Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 11 hodinami, Sabiza napsal:
před 13 hodinami, Stringo napsal:

Jo a zkusil jsem dneska ten uzasnej Radiusovo navod na odstraneni namrazy z oken... jako fakt nevim,kolik galonu teple vody na to auto Radio vyleje,ale ja si na okne udelal takovou ledovku,ze to neslo oskrabat ani skrabkou... takze jsem vzal rozmrazovac od sheronu,postrikal a za chvilku okno ciste...

 

Sheron je rozhodně lepší než nějaká stupidní vlažná voda. Odmítám běhat kolem auto jako nějaký šašek s bandaskou, která je plná horké vody a pak ještě doufat, že mi to po cestě nezamrzne. Díky bohu za Sheron, který má protimrznoucí účinky. Mimochodem, máš sprej nebo rozprašovač? Měl jsem jednou ten rozprašovač a moc se mi to nelíbilo, spíše preferuji sprej.

 

Jestli to nebude tím, že radius leje tu teplou vodu na sklo ve vyhřáté garáži......

  • Pozitivní 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, stanmar napsal:

Jestli to nebude tím, že radius leje tu teplou vodu na sklo ve vyhřáté garáži......

 

To je dost možné. :D Něco jako kokta, který udělá autíčku pohodlí a ještě mu koupí zvlhčovač vzduchu... aby se mu lépe spalo. :D

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam samej mimon.

Stringo, vis co se rika, kdyz to neumis, tak to nedelej a bez ucit rozmrazovat okna! Kdyz lejes teplou vodu tak snad prebehnu hauptnu z jedny strany na druhou a pustim sterace, myslis ze se ti ta voda hned odpari?

Dneska jsem prijel k praci a manik si nesl flasku s vodou, tak jsem chvili sedel a koukal co dela, mel jinou techniku, polejval a stiral rucne. To taky obcas delam, ale spis to nechavam na steracich.

A uz jsem psal ze mi staci 1.5l flasa Nestea. Dneska mi v ni jeste zbylo. A na zamkovy dlazbe u baraku zadnej led nemam, je ho tam tak malo, ze tam ani neni, se odpari asi driv nez dorazim domu.

Rozprasovace jsem zkousel, to je pro zlost, sice funguji, ale zamlzi zevnitr okno, tedy vysledek stejny, sedis v aute a cekas = nemuzes jet. Ja prijdu, poleju a za minutu frcim.

Vyroky HTP netreba komentovat, kdo soudny by koupil auto bez motoru - to se kupuje maximalne tchyni a nebo manzelce. Ted je teda otazka kdo je doma manzelka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Radius napsal:

Rozprasovace jsem zkousel, to je pro zlost, sice funguji, ale zamlzi zevnitr okno, tedy vysledek stejny, sedis v aute a cekas = nemuzes jet. Ja prijdu, poleju a za minutu frcim.

 

Možná proto je dobré před celým procesem auto nastartovat a nechat foukat vzduch na okno... ale chápu, moc úkonů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě vždycky stačí, jak si povídám s kamarádem z vedení Kvasin a s jeho kolegou z Česany, jak dělali tapece do O3. to je nejlepší story :D aneb jak potřebovali sundat cca 400g na tapecu :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...