Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

tak je to jejich vizitka, nic víc :D  všude tam visí logo škoda, takže tak. 

to je furt co říkám, že je fuk kolik to žere, když se to pak sere tak to stojí za to :D

http://www.auto.cz/opravy-dieselovych-vstrikovacu-common-rail-stoji-klidne-vic-nez-cele-auto-100970?utm_source=facebook&utm_medium=dave

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je to jejich vizitka, nic víc [emoji3]  všude tam visí logo škoda, takže tak. 
to je furt co říkám, že je fuk kolik to žere, když se to pak sere tak to stojí za to [emoji3]
http://www.auto.cz/opravy-dieselovych-vstrikovacu-common-rail-stoji-klidne-vic-nez-cele-auto-100970?utm_source=facebook&utm_medium=dave


No, o tom bych mohl vypravet. Dva posledni motory v nafte od VW (slavne BKP - oprava za necele 4000€ pri 89tkm a CFHC - oprava za lehce pres 6000€, nastesti ta druha oprava byla jeste v zaruce pri 55tkm) a oba problemy se vstrikovaci.
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si na víkend půjčil mazlíčka od otce. Docela slušné povození.

Na to, že má za sebou 212 tisíc kilometrů, tak stále vevnitř vypadá jako nová. Jen ta spotřeba je relativně šílená, ale co od takové šílené lodě.

5ed07d575dd8affe326c1b4d5c23a460.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně že. Však tchán ho má, i v té buzerantské modré a neměl jedinou závadu, jedinou reklamaci. Je naprosto spokojenej. Petrrr je obrovská plačka a už jen z principu hledá mouchy, aby to pak troubil po celém fóru :D  Chce bejt zajimavej, aby ho každej obdivoval, jak bojuje s koncernem....Je to takovej náš Don Quijote :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motor v kinderkárce má velmi slušnou spotřebu a vzhledem k výkonu si nezaslouží srovnávání s jiným (třeba s mou 1,8). Takže kdo není náročný, tak je to snesitelné. Silnější verze nebude marná.

Co mi velice vadí - vzhledem k mému stylu posazu mám opřenou levou nohu o středový tunel - a protože je vůz bez tempomatu, za hodinu už mě koleno pěkně tlačilo. Jinak mi tvrdé plasty nevadí.

Ještě mi připadá, že docela dost slyšet hluk zvenku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, stanmar napsal:

Motor v kinderkárce má velmi slušnou spotřebu a vzhledem k výkonu si nezaslouží srovnávání s jiným (třeba s mou 1,8). Takže kdo není náročný, tak je to snesitelné. Silnější verze nebude marná.

Co mi velice vadí - vzhledem k mému stylu posazu mám opřenou levou nohu o středový tunel - a protože je vůz bez tempomatu, za hodinu už mě koleno pěkně tlačilo. Jinak mi tvrdé plasty nevadí.

Ještě mi připadá, že docela dost slyšet hluk zvenku.

me by teda vadilo jezdit s volantem na prave strane :D

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jaky Rapid je a neni co se tyce zavad nebudu s vami diskutovat, mam sve zkusenosti a rada lidi v sekci Rapid take. A muj seznam uznanych reklamaci mluvi sam za sebe.
No to je ale ovsem MR13 a do dnesnich MR se mohlo radu veci zmenit ( jako ze k lepsimu i kdyz to bude jen par veci) .
Taky je neco jineho kdyz se v tom clovek sveze 2h a neco jineho kdyz s tim denne jezdite.
Koleno "prave" a dotykani se stredoveho tunelu je problem vseobecne vsech Skodovek a jde o zvyk a posez. Ja sedim dale a tohle mi problem takovy nedela. To mi spis mozna vadi vic madlo dveri kterym se "levou" nohou dotykam mozna vice.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...