Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

slyším u dvojkové octavie silné svištění vzduchu u řidiče nahoře v rohu, dá se s tím něco dělat ? Dal jsem to do autorizáku seřídit, dveře jsou evidentně víc přimáčkle při zavření, ale vůbec to nepomohlo. Je to slušně slyšet od 70 km/h :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem to na Jarov, provedli seřízení, vizuálně se dá potvrdit že přitáhli dveře, takže se s nimi ted musí víc říznout, nicméně problém přetrvává... až budu mít čas hodim jim to na hlavu, ale něco mi řiká že to nevyřeší a bude to v normě. Dřív jsem nevěděl co je to šumění větru ve dveří bylo to absolutně tiché za jakékoli rychlosti, jezdím dost km po dálnici a hrozně mě to štve, jsem z toho nepříčetný. 

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slyším u dvojkové octavie silné svištění vzduchu u řidiče nahoře v rohu, dá se s tím něco dělat ? Dal jsem to do autorizáku seřídit, dveře jsou evidentně víc přimáčkle při zavření, ale vůbec to nepomohlo. Je to slušně slyšet od 70 km/h :-(

Hele me to delalo zrcatko. Byla tam ve spare toho krytu dira,jaka pricina toho byla nevim,spatne to sedelo a to mo delalo takovy svisteni od 90km/h. Zkus vzit opravdu izolepu a olepit spary postupne. Zrcatko,spoj blatniku s A sloupkem a postupuj a uvidis... ja vymenil zrcatko a bylo to OK...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, 15degren napsal:

hm zkusím to ale tady je vyloženě šlyšet jak šumí vzduch v horním rohu u ucha...

Něco podobného jsem měl u FI, seřídili to v servisu přitažením dveří na zámku. Ještě než začneš něco oblepovat, tak zkus za jízdy ty dveře přitáhnout prsty směrem dovnitř za horní rám v místě, kde si myslíš, že to fouká. Tak jsem to udělal u té Fabie a věděl jsem hned, kde je problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Pawouk napsal:

Něco podobného jsem měl u FI, seřídili to v servisu přitažením dveří na zámku. Ještě než začneš něco oblepovat, tak zkus za jízdy ty dveře přitáhnout prsty směrem dovnitř za horní rám v místě, kde si myslíš, že to fouká. Tak jsem to udělal u té Fabie a věděl jsem hned, kde je problém.

 

Díky moc za tipy pánové, lepší psát něco než ignorovat. Každopádně vzduch do kabiny nejde, ten šum vzniká někde na mezi vnějším a vnitřním těsnění. Oboje těsnění jsem projížděl a nic jim není jsou měkká a nepoškozená, fakt už nevim kde to vzniká. Napadlo mě že to třeba proudí kolem okénka na vnější části, nebo že nedosedá vnější těsnění na karoserii a vniká tam proud vzduchu, ale z venku to prostě všechno perfektně přilne, jsem z toho fakt jelen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani ne. [emoji16]
Zítra jdu pro Supa. Vyměnili tu hadičku a prý je na to nějaké TPI a nahrán nový soft k brzdám.


Aha. Takze ze sw vymazali ABS?

Svatba? A co to jako je? To se ještě najdou blouznivci, co se do toho nechají zaplést? :kol-48:


Je videt ze nemas zenskou, jinak bys co mesic (ano presne PERIODICKY) poslouchal, ze uz i ona, a tamten a ze ja porad nic atd... :D, po 5ti letech se ale stanes rezistentni a uz to ani nevnimas.

[emoji23] nebudu vám kazit vánoce. Ale pravda, nový superb 206kw v plný palbě by za to byl.


Ty ses rozvedenej? Vytratila se laska nebo se nekomu zblaznil hormon?

Pawouku ma to i vyhody. Treba ja rocne dostanu 23tis od statu zpet na danich na manzelku. ( protoze je na rodicovske a nevydela vic jak 73tis) tedy na ulici nenajdes. Kdybychom nebyli svoji, tak smula. Ted si diky me ( co by pracujiciho manzela platiciho zdravotni ) u druhe rodicovske muze volit delku rodicovske, jinak by automaticky dostala 4 roky s nejmensi mesicni rodicovskou. No je pravda, ze to vse souvisi s rodinou. Ale kdyz ten papir neni, pak neni rada veci. Nekteri rodinu maji ale nejsou svoji a pak maji smulu.


Hele to me zajima, to je prvni kladny argument ke svatbe. Je toho vic? Na druhou stranu jako svobidna matka ma taky nejaky ulevy nebo neco ne?

Radio vypínám když jezdím delší dobu, nebaví mě poslouchat ty reklamy a pouštět si pořád do kola mp3 taky není to pravé....


Tak pak zbyva uz jen spolujezdec.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me jednou pri vytahovani neceho ze zasuvky (asi nabijecky na mobil, nebo tehda na PDA - co to je co) upadnul, respektive zustal v zasuvce, ten maly kovovy spuntik - ten spodni co sedi na plus. Orosilo se mi celo, ale nic se nestalo. Tak jsem to zkusil vyndat a ozvalo se jen slabe prt. Doma jsem to vytahl pinzetkou a adapter nesel, kouknu na pojistku a ona si fakt odesla :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...