Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Sabiza,
Hele me na linkedinu nahaneli lidi z googlu, by me zajimalo kdybych reagoval, jestli fakt byli z googlu.

Jinak ja nikdy nerekl ze nevychazi s prachama, jak na tom financne je nevim (ani jak ty). Proste jsem psal, ze evidentne chtel zmenu (priznal dvojnasobny plat udajne, coz se mi nezda) a tak do toho rizika jde.

A s tim ze kazdou chvili chybi jsem narazel na to co rikal Stringo, neni dobre porad v praci chybet, kor kdyz je to placeny a neni to dovolena.


Za usetreny prachy si rezervuj fleka v Bohnicich, rok dojizdeni a budes tam hajat :D, nehlede na to ze mic projezdis jen na benzinu :D.

Co se tyce srazu, jeden termin mam volny, ale cekam kdy Clint zavola, ale kdyz obvolava nejdrive nove prichozi, tak to citim podobně jako Peetr. A pritom sem jedinej, kdo s sebou bere alespon neco na koukani.


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Voice napsal:

 

Hlášky Pepy? Vždyť to je naprostý trapas co tam předvádí, jestli toto jsou hlášky co se někomu líbí......

Ale já jsem nepsal nic o odborné stránce těchto hlášek - takový pořad v TV nedávají, nebo o něm nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Radius napsal:

Za usetreny prachy si rezervuj fleka v Bohnicich, rok dojizdeni a budes tam hajat :D, nehlede na to ze mic projezdis jen na benzinu :D.

 

Ale hovno. Milion a půl projedeš za bambiolion let a ještě Ti zůstane na Red Bull u čerpačky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Sabiza napsal:

 

Toto není až tak úplně pravda, samozřejmě za předpokladu, že nejsi obyčejný Pepík, který nic neumí a neměl v minulosti zájem se vzdělávat. V době, kdy funguje LinkedIN a další profesionální sítě, je dost firem a headhunterů, kteří loví právě schopné lidi.

 

Pokud kamarád neumí počítat, šel do baráku, neměl na to a teď živoří, je to jen a jen jeho problém a ohrozil tak dalších několik lidí. Co se týče žena, tak taky nemusí sedět na „mateřské, rozhodně ne dovolené“ a zkusit hýbnout pozadím. Dneska není v Cajzlu a okolí problém, aby si matka na rodičovské přivydělala na brigádě nebo na částečném úvazku. Naše firma dokonce sama před nástupem na mateřskou jde za budoucí matkou a nabídne poloviční úvazek. A co se týče dětí, tak nezapomeň, že každá návštěva doktora je hrazena zaměstnavatelem, viz. 590/2006 Sb.

 

 

Jenže je jiná doba. Drtivá většina harantů studuje do šestadvaceti, potom ženská musí rozjet nějakou, alespoň minimální kariéru, aby se po mateřské měla kam vracet.

 

My s ženou třeba čekáme, až bude dostavěný dům. Na stát se dneska nespoléhám, protože mi nic nedá - jsme s ženou svoji, mám nadstandardní příjmy, mám auto, mám hypotéku na několik milionů... stát se na mě vysere a dá to raději nějaké kurvě, která ošukala polovinu fotbalové Sparty a má dvě děti. Proto se musím otáčet, abych měl příští rok postaveno a mohli se pustit v pětadvaceti do prvního malého zmetka, co bude vyžírat prachy, lednici a pak se nám někde rozstřelí v autě.

 

Až stát přijde s tím, že nebude podporovat nezodpovědné svině, které nechtějí makat, nesnaží se něco na svém životě zlepšit, bude to sluníčkové. Protože dostávat na rodičovské 7 600,- měsíčně i za předpokladu, že ženská vydělává 30 tisíc měsíčně, je prostě a jen výsměch.

 

 

No a ještě je tu fakt, že za komoušů nebyl problém dostat městský byt za směšné prachy a měl jsi téměř jistou školku a školu. Dneska chceš ve třech letech parchanta sebrat, hodit ho do školky a nemůžeš, protože školka funguje od osmi do čtyř... ty vole, kde jsme?

