Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jsem ted mluvil s kamosem a rikal ze Prumku a Kbelskou jel vcera hodinu. Byl tam tak v 18:45 a total. Silnice nikde, kolona v jednom pruhu a do kopce na Letnany polsky kamion svadel boj s zivly. Nakonec ho prej predjel sypač a zaclo se to trochu hejbat. To je tedy 90 minut po tom, co zaclo snezit. No na to ze to je hlavni tah a obchvat Prahy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Radius napsal:

Clinte rikas ze jsem mel jeste auto, ale kdyz to srovnam s dnesnim Hyundaiem, tak ikdyz Okta byla elegance, tak mela asi 1/10 vybavy Hyundaie a kdyz to srovnam s Dackou, tak je to take nesrovnatelny - uz jen ty airbagy a radio ktery umi BT a hlavne kvalitni repro, to byla u 01 bida. Tempomat atd.

Ty jsi fakt dřevo...

Jak můžeš srovnávat výbavu OI s novým Hyundaiem?

To je jako bych porovnával OIII s Accentem.

Dacii z toho období ani nezmiňuji - ta měla jenom kola a volant, a luxusní verze i vyhřívání zadního okna....

Editováno: , autor: stanmar
  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neskuhrej, máš bejt doma, přiložit dřívko do kamen, svařit vodu s punčem, přidat k tomu plátek citrónu a koukat v teplíčku z okna, jak se snížek pěkně sype.

Az budu milionar, tak klidne. Do ty doby musim jezdit z a do prace.
Ty jsi fakt dřevo...
Jak můžeš srovnávat výbavu OI s novým Hyundaiem?
To je jako bych porovnával OIII s Accentem.
Dacii z toho období ani nezmiňuji - ta měla jenom kola a volant, a luxusní verze i vyhřívání zadního okna....

Je take potreba cist co se zde udalo předtím a na co/koho reaguju. CLINT ji prave srovnaval s dnesnima mojema autama, tak jsem napsal, ze proti dnesnim to neni zadna hitparada.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě ten levej je vždycky blbě uklizenej a jelimani se bojej jezdit, tak po dálnici jedou padesát. Takže abych vůbec přijel do práce včas, musím neustále přejíždět z celkem dobrého pravého pruhu do totálního bordelu a nazpátek. A to moc bezpečný není :(

 

Lepší když ti co to nezvládají vůbec nevyjíždějí....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, motosman napsal:

Já jsem odpůrce různého solení a uklízení sněhu. Na horách max projedou s radlicí a hoděj trochu škváry a problém nikdo nemá.

 

Dokážeš si představit nesolit české dálnice a silnice ? To že po uježděném sněhu můžeš jet tařka v pohodě 90 km/h a rozumě dobržďovat do zatáček prostě lidem nevysvětlíš, dnes řídí každý trotl co má občanku, silnice jsou přehlcené a sebemenší průser z namená obrovské kolony. Ty idioti jsou schopný bourat na suchých silnicích když zaprší tak stojí vše a všude, představ si kdyby jsi nechával na silnici uježděný sních. Doba kdy po silnici jezdili převážně schopný lidé co to mají v krvi dávno minuly ty už dnes tvoří minoritu i když s tebou souhlasím je to nereálné ačkoli si jako malý nepamatuji že by se na vysočině nějak solil, sem tam hlavní tah, jinak se běžně jezdilo po ujetém sněhu se štěrkem a otec to mastil běžně kilem, nikdy neboural.

Dnes už se solí i hlavní tahy na horách, neuvřitelné. Solí i v oblastech s chráněnou povrchovou vodou, je to fakt magořina.

 

A propo nevíte někdo kde by se zítra nechali sehnat řetězy thule 16" v Praze ? Aby měli na skladě mohl přijet zaplatit a odnést....

Editováno: , autor: 15degren
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych nesolil, alespoň by jelimani nevyjížděli a báli by se. Na sněhu se mi jede lépe než v tom sajrajtu. Se štěrkem je to na hovno, lítá to do skla, na auto a na jaře je na silnici bordel, což mi pak jako motorkáři vadí.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 1. 2017 at 14:13, stanmar napsal:

JJ, a konkurence taky nespí ...

Hyundai

 

Dneska jsem to četl v práci a málem jsem brečel... takové peníze za litrový tříválec. Ale víš jak to je... Radius i tak bude zastávat Hyundai a říkat, jak je skvělý a úžasný. Stejně jako ta jeho plečka z Rumunska.

 

před 23 hodinami, Pawouk napsal:

Na Prahu byla dnes ráno slušná kosa -16°C. :rolleyes:

 

Koukal jsem na teploměr a zase jsem se smál tomu, že nenastartuju. :D

 

před 18 hodinami, Radius napsal:

Ja si to naopak uzivam na snehu! Bojim se ale ostatnich, samej pip, kterej autoskolu snad protahl nekomu kadakem a nebo pres pusu.

 

Upřímně... ať se raději na spojce táhnou 60 než aby to nějaký inteligent poslal do svodidel a spojku celou zavřeli. Raději dojedu domů o 10 minut později, než abych tam čekal hodinu a půl, než přijede odtahovka, pár policajtů a záchranka, protože vyděšená husa v SUV křičí, jak ji někdo málem zabil dítě.

 

před 17 hodinami, Clint napsal:

Já mám zejtra zase noční a má padat celou noc :(  Pojedu sockou s přestupem, ráno po náročné noční si vždycky na dálnici chci schrupnout a to není dobře. Navíc určitě nebude uklizená. Lepší usnout v autobusu než za jízdy při řízení....

 

Tak bacha, abys pak nejel ožralej a poblitej. Víš, že Ti to jde a jsi šikovný. :D

 

před 5 hodinami, Clint napsal:

Kde spí Sabiza? Se dlouho neukazuje

 

Jsem podobná plačka jako Petrrr. Jen to nedávám nijak najevo. A tady nemám čas. Nový rok, nové čtvrtletí a musím vykazovat nějakou produkci, abych dostal zaplaceno a mohl dojet na sraz. Ale na svou obranu... téma sleduji!

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Radius napsal:


Az budu milionar, tak klidne. Do ty doby musim jezdit z a do prace.

 

To je blbost.

Zařiď se jako správnej "Ital".

Ital nepracuje, Ital tančí.

Když je práce na severu, odjíždí na jih.

 

Podívej se na Clinta.

Ten situaci podcenil, zůstal na severu, vyfasoval hrablo na sníh a celou noc, až do úplnýho zblbnutí,  s hrablem ojíždí všechny ranveje.

A výsledek?? Je slabej jako čajíček a začíná z toho být nějakej marodnej.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, MichalRr napsal:

Radius už bude za chvilku jak ten Wolfspitz nebo jak má ten nick. Furt si mele to svoje dokola a nikdo ho ani nečte :D

Petrrr už to tady vzdal (čest jeho památce )  :kol-26:

Teď ještě udolat rádiovku

jinak wolfspitz snad bydlí jen ve své kleci (tématu)

Takže už tady moc prudičů nezbývá :kol-147:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...