Přejít na obsah

Palubní "černá skříňka" (onboard kamera)


loupeznik

Doporučené příspěvky

Ty videa vypadají opravdu hodně dobře. Navíc, když si vemu za jakou cenu ta kamera je, tak opravdu skvělý výsledek.
Další věc, kterou hodnotím jako veliké + je ta, že kameru dodávají i s veškerými potřebnými věcmi k zapojení do pojistkové skříně.

Nemít A7S, tak jdu do toho!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak Woody, mov lze nahrát přímo sem, pokud to teda nebude půlhodinové video, takže ten 3 min šot sem bez problémů nahraješ a bude to neupravené video. Jinak souhlas, škoda, že toto odzkoušení nepřišlo na podzim, býval bych namísto dražší mini0608 pořídil do rooma tuto a byl bych naprosto spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, LukášCBR napsal:

Nemít A7S, tak jdu do toho!

Tak mi jí se slevou prodej :-)

Mám jí v jednom autě, tak bych jí aspoň nemusel přendávat do druhého :-D

před 50 minutami, Losky83 napsal:

To se musí odlepit zrcátko? Za měsíc jdu pro jiné auto, tak bych ji zkusil nalepit asi vedle té nohy, stranou je spolujezdci

Zrcátko jde z držáku vysadit, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Pokud někdo chce skutečně kvalitní kameru za slušné peníze, pak mohu doporučit:

https://www.isix.cz/autokamery/xiaomi-yi-dashbord-camera-autokamera-od-xiaomi---fullhd-1080p/

Ve srovnání se zde doporučovanou kamerou z alia... má mnohem lepší parametry (mj. ve Full HD dvojnásobnou frekvenci snímků, tj. 60fps oproti 30 fps, karta micro SD může mít kapacitu až 64 Gb, světelnost objektivu 1,8), zkušenosti za necelý rok provozu jsou velice dobré, subjektivně obraz mnohem lepší než u té lepící, bez otřesů a velmi slušný obraz i v noci. V době, kdy jsem kupoval tak menu bylo zcela české, appka také. Navíc za kamerkou je na rozdíl od většiny nabízených no name produktů know-how a zázemí jedné z největších firem na světě...

Navíc výhody oproti té jednodušší z alia... je, že lze použít i do aut, které mají dešťový a světelný senzor ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Dnes jsem si měl možnost pohrát s TrueCamA7s o které uvažuji. Přes všechny její kvality mně překvapilo jak je velká :huh:

Kamarád měl ale v druhým v autě kameru VIOFO A119 a zdá se, že mám novýho favorita ke koupi :rolleyes:

Velmi kompaktní provedení, úhel záběru 160°, krásný parametry i cena.....co vy na ní? Nebo máte ji někdo? Zkušenosti?

 

Podrobná recenze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...