 

 

Stačil by mi byt. Spokojil bych se s krásnou novostavbou o velikosti 70m2 v uspořádání 3+kk nebo 3+1. Má podmínka byla Praha 8, protože se mi tady líbí. Nejlépe Bohnice, Čimice, případně Dolní Chabry. A ceny? Naprosto nádherné... - https://www.sreality.cz/hledani/prodej/byty/praha-8?region=městská část Bohnice&velikost=3%2B1,3%2Bkk&stav=ve-vystavbe,novostavby&plocha-od=70&plocha-do=10000000000&region-id=13704&region-typ=ward&vzdalenost=5

  • 5 900 000 Kč
  • 5 792 780 Kč
  • 6 650 000 Kč
  • 7 099 200 Kč
  • 5 991 500 Kč 
  • 6 191 800 Kč

Proto jsem se raději hecnul, za 1 780 000 Kč jsem koupil pozemek 12 kilometrů od současného bydliště, 8 kilometrů od hranice Prahy a ještě s dokonalým názvem ulice - Na Vinici. Barák postavím za 2 500 000 Kč včetně kuchyně, spotřebičů a za zbytek koupím víno, ožeru se a za těch pár ušetřených korun (1 512 780 Kč oproti nejlevnějšímu a nejmenšímu bytu, co jsem napsal) si koupím Dacii v plný palbě.

 

 

Abych šel z Prahy na vesnici a potom měl kecy na Pražáky že mi nezajistí parkovací místo  ?!

Navíc když nechceš jezdit sockou - tak musíš mít dvě auta.

Je tam místo ve školce (škole) ?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pche, parkovací místa mě serou teď, když platím daně v Praze, bydlím v Praze a jezdím po Praze. Jakmile se přestěhuji, budu logicky uvažovat před barákem a před firmou, resp. pod firmou.

 

A místa ve školce a škole je tam dost. Teď nám dokonce ve vsi budou stavět další školku a škol je v okolí, stejně tak v Praze, docela dost. ;)

 

Mimochodem, Radius - 1 500 000 Kč je cca. 750 000 kilometrů. S mým nájezdem 20 tisíc ročně, budu benzín projíždět něco málo přes 35 let. A toto mě fakt netrápí. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi prašivý, není v mých silách všechny obvolávat. Samozřejmě Petrrrovi nevolám, protože má haranta a asi s ním co dělat. Když bude chtít, přijede.

 

Co se týče Rádiuse...tak ano pravdu má v tom, že jsem mu nevolal, není ovšem zdaleka jediný. Ale proto sem do vlákna dávám dva termíny, aby se všichni mohli rozhodnout v klidu a napsat sem, kdy se jim to hodí. Já je potom zapíšu. Takže Rádiuse rádi uvidíme a tímto ho žádáme o sdělení termínu, příp. obou....

 

Pravdu má i v tom, že vozí sem tam jak on říká něco na koukání. Ano, to ano, ale píchat to nemůžeme, takže může přijet i sám ;) Tím nechci říct, že není jeho přítelkyně vítána že....Máme ji taky rádi. :)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě také, jestli se zúčastní dvě slibotechny, Kokta a Pancho. Kokta si bude stěžovat, že je to daleko a Pancho bude mít zrovna píchačku dvou padesátek někde v Lounech :D A to pokud nebude na pravidelné swingers megaold hairy párty :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, PANCHO napsal:

pro Koktu   

 

 

Znam,sleduji ho. Ma rám v cupre,dsg, sportovni kotouce a desky na seriovych 4 pistkach,kw stelovaci podvozek,340koni od abt,jinej lauf a 18kola. Jezdi s tim jenom po nordshleife

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě také, jestli se zúčastní dvě slibotechny, Kokta a Pancho. Kokta si bude stěžovat, že je to daleko a Pancho bude mít zrovna píchačku dvou padesátek někde v Lounech [emoji3] A to pokud nebude na pravidelné swingers megaold hairy párty [emoji3]

no ja asi nebudu moct. To vis povinnosti.akorát ze to nejsou 2 padesátky ale 19 a 24.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motosman jde jednou za život do Hooters a je z toho vyřízenej. Čekal, že tam budou holky chodit nahatý, že křídla mu budou strkat i do zadku a ještě zadarmo a že bude chlastat pivo po deseti korunách až do rána. A před odchodem mu ještě nějaká hooterka vyčadí rákosku :D   No tak to se kurva spletl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera sem si byl přehodit zimáky, mam je uskladnění v autorizáku.(nikam by se mě už nevešli) A prodejkyně se druhého prodejce ptala, jak se řadí z D režimu na S režim. Tak sem chytil asi 10 minutovej výtlem, tak ji to šel ven ukázat :D

opravdu nechápu, jak to může prodejce prodávat, když o tom ví hovno. je vidět ta kvalita značky škoda!

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...