Přejít na obsah

Octavia II vs. LED žárovky


Stringo

Doporučené příspěvky

Pokud tam dáš něco nehomologovanýho tak řeknou :) Já byl nedávno a to mi ještě blikali po otočení klíčkem jak stroboskop, což už sem deaktivoval :) Když ale jezdíš tam kde jsou technici přemýšlející lidi tak to bude OK a nebudeš je muset měnit, jen povídal s úsměvem, a máme problém, bliká to tu jak na diskótéce :) Z druhý strany je jejich výměna před a po STK podle mě brnkačka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, samo-kontrola je nechá probliknout a tím že fakt svítí dost, je to i vidět, každopádně pokud máš strach, výměna trvá cca 5 minut a máš klid. K homologaci asi tolik, není problém to poznat okamžitě, jakákoliv LEDžárovka není homologovaná takže ani nemusí nic vydávat, ale já s tím problém neměl, jenom mi řekl, že musím večer pěkně vidět a jestli tedy vím, že za to můžu dostat pokutu, což jsme o tom ještě pokecali a bylo, jak to není v hlavních světlech nebo mlhovkách, tak to u nás neřeší...což jinde klidně můžou...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, nic vyndavat nemusí aby poznal že sou to LEDky a tím pádem nehomologovaný. Taky sem o tom s technikem kecal páč koukal že je mám i v interiéru a celkově tam k tomu přistupujou stejně jak popisuje Stringo. Zato na jiný stanici kde sem byl dřív jen jednou páč tam sou ti "chytřejší" tě s tímhle okamžitě vyrazí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím chci se zeptat používá v interiéru ve čtecích lampičkách někdo něco jiného než je toto http://www.aliexpress.com/item/Best-Price-T10-Canbus-Error-Free-194-168-W5W-8-LED-5730-SMD-White-Car-Auto/32524354109.html?spm=2114.13010608.0.91.2GLSmj a nebo toto http://www.aliexpress.com/item/2pcs-lot-Wholesale-Canbus-T10-5smd-5050-LED-car-led-Light-Canbus-W5W-194-5050-SMD/32631744050.html?spm=2114.13010608.0.109.2GLSmj ??

Jde mi o to že mi jen tyto čtecí lampičky lehce přisvidcují a už nevím co s tím podniknout

A ještě se zeptám dávat LED do obrysovích světel je asi blbost že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tam daval neco takoveho. Mely na sobe paralelne zapojene odpory, diky kterym neprosvicovaly. Jelikoz mam senzor svetla, tak mi neprosvecuji ani bez nej, takze jsem odpory utrhl. Proc by mely LEDky zbytecne zahrivat... 

EDIT: Do obrysovek bych ja osobne LEDky urcite nedaval.

Editováno: , autor: LucasCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...