Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Nemáš za co, děkovné dopisy taky přijímám. 

PS. To že 41 let řídíš, neznamená že jsi se někdy reálně vezl po větší ledové ploše na dálnici. Mimochodem můj otec řidí už přes 45 let a rozhodně bych si s ním do auta nesednul ani na nákup do coopu :-D

Editováno: , autor: 15degren
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady praka ten,co tankuje jen svoje auto,co mame rikat my,co fasujeme sluzebni auta a pokazde dostaneme neco jineho...

No jo, jen ze mam 2 auta, pravda nyni oba benziny, ale v minulosti tomu tak nebylo a sluzebni obcas tankuji take. I kdyz s nim domu nejezdim.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, PavkaKorčagin napsal:

Jo, aha, tak to bych to měl po těch 41 letech na silnici vědět. Dík za poučení.

jak je vidno tak víš hovno, když si myslíš že zimáky vše vyřeší. seš chytrej jako asi uředník, nebo naše autoškoly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, kokta7 napsal:

ježiši majra další ovce. Ono to není ani tak o pneu jako o řidiči. zimáky tě ze všeho nevysvobodí! 

 

Když jsi na ledovce je úplně fuk jestli máš letní nebo zimní budou se chovt NAPROSTO stejně, ale to lidem co neznají fyziku a chování kapalin prostě nevysvětlíš :-D, tyhle lidi totiž zachrání jejich 41 let zkušeností a neskutečně štěstí že takovou situaci evidentně nemuseli nikdy řešit. Což mě dovádí k popíchnutí že zákazník oční a ušní kliniky by měl chodit na potvrzení schopnosti řídit každý půl rok, protože minulý rok mi cca 80 letý strejka s popelníkama na očích a dvěmi naslouchátky nacouval do auta tak mocně že ho posunul o metr (do boku vozu) a zrušil mi tak vůz a v pohodě si odjel pro rohlíky v akci. Prý nic neslyšel a já mu to věřím, nicméně takový lidé by prostě neměli mít řidičák a není mi jasný který doktor mu dal potvrzení. A takových krtků jezdí po silnici víc než je na silnici fleků s ledem, vč. mého otce, kterému bych se podepsal pod papír zakazující řízení auta, jen otázka času než někoho sestřelí a to mu není ještě ani 70.

Editováno: , autor: 15degren
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zaplatil 18tis a hovno. Hooters skončili. Malý kozy a blbý kecy.


Rekli ze doslo zradlo a ze zaviraj?

Tak hoši, Kokta-Rádius, vymáčkněte se dneska jak s tím termínem. Zítra už dám pevné datum.


Cekam na signal, mobilni!

Co je se skutečným námořníkem a pirátem v jedné osobě - barbossou?
Snad mu nikdo nevypustil nafukovací kajak, nějak dlouho se tady neobjevil.


Pry jak foukalo, tak spousta lodi odplula do ameriky, ti kteri nemeli stesti, tak aktualne okupuji cinu.

Dneska to bylo na D6 kluziště. Čekal jsem půl hodiny v koloně a závodníci byli rozházení mimo trať [emoji1]


Neco podobneho s tramvaji, u Edenu tram zabrzdila a jeli jsme dal do krizovatky jako by se nechumelilo, to bylo poprve co jsem to zazil. To same pri rozjezdu, hrabala, elektromotor cvrdlikal, civky bzucely, ESP branilo prokluzu a nakonec to cca 3x skocilo a uz jsme jeli. Ty zvuky, to byl orchestr. Pak uz pan brzdil drive a s citem :D.

Tak co, vyfasnu dnes HTP :D, za trest? Se ji potrebujou zbavit, kdo jinej by ji rozstrelil.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Radius napsal:

Nesmejte se Peetrovi,
Rapid dospel
http://www.auto.cz/novinky-skoda-pro-2017-rapid-dospeje-a-specialitky-pro-kodiaq-na-co-muzeme-tesit-100935

Coz logicky znamena, ze Octavia zestarla :D

 

Hlavní paradox je že OIII FL bude mít stále vlečnou nápravu, zatím co rapid víceprvek ve všech verzích, prý kvůli tomu že si zákazníci stěžovali na nestabilitu vozu ve vyšších rychlostech a míjení náklaďáků. Docela fail pro octavii :-D

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Sabiza napsal:

Já když ráno viděl ten maras venku, nechal jsem auto doma. Praha v hajzlu...

Kde? Já nic neviděl, byla mlha. Ráno i teď úplně v pohodě. :kol-48:

 

Borci, kdo z vás má děti školou povinné - bacha na to, co jim tam tlačí (či spíše chtějí začít) do hlav. Mám takový neodbytný pocit, že toto (jen v rudém) jsem už kdysi zažil. Šmejdi socbolševický multikulturní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna jsem četl, že nová Cupra dostala 300 koní, to zase bude Kokta šílet radostí, skákat po posteli a mrskat si vrabčáka na fotkou Cupry na okruhu :D:D

 

Na druhou stranu bych si to někdy taky zkusil, ale nejsem tak zkušenej pilot jako Kokta, pač jsem zvyklej na prdlání stočtyřicítkou po dálnici....

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Pawouk napsal:

Kde? Já nic neviděl, byla mlha. Ráno i teď úplně v pohodě. :kol-48:

 

Borci, kdo z vás má děti školou povinné - bacha na to, co jim tam tlačí (či spíše chtějí začít) do hlav. Mám takový neodbytný pocit, že toto (jen v rudém) jsem už kdysi zažil. Šmejdi socbolševický multikulturní.

 

Nojo, tohle Petrrr ani nemůže pamatovat, ten skončil základku ve třetí třídě, takže nestihnul ani vyjmenovaná slova :D Další roky se flinkal po Kolonádě a žebral od západních turistů oříškové trojhránky. Chlastal zadarmo z vřídla a ještě na tom vydělával, stáčel vodu do flašek od piva a prodával to za marky v autobusech.....Za bony si pak kupoval v Tuzexu žvýkačky Donaldy a machroval před holkama v plísňákách s největší bublinou :D 

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde? Já nic neviděl, byla mlha. Ráno i teď úplně v pohodě. :kol-48:
 
Borci, kdo z vás má děti školou povinné - bacha na to, co jim tam tlačí (či spíše chtějí začít) do hlav. Mám takový neodbytný pocit, že toto (jen v rudém) jsem už kdysi zažil. Šmejdi socbolševický multikulturní.

Jo to je fajn,takze doma budu muset vysvetlovat,ze byt buzerantem je vlastne uplne normalni a ze je treba v autobusu pustit sednout araba,protoze je to slusne...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, motosman napsal:

A já objevil nového asistenta. IceRoad Safety.....
f548fb7b54c5e03a5f1242ccea0bc2ea.jpg

:D:D:D:D:D to už máš po třetí ne? to je hroznej krám ty wagny a škodovky.... auto za mega a sere se to jak.... hlavně ti to dělá už 100 000km ne?

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...