Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Nemyslim si. Si kup auto nekde v bazaci. A zkus s nima pak neco resit ( treba skrytou vadu). S tebou vybehnou ze nestihnes ani pipnout. Maji tak dobre osetreny smlouvy ze udelas uplny hovno. Sice kupujes perfektni stroj, ale soucasti smlouvy technicky list k vozu kde se dozvis ze auto je na odpis i kdyz to nemusi byt pravda. Se holt kryjou. Jsem takhle kupoval auto predchozi O1 v bazaru pri AS a prodejce Renault. 4 roky stare 48tis najeto a v tom liste popisujici stav vozu v bodech a znamkovani jak ve skole. Tak clovek si myslel ze kupuje ne 4 roky stary auto s 50tis ale 15 let stary s 300tis km. Na druhou stranu kdyz jsem pak do toho sameho bazaru daval na prodej manzelky Fiestu a vedel o x zavadach tak auto se prodalo za 14 dni a nikdy se nikdo neozval. Byl to komisni prodej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepleť sem bazary, on to taky neprodává přes bazar. Když to prodá jako soukromá osoba a neřekne o vadách tomu dotyčnému, tomu se to posere, nebo zjistí, že mu chlápek něco zatajil, tak přijde a rozbije mu hubu. Možná znásilní manželku a zastřelí čokla ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ovsem je jedno jestli auto prodava soukromnik nebo bazar. O tech zavadach musi byt obeznamen kupujici vzdy a na skryte vady pul roku zaruka. A se soukromnikem udelas uplny hovno jako s bazarem kdyz vude chtit. Muzes se tak akorad roky soudit..
Ale on ty zavady proste uvedl, ale chapu u nas Cechacci chteji TDI s malou spotrebou co tahbe vocpoda po starym duchodci z Nemecka Octavii co bude 10 let stara a bude mit 50tis najeto v top stavu i kdyz to bude auto stocene o 200tis. Sen 2/3 Cechu. Jo a jeste to musi byt myslivec. [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, Clint napsal:

To je fakt. Češi na to slyší. Chtějí prostě slyšet o autu po důchodci, který ho měl v garáži a prakticky nejezdil. TDI v myslivci a v eleganci emoji41.png A to celé za polovinu standardní prodejní ceny.

však hlavně většina soukromníku s těma TDI jezdí po městě(však ušetřej :D), to je vždy smrad když jdu venku. jak to nemají ohřáté, tak to strašně smradí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda je, že ten motor se prohřeje po delší době, vidím to v zimě na dálnici, kdy teprve vystoupá teplota oleje na provozní hodnotu. Lidi jsou ale paka, jezděj s tím pár kilometrů do práce po městě a ten motor prakticky nikdy nezahřejí.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne. Kdo proste rocne nenajede alespon 25 ale spis 30tis km nema cenu se o dieslu a jeho rentabilite bavit. Nekteri najezdi 15tis a museji mit diesla protoze jezdi za 5 na 100, ale co je to stoji vsechno okolo uz nevidi vcetne porizovacich nakladu.
I skoda pise u me v manualu to je benzin, ze se mas vyvarovat castym jezdenim kratsich tras nez 4km. Jsou lidi co presne tyhle km jezdi do prace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak ty 4km denně mají jezdit?  To se mají hodinu courat u kraje cesty, ne všude jsou mezi obcemi chodníky.

 

Já pořád nevím proč by si lidi nekoupili nafťáka, i když najedou třeba je 10t.km/rok? Nevím co je všechno okolo stojí, to by mne celkem zajímalo. Nepozoruji nic takového.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky by mě zajímalo, proč je hloupost koupit si diesel, když najedu ročně 20 tisíc kilometrů. Denně to mám 30 kilometrů do práce, 30 zpět. 200 km jednou měsíčně do Brna, 350 jednou za tři měsíce do Ostravy. Jasně, nebudu s dieselem jezdit ten jeden kilák do obchodu, ale přesto... Proč ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, motosman napsal:

Však ano.
+ 50tis. při koupi
+ častěji měnit olej, který je dražší
+ kolik stojí DPF?
+ potřeba kvalitní nafty bez bio, nebo aditivovat.
+ udržovat více v kondici AKB
A smrdí a vraždí malé děti.

 

DPF přežije auto pokud ho nezničíš, špatným oleje, nebo jízdou s poruchou motoru

Kvalitní nafta bez bio je levnější než TOP Q u benziny

V větších městech stejně po ulici většinou běhají jen černé děti, tam žádnou vzniklou škodu nevidím.

  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...