Přejít na obsah

Octavia II vs. LED žárovky


Stringo

Doporučené příspěvky

No ta sada vyjde na ALI do 300kč mimo těch červených do obrysovek zadních světel, protože ty jsem nikdy neměl - ve světlech to vypadá divně, líbí se mi klasika jak to svítí celistvě. Jinak jsem měl všechno prakticky jak to tam je v te sadě komplet kdysi a cena poloviční

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím všechny, mám jeden problém koupil jsem led T10 s CANBUSEM,dál jsem je do parkovaček a nahlásilo mi to chybu prasklou žárovku na levé přední parkovačce. Dobře říkam si ,tak koupím   

Rezistor - CAN-BUS eliminátor LED žárovky W5W T10 (1 ks) - Vertex

Dám to do levé parkovačky a levá je ok,ale hlásí mi to chybu na pravé parkovačce.

Dobře koupím ještě jeden rezistor,dám ho do pravé a pravá je ok,ale ku.rva začne to hlásít chybu v pravém zadním brzdovém světle, kde mám normální žárovku.  Může mi někdo poradit? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
V 19. 11. 2016 at 12:23, Stringo napsal:

Tyhle sviti opravdu pekne. Az je das do auta tak dej vedet jak jsi spokojeny. Ja zatim nic lepsiho nemel.

 

Tak uz mi prisly nejake LEDky. Zatim teda jen nahrady za 42mm sufitky, do ctecich lampicek jeste ne. Otestoval jsem je jen doma na stole, ale sviti teda dost brutalne. Bojim se, ze v aute budou svitit az moc. Kazda si vezme 100mA, coz mi na LEDku prijde docela dost. Ale zadny error-free odpor nemaji, takze by asi mely neco vydrzet. A sviti skutecne pekne bile, zadny nadech do modra. :kol-47: Ted abych si shanel vsechny LEDky s cipem 5730, to mam teda radost. :kol-98:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsou v aute a sviti fakt hodne. Na zadnich sedadlech to bude dost oslnovat, protoze tam je ta lampicka natocena tak nestastne, ze sviti do oci...

 

A uz jsem objednal i 2x tyto (do kufru) a 4x tyto (do ctecich lampicek a zpetnych zrcatek). Do ctecich lampicek a zpetnych zrcatek uz mam sice objednane ty na ktere jsi daval odkaz, ale tyto budou asi svitit lepe, protoze jsou vsechny cipy natocene spravnym smerem. Sice asi maji error-free odpor, ale ten lehce ostranim. Potom dam vedet. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože mi stále více lidí posílá dotazy na LEDky (protože na první stránce co jsem dával přehled v prvopočátku už nejsou aktivní odkazy), jsem na první stránce aktualizoval informace a odkazy tak, aby všichni nováčkové v tomto topicu měli aktuální info co mám v autě (protože nechtejí číst dalších 20 stránek jak jsme časem měnili původní LEDky za novější...

 

A my, co tu průběžně spekulujeme a testujeme, jedeme v klidu dále!

 

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak uz mi LEDky prisly. Ty urcene do kufru sviti trochu do modra (pokud to porovnam s tema od Stringa), ale nicemu to nevadi, v kufru to totiz poznat neni. A sviti hodne, doporucuji! ;)

 

Ty do ctecich lampicek a zrcatek sviti do modra asi jeste vic (na Aliexpressu jsem samozrejme nevybral variantu Blue), vedle tech od Stringa to vypada dost blbe. Takze nedoporucuju. Mozna tak do tech zpetnych zrcatek by to slo. Casem to vyzkousim nebo zkusim objednat jine. Jeste uvidim. (Jen bych urcite odstranil ten CAN BUS odpor, ktery tam jen zbytecne topi.)

 

LEDky ve ctecich lampickach jsem nechal nejake starsi, uz na ne nemuzu najit odkaz. Sviti stejne bile, jako ty od Stringa, ale s mensi intenzitou. To je mozna jeste lepsi, protoze pri nastupovani a vystupovani interier poradne osviti ta prostredni LEDka a pri jizde si muzu zapnout cteci lampicku, ktera tolik neoslnuje.

Editováno: , autor: LucasCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Znovu to tu oživím. Máte někdo zkušenosti s TÍMTO?

 

Už mě nebaví měnit LEDky, když už nějaké svítí dle mých představ, tak vydrží 2-3 měsíce, tak bych zkusil panel. Akorát mám strach z těch odporů. Za prvé budou dost hřát a za druhé to bude ve dveřích lítat a dělat hluk. Otázka na kterou se mi tady na fóru nedaří najít odpověď (nevím jestli nefunguje vyhledávání, nebo jestli to tu není) a to, zda jde na OII předFL vypnout hlídíní osvětlení SPZ, abych mohl použít LED panel bez odporu...

 

Díky za postřehy, rady, tipy atd...;)

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje O2 MR2005 vyžaduje odpor u SPZ, jinak chybu hlásí. Vzhledem k tomu, že mám místo jednoho světýlka kamerku, která má slabou LED, tak jsem hodně ladil barvu a intenzitu LED ve druhém světýlku. Drahá silná LED za dvě stovky svítila parádně a bíle, ale působilo to nevyváženě, tak jsem zkoušel pár dalších LED a dokonce některé "puntíky" zatíral barvou, abych snížil intenzitu. Docela se podařilo. Pokud se dávají obě stejné, tak je to jedno. Použil jsem Philips sulfitku 4000 K původně, další pokusy už byly levné z eBay. Přes přídavný keramický odpor jsem dal několik stahovacích pásek, aby se nemohl nikde dotýkat, ani neměl tendenci tam lítat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LucasCZE
jo u predfl je i SPZ hlidane a tyhle led jsem mel a je fakt,ze vydrzely dlouho,mozna se k nim vratim ale chtel bych zkusit ty panely cele

jindra999
Ty jsi na odpor kterej topi tak,ze se na nem po 15min. neudrzi ruka namotal nejakou pasku?...to zavani pruserem. Nejradeji bych slysel jestli nekdo nevi, jak vypnout to hlidani SPZ a dat tam ten panel bez odporu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...