), to raději umřu hlady na kolonádě :-)   

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Radius napsal:

Praci ti nikdo na 99% nenabidne, a uz vubec ne dobre placenou. Musis ji najit sam a byt lepsi nez ostatni a nebo spis, musis vypadat byt lepsi nez ostatni.
Kamarad ted meni velice lukrativni soucasny flek, udajne na nove pozici bude mit 2x takovy nastupak, jako ted bere po 8 letech v soucasne praci. Ale proc to rikam, Stavi barak, tedy hypo na krku, ma maly dite asi 2 lety, do toho v lednu ma prijit dalsi. Tj jeho zena ma pouze materskou. Maji jedno stare auto (Audi A6, 2.7 TDi, ted kupoval univerzaly gumy a dal za jednu 4400Kc; zadna lace), kazdou chvili v práci neni, protoze jezdej po doktorech. Nebyl spokojen, tak i se zavazkama hledal a nasel. Kdo neriskuje nic nema.

 

Toto není až tak úplně pravda, samozřejmě za předpokladu, že nejsi obyčejný Pepík, který nic neumí a neměl v minulosti zájem se vzdělávat. V době, kdy funguje LinkedIN a další profesionální sítě, je dost firem a headhunterů, kteří loví právě schopné lidi.

 

Pokud kamarád neumí počítat, šel do baráku, neměl na to a teď živoří, je to jen a jen jeho problém a ohrozil tak dalších několik lidí. Co se týče žena, tak taky nemusí sedět na „mateřské, rozhodně ne dovolené“ a zkusit hýbnout pozadím. Dneska není v Cajzlu a okolí problém, aby si matka na rodičovské přivydělala na brigádě nebo na částečném úvazku. Naše firma dokonce sama před nástupem na mateřskou jde za budoucí matkou a nabídne poloviční úvazek. A co se týče dětí, tak nezapomeň, že každá návštěva doktora je hrazena zaměstnavatelem, viz. 590/2006 Sb.

 

před 10 minutami, 15degren napsal:

 

No jasný pak se rodí děti po 30, vychovávají je lidi co už měli být dědečkem a babičkou, v lepším případě dostane v nejlepších letech děcka infart jen táta děti odrostou a ty  ještě v 60 doplácíš hypotéku.

Prostě model, zajistím domov pak rodinu... to kdyby tady jeli všichni, tak děti zásadně rodí lidi až po 40 a to ještě jen 20 % obyvatel, takže by jsme měli přirozený úbytek -1.8 Obyvatele. Trošku utopie ne ? Prostě ne normální je mít dítě kde muži teprve táhne na třicítku a matce je mezi 22 a 26 let. Zbytek je prostě proti přírodě a super čuper články lidí co žijí mimo realitu a kážou jak se má žít jsou úplně mimo. To že máš děti dřív a táhneš to všechno najednou jak železnou kouli, je prostě uděl chlapa, který to má podle mě v moderní době emancipace strašně těžké, protože všichni tlačí rovnost pohlaví a muži se už neumožnuje tolik běžnou prací vydělat aby to sám celé utáhl.

 

Za mě ti přeju hodně štěstí a jsem v tom s tebou stejně, mám to stejné a jsem rád že až mi bude 45 budu mít plnoleté děti a 5 let života před sebou se zdravím srdcem :-)

 

To jak stát sere na mladé rodiny a podpora v bydlení a tvoření nějakého zázemí ve městech na prosto 0... tohle naší společnost dožene až mi bude v důchodu louskat šváby. Prostě tohle se aktuálním směrem žene do sraček. Školky jen za těžké prachy pro vyvolené, pro děti všechno předražené, každý si z vás utrhne co může, žádné úlevy naopak vydělat vydělat vydělat. Naložit vám ještě víc na záda.

 

Jenže je jiná doba. Drtivá většina harantů studuje do šestadvaceti, potom ženská musí rozjet nějakou, alespoň minimální kariéru, aby se po mateřské měla kam vracet.

 

My s ženou třeba čekáme, až bude dostavěný dům. Na stát se dneska nespoléhám, protože mi nic nedá - jsme s ženou svoji, mám nadstandardní příjmy, mám auto, mám hypotéku na několik milionů... stát se na mě vysere a dá to raději nějaké kurvě, která ošukala polovinu fotbalové Sparty a má dvě děti. Proto se musím otáčet, abych měl příští rok postaveno a mohli se pustit v pětadvaceti do prvního malého zmetka, co bude vyžírat prachy, lednici a pak se nám někde rozstřelí v autě.

