Přejít na obsah

Palubní "černá skříňka" (onboard kamera)


loupeznik

Doporučené příspěvky

jj, oddělené aplikace dash board camera/mobil->navigace má svoje výhody, jak bylo řečeno, o kameru se nestarám, zapne se sama vypne se sama v závisosti na klíčku v zapalování, sundávám, jen v případě nutnosti stáhnutí videa, rovněž se nestarám o kartu, v 5 min smyčkách to valí furt na kartu a v případě plnosti karty přepisuje nejstarší videa. Kdežto mobil je bohužel (bohudík ;) )víceúčelové zařízení, takže navigaci nepoužívám stále, netřeba řešit volné místo na paměťovce, potřeba volání apod. ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zakoupil na ali kameru 11.11. přišla nedávno. Dnes jsem začal s montáži, jen se mi nechce dnes rozdělat sloupek a tahat kabel. Zitra jdu do práce, takže dodělávka až příští rok v lednu.
IMG_20161222_135239.jpg
IMG_20161228_123035.jpg

Nebude to fungovat v autech se senzorem a kamerou pro asistenty, ale jinak zajímavá.

A určitě není na škodu ta absence displeje - u mé TrueCam se dá nastavit spořič, který ukazuje jen rychlost + varování před radary, ale i tak jí mám nalepenou za zrcátkem tak, že na ní nevidím a varování bere jen akusticky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Kartu jsem vyřešil tak, že jsem to zapojil jak jsem měl a ono to funguje :D .

Videa jsou MOV.

Nevím proč, ale v noťasu nejsou ty videa dobré. Když to ale přehrávám v tabletu nebo v mobilu tak je to super. 

Kamera po vytahnutí klíče ješte 1 min nahrává. Za 1200,- si myslím dobrý kup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, foxdivemaster napsal:

kurna pekna kamera,nemaji tam i verzi na destakove zrcatko?nemas odkaz na tu tvoji?ten stary odkaz nejde diky

https://www.aliexpress.com/store/product/Car-DVR-Camera-Video-Recorder-Universal-DVRs-Dashcam-Novatek-96658-Wireless-WiFi-APP-Manipulation-Full-HD/346390_32791431156.html?spm=2114.12010608.0.0.DpFSph

 

Já osobně bych ji už nedal tam kde jsem ji dal, ale dal bych jí z pohledu řidiče vpravo vedle nohy zrcátka. Takhle je trošku níž pod zrcátkem a tak by byla výš a pěkně schovaná za zrcátkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...