Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Kvalita Simply. A me tady furt nekdo bude obvinovat z nejake zaujatosti. [emoji3]
No ja zatim radim jednicku dobre. ( ale mesto jezdim minimalne) Dost Rapidu s timto pripadnym problemem uz je po zaruce a zakaznik si muze polibit prdel i s koulema. Hold budou lidi se ucit radit jednicku s meziplynem nebo si zacvakaji urcite nelevnou opravu.


Kapitane diky, uz to peru do sekce Rapid aby majitele byli zase o neco vice spokojeni se svou vynikajici Skodou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, motosman napsal:

Pawouku. V Dejvicích je prázdno. Nějaká auta stojí na těch smíšených zónách a pár těch co na to ser....

By mě zajímalo, kde teď "S" parkují. Na Petřinách bylo také vymeteno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře já  toho taky moc po městě nenajezdim ale problém s řazením jedničky mám od začátku a s trojkou to bylo taky špatný ale ta si po čase sedla. 

Z neutralu na jedničku cítím lehký odpor ale z dvojky na jedničku už je problém velký dokud auto úplně nestojí tak ji tam nedostanu.

Takže mě čeká reklamace a už se těším na ty blbce jak na mě koukaj že sem první kdo s tím má problém. :angry:

 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kapitane, je pravdou ze ze zacatku mi ta trojka taky sla hure. A zpatecka jde do dnes. Kdyz chci zaradit zpatecku musim na pul cesty jako by pockat a pak doradit. Kdyz chci zaradit naraz. Vetsinou to jde pres zuby.
A ta jednicka nevim no, mozna jsem si zvykl. Myslel jsem ze je to vlastnost . [emoji3] Pokud se kola toci tak ji neradim nebo s meziplynem. No zkusim se na to vic soustredit. Ale auto mam uz po zaruce tak i kdyby to tak bylo tak uz na to seru. Tech reklamaci uz mam plne zuby. Uz budu resit jen to co upadne nebo prestane fungovat.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já počkám až půjdu v únoru na olej. zatím asi jen zavolám do škody co oni na to jestli si to můžu nechat udělat v Holandsku na zaruku nebo jestli mám počkat až budu doma :D

Petře sporadicky ani náhodou ta převodovka je šmejd a pochybuju že Clint nemá ten samej problém jen řadí jako ty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...