 

Až stát přijde s tím, že nebude podporovat nezodpovědné svině, které nechtějí makat, nesnaží se něco na svém životě zlepšit, bude to sluníčkové. Protože dostávat na rodičovské 7 600,- měsíčně i za předpokladu, že ženská vydělává 30 tisíc měsíčně, je prostě a jen výsměch.

 

Právě teď, Radius napsal:

Jo to je pravda. Kdyz mame bylo 20, tak dostali s tatou novomanzelskou bezurocnou pujcku 20tis Kc. To je dnes jako dostat 300tis, bezurocne a splaceni 20 let.

Peetr nestezuj si, na to jsem si stezoval ja a pry neumim davat blinkr jste rikali

 

No a ještě je tu fakt, že za komoušů nebyl problém dostat městský byt za směšné prachy a měl jsi téměř jistou školku a školu. Dneska chceš ve třech letech parchanta sebrat, hodit ho do školky a nemůžeš, protože školka funguje od osmi do čtyř... ty vole, kde jsme?

 

Právě teď, Petrrr napsal:

degrene, taky záleží, jestli někdo chce mít 1 dítě, jako třeba Clint, pak mu stačí mít dítě ve 40ti protože v padesáti má druhé dítě - motorku :-) . Někdo chce mít barák jak hovado, bazén, dovolenou 2x ročně a tak má 1 dítě. No a někdo třeba toto upozadí stačí mu malej barák bez bazénu nebo byt, 1x dovolenou a jeho život naplňuje rodina se 3 dětmi. Někdo chce mít za každou cenu obojí na úkor všeho i vlastního zdraví a jen hrstka vyvolených bez zvýšeného úsilí může mít všechno.

A neb jak se říká Když nepracuješ, nemáš za co žít, když pracuješ nemáš kdy žít. To platí o lidech vydělávající své peníze poctivě. Bohužel.

 

Stačil by mi byt. Spokojil bych se s krásnou novostavbou o velikosti 70m2 v uspořádání 3+kk nebo 3+1. Má podmínka byla Praha 8, protože se mi tady líbí. Nejlépe Bohnice, Čimice, případně Dolní Chabry. A ceny? Naprosto nádherné... - https://www.sreality.cz/hledani/prodej/byty/praha-8?region=městská část Bohnice&velikost=3%2B1,3%2Bkk&stav=ve-vystavbe,novostavby&plocha-od=70&plocha-do=10000000000&region-id=13704&region-typ=ward&vzdalenost=5

  • 5 900 000 Kč
  • 5 792 780 Kč
  • 6 650 000 Kč
  • 7 099 200 Kč
  • 5 991 500 Kč 
  • 6 191 800 Kč

Proto jsem se raději hecnul, za 1 780 000 Kč jsem koupil pozemek 12 kilometrů od současného bydliště, 8 kilometrů od hranice Prahy a ještě s dokonalým názvem ulice - Na Vinici. Barák postavím za 2 500 000 Kč včetně kuchyně, spotřebičů a za zbytek koupím víno, ožeru se a za těch pár ušetřených korun (1 512 780 Kč oproti nejlevnějšímu a nejmenšímu bytu, co jsem napsal) si koupím Dacii v plný palbě.

 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, stanmar napsal:

No na AutoSalon se někdy kouknu - mě teda spíš baví ty hlášky moderátora Pepy, ale abych pravdu řek pořád je to lepší než odborníci typu Z. Merunka....

Jo když byl ještě Dolejš a AMR... to byly recenze.

 

Hlášky Pepy? Vždyť to je naprostý trapas co tam předvádí, jestli toto jsou hlášky co se někomu líbí......

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hoši....

máme tu prosincový termín srazu ;) Možnosti jsou zatím dvě, podle předpokládané účasti

vybereme jeden z nich....

 

 

1/  Pondělí 12.12.   Zatím potvrdili účast: Clint, Pawouk, Stanmar, Ozi kozák, Kočkagin, Sabiza, Tomiikk, SidCZ, (Motosman)...

 

2/  Úterý 20.12.   Zatím potvrdili účast: Clint, Pawouk, Stanmar, Ozi kozák, Kočkagin, Sabiza, Tomiikk, SidCZ, Motosman...

 

 

Hlašte se chlapi ve velkém, je to Mikulášskej sraz ;) 

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...