Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

V 1/4/2017 at 21:06, Clint napsal:

Já jsem jim do kamery řekl, že kromě toho jsem ještě šéfem klubu a že Petrrr je bezďák a plačka emoji23.png

 

Chudáci diváci ČT. Poznají krutou realitu chudých Sudet. Kdyby uměl Petr alespoň německy, aby mohl žebrat v Drážďanech na autobusáku... ale on musí žebrat v Karlových Varech.

 

V 1/4/2017 at 22:26, Pawouk napsal:

Asi se přesunul na jiné forum.....Dacia. :kol-48:

 

Se tam s Radiusem plácají po zádech, jací že to jsou frajeři a jak to všem škodovkářům natřeli? :D

 

V 1/4/2017 at 23:51, Clint napsal:

Vysílat na podzim, šestidílný seriál. Ale vidět to ani nechci. emoji23.png

 

To musím vidět! Pak dej echo.

 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle poslední informace je plačka v nemocnici. Proto nepíše. Sebrali ho u nádraží přikrytého novinama na lavičce v mínus deseti. Krabičáky ho nezahřály a teplákovou bundu, ve které jezdí na srazy mu ukradl Venca ...

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to uz jsem nekde slysel a taky ze to stalo 6000 [emoji23]

Polejvam takhle uz 10 let a nikdy se nic nestalo. A to mela napriklad Felda ruply celni sklo od sutru. Naopak kdyz jsem to jeste nedelal, tak jsem vzal kdysi okno plastovou skrabkou u sterace (Octavia 1) a pekne jsem ho tim poskrabal, pak jsem presel na gumovou, ta sice neskrabe okno, ale efektivita sundani namrazy se blizila limitne nule. Kombinace vlazna voda + gumova sterka na okna je pro mne, pritelkyni a meho tatu nejefektivnejsi. Nikomu celni okno neruplo - ps polejvam vsechny okna. A u Feldy kdysi i zrcatka.
Samozrejme pokud se leje na sklo voda ktera pari, tak to ti pak rupne. Dle venkovni teploty volim i teplotu vody. Tedy pri vyssich mrazech, nizsi teplota vody a naopak.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri -20 uz to polejvam spis jen vodou o pokojove teplote, lehce prihratou. Efektivita odmrazeni uz je mensi, ale tak misto jedny 1.5l flasky vezmu flasky 2 a je to vyreseny (pouzivam flasky Nestea, rychle se plnej, pac maj velky hrdlo a dobre se drzej - nejsou tlusty). Vcera byla jedna flaska tak tak. Dneska jsem to ani nepolejval, jen prasan a u steracu male omrzliny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clint na to bere Tatru s tím motorem ze stíhačky, se kterým rozmražují letiště.

Já to třeba jebu. Co sundám, tak sundám. Co ne, tak projde přes sprej. V Makru stojí pár korun a je to pohodlnější než napouštět doma vodu a sklo pak nemá tendenci zase zamrzat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas recht, rozmrazovaci prostredky jsem zkousel, efekt dobry, akorat ti druhotne zamlzej sklo zevnitr, pac se prudce ochladi a vysrazi se na nem vlhkost, ktera je ted venku 80%. Takze jsem to otíral spesl hadrihem, ktery byl ihned durch a co s nim, tedy poridil jsem tu spesl houbu a byl jsem tam kde jsem byl predtim, teda houba mokra a co s ni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si všiml že s výhřevem předního skla se pouští i klimatizace... takže podle me zbytečná věc, když se pustí klima i bez výhřevu tak je okno do minuty suché... co se týče odmražení námrazy tak to stejně trvá dlouho a radši to poleji studenou vodou z vodovodu bez přihřátí, nenechám přece auto pár minut blafat na prázdno s promrzlím motorem jen proto že jsem línej polít okno...

Editováno: , autor: 15degren
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me osobne (krome toho ze se domnivam ze se ten motor tim tyra) take vadi, ze kdyz behas kolem auta a ometavas snih, tak ti hlavne studenej nahozenej diesel pekne cudi pod nos. Takze ja si to v klidu ometu, pak nahodim a od ridice prebehnu s flaskou ke spolujezdci a zapnu sterace - sem tam cinknu pred/za letici sterac, kde se tvori omrzlinka, pripadne sterace vypnu, prejedu gumovou sterkou a razim. Prace tak na 20s, pokud tedy nebylo potreba predtim okno nahrubo ocistit - jak jinak, gumovou sterkou na okna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já blafám. Mě benzín voni. Už jsem viděl spoustu lidí, kteří nejdříve odházeli auto a pak zjistili, že nenastartují.
Motor je jak člověk. Ten se taky neprobudí a rovnou na maraton. Chce to chvilku na probrání...

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom fakt se bojím koupit jakýkoliv auto, protože od toho roku 2007-2008 to jsou fakt samý sračky. Citroen jumper 2008, když takhle mrzne a stojí venku třeba 3 dny. Tak přes den na sluníčku auto trošku roztaje a po krytu motoru a po sání vzduchu steče voda do startéru a druhej den ráno, auto nenastartuješ, protože je zamrzlej startér :)

 

takže napojit nabíječku na startování, teče tam víc proudu a větší napětí a po 2 pokusech auto naskočí... a v autorizáku ti řeknou, že o tom ví i výrobce ale vysral se na to opravu. Nebo zkusit třeba 20x krátký startování, ale to moc nefunguje...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, motosman napsal:

Už jsem viděl spoustu lidí, kteří nejdříve odházeli auto a pak zjistili, že nenastartují.

Máme v práci šetřílka, ten oškrábe nenastartovaný auto a pak do něj skočí ještě se třema kolegama a po pár metrech blb zastaví a čeká v nastartovaným než se mu to odmlží :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nastartuji a chrochtám. Pak vezmu rozmrazovací sprej a postříkám okna a světla. Břečku pak setřu měkkou silikonovou stěrkou a jedu. Pokud je na skle a autě souvislá vrstva ledu, což se občas stane, když prší a mrzne, potírám skla houbou s teplou vodou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...