Přejít na obsah

Octavia II vs. LED žárovky


Stringo

Doporučené příspěvky

Odpor: https://www.gme.cz/rd-47r-5w-5 a LED jsem ladil na teplejší barvu a nižší jas kvůli druhé ledce v kamerce, takže to pro tebe nemá cenu. Spíš doporučím ten Philips: http://www.kupzarovky.cz/philips-fest-105x38-led-12858-4000k-12v-1w-x1Â-p-5125.html

Pokud jsi teda dával všude bílé 4000 K a ne namodralé.

Editováno: , autor: jindra999
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jeste prinasim report o tech LEDkach do zrcatek. Jak uz jsem psal, nesviti naprosto bile, maji lehky nadech do modra (ale opravdu jen velmi lehce, proste chladna bila). Ale sviti fakt paradne, takze doporucuju. Pokud nechcete mit chybu na diagnostice, je potreba na nich nechat ten CAN BUS odpor. Zkousel jsem ho oddelat, chvili na diagnostice chyba nebyla, ale casem se objevila. S odporem problem neni... (Chyba by ale stejne byla jen na diagnostice, na pristrojovce se to nezobrazuje, takze by to v podstate ani moc nevadilo.)

 

PS: Samozrejme se bavim o zrcatkach pred FL, pro FL se nehodi.

 

EDIT: A objednal jsem Stringem doporucovane 36mm LEDky do varovnych svitilen ve dverich, tak jsem zvedavy, jestli nebudou hazet chybu. Ale maji chladic, takze asi budou mit i CAN BUS odpor, takze by to melo byt OK. :)

Editováno: , autor: LucasCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak dnes mi dorazila LED světýlka nad SPZ na mou Octavii II (už mě přestalo bavit hrát si a měnit žárovky jak pitomec, když už svítily, tak za pár týdnů byly KO, nebo to byly bludičky). No svítí fakt hodně a fakt bíle, ale bohužel nepasují na předFL OII, jsou pro FL (rozdíl je v rozteči otvorů pro šroubky)...

 

DSC_0017.JPG

DSC_0024.JPG

DSC_0025.JPG

Editováno: , autor: Stringo
Úprava textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, přesně jak to píše LucasCZE.jsme tu přece v sekci LED [emoji6]

Laborování s LED sufidkama mě už nebaví, tak jsem šel cestou panelu a super, až na to, že tohle je pro facelift a pro předfacelift se asi nedělají (pokud pominu typ na OB díly za litr, což dávat nechci).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na předchozím autě jsem měl asi přes rok obyč led sufitky z obautodily kus kolem 80kč? Prodávali to jako osvětlení SPZ, úplně obyčejný s chladičem. A celou dobu ok. Stejně tak vnitřní osvětlení. Teď mám na autě přes rok a půl cree led a taky ok. Svítí luxusně a bez problému. https://www.aliexpress.com/item/2x-6W-White-CREE-LED-Festoon-Dome-Map-License-Plate-Glove-Box-Door-Side-Light-Lamp/32308088368.html?spm=2114.13010608.0.0.BpFbSC

A vnitřní osvětlení taky ok a to mam nějaký 14W cree. Jen mi to barevně nesedí se čtecíma, ale to neřešim. Ani u jednoho auta jsem nevyměnil ani jednu ledku. Tak netuším co s těma ledkama všichni děláte. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všude mám ledky OK pouze nad SPZ nemůžu najít žádné pořádné. Když vydrží, není to ono barevně ani intenzitou, když už svítí pěkně podle představ, tak jsou do měsíce KO. Tenhle panel je bomba přesně podle mě představy, v podstatě to svítí úplně stejně jako u nových BMW z výroby... O víkendu je možná předělám, aby pasovaly... Při nejhorším je zkurwím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A v čem je to osvětlení ledkama SPZ lepší než to co tam je z výroby? Nějak mi uniká smysl, v kabině to chápu, v couvačkách to chápu, prostě tam kde mi to pomůže to chápu :) Tohle mi přijde jak svítící čepičky ventilků na kolech :D btw dneska sem potkal O II FL co měl ledky místo žárovek v denním svícení, a kdybych si to auto neprohlížel, tak bych ani nepoznal že tím denním zrovna svítí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože měl nějaké slabé, když koupíš pořádné 30-50w tak svítí pěkně, lépe než nějaké denní LED z tržnice. K té SPZ, není to k ničemu, jen že to svítí bíle a ne žlutě (tedy chci aby to svítilo bíle, zatím se mi to nedaří realizovat podle představ...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je mi jasný že měl nějakej šmejd co není vidět. Jen sem chtěl poukázat na to, co sou lidi schopný nahomit i do důležitýho osvětlení :D No a jestli u SPZ jde o barvu světla, tak je to opravdu jak ty svítící ventilky :D Jinak co mám v interiéru a v couvačkách už téměř dva roky, za cenu rejže je zatím absolutně bez problémů. Nakupoval sem díky vašim postřehům, takže díky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎01‎.‎04‎.‎2017 na 23:04, Stringo napsal:

Tak jsem ty lampičky nakonec upravil a dopasoval a vypadá to dost dobře. Akorát je divné, že palubní PC nehlásí chybu i když jsem je namontoval bez odporů, asi tomu ten odběr stačí...

 

db401a78c5e064da90709517243294e1.jpg2465c90dcfb6851de0694dc95b666aec.jpg85c22ce57f636c458bd4815fb41ec683.jpg

Můžeš postnout nějaké foty jak to máš přidělané? Nějak se mi žádné nezobrazují :D Dneska jsem dával úplně ty samé LED moduly místo origo lampiček. Už mě taky štvalo tam měnit co 3 měsíce sulfitky. Udělal jsem to tak, že jsem ten molitan ( izolaci ) co je dodána k těm lampičkám přilepil napevno k těm modulkům. Pak jsem nanesl lepidlo co používám na lepení LCD displejů a skel ( silikonová báze ) objel modul po obvodu a 1 šroubkem jsem ho přichitil do původní díry ve dveřích. Druhý šroubek jsem zkrátil tak, že zbyla jen hlavička a vlepil ho lepidlem do druhé díry. Drží to super a svítí to taky parádně, tak snad to vydrží :-) Vypadá to takto jak origo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...