Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Pawouku vime, kdo ma auto na okrasu a kdo ho uziva. Do prvni skupiny patris ty a Ozak jeste s Panchem. Ozak krom jine to ma jako popelnici na penize jeste. Jako kdyz vyhodis penize z okna. Ale to Ti zazobani bramburkari tak maji.. [emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motosman je jina kategorie. Ten ma strach ze se mu to rozsype proto s tim radeji nejezdi a pak muze tvrdit jak je Skoda spolehliva. A na cestovani si poridil to auto co se s nim jezdi tam a vlakem zpatky protoze i takove auto bude spokehlivejsi nez Skoda ( Simply never) [emoji16]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Stringo napsal:

Na TT je vidět krásně... U nás padá také, posíláme ze západu taky něco do Práglu, abyste neřekli, že jsme hamouni...
Jinak já jsem taky na letních, ráno to byla sranda docela emoji23.png

Já vím, že jste asi blázni a lezete navíc fór, ale konkrétně na škodahome TT není třeba. Je to super uzpůsobené v mobilním prohlížeči. A pak všichni vidíme i fotky;)

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Stringo napsal:

Nevím, nikde to problém nedělá až tady po upgrade. Navíc nevím proč, ale když si otevřu fórum v PC, tak některé fotky mnou vložené přes TT vidím normálně a některé špatně...

Protože je špatně nastavené fórum a přiřazené nastavení TapaTalk nefunguje. ;) Už jsem mu dokonce radil, jak to udělat, ale stále se nic neděje.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, že si na ten škrábanec člověk musí zvyknout ;)  Po pár dnech to vadit nebude :D  Zejtra se mám stavit v lakovně, už na to koukali, je to bohužel hluboký, ale něco snad rozleštit půjde a co nepůjde , to nechám holt. Museli by lakovat nárazník za trojku, což se mi dávat nechce, lepší bude počkat, až toho bude víc. Člověk to nechá nalakovat a pak se do toho někdo trefí, to je zákon schválnosti. Taky hodlám ke konci roku změnit pojištění a dát spoluúčast za tisícovku, tak se to dá potom do toho spláchnout....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, MichalRr napsal:

Tak dnes domluven/objednán nástupce současné OIII :-) http://cc-cloud.skoda-auto.com/CarCard/101393703

tak to má slušně přepálený škodovka :D 

http://cc.porscheinformatik.com/cc-cz/cs_CZ_SEAT/S/detail/440/5F86GX13/7Y7Y/LE/PQS@PW1@PK2@WPR@YW8@PNC/@

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...