Přejít na obsah

VCDS - Dá se něco dokódovat do Rapida?


Woody

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Ahojte, pred nedavnom som sa na servisnej prehliadke v origo servise pytal kolko by stalo dokodovanie asistentu rozjadu do kopca. Servisak na mna kukal ze si nie je vobec isty ci na mr2015 je to vobec mozne a ze by to museli preskumat :blink: je tu niekto za okolia kosic kto by to vedel dokodovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte

Narazil som na problem pri kodovani bloku 17 prilozene obrazky

V dokumentacii:

http://www.ross-tech.com/vcds/tour/option_screen.html#WSC

sa pise ze ide o nastavenia:

Workshop Identification, Equipment Number

 

 

Stretol sa s tym uz niekto ?

V blokoch 3, 9 som zmeny urobil bez problemov 

 

Moj rapid je: Model Year:  2016, Engine (full): 1.2 TSI (110 Hp), Engine Displacement (ccm): 1197, Engine Power (kW): 82

 

Dik

 

 

IMG_20170414_100827.jpg

IMG_20170414_095126.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj , mám na Vás zkušenější další dotázek. U mého Rapida MR2013 se mi povedlo nainstalovat a zapojit tlačítko TPM, ale nedaří se mi tuto funkci naprogramovat. A v 12.12.0 nevidím v ABS žádné labely. Předpokládám, že v budících se ikonka aktivuje na bitu 2 bajtu 2, ale v o aktivaci v ABS (má jednotka  6R0 614 517 BD) jsem nikde nenašel. Předem díky za info....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

ahoj,

tak jsem si zkoušel do svého Rapida r.v. 2015 dokodovat několik věcí :

asistent rozjedu do kopce....ECU nejde kodovat, Bit 16-bit0 enable a nejde

ručičky...není možnost

množství dotankování nafty...jsem nenašel.

 

Má někdo zkušenost s kodovani u Rapida r.v.2015??

 

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 10. 2014 na 12:03, lubinob napsal:
 

   Síce si myslím že to u Rapida nepôjde ale ak sa dnes k nemu dostanem tak to skúsim pozrieť. 

 

 

Ak to niekomu pomôže tu je moje kódovanie ABS, TPM z výroby, HHC dokódované..

Adresa 03: ABS brzdy (J104)       Labely: SVO\1S0-614-517.clb
   Řídící jednotka SW: 1S0 614 517 F    HW: 1S0 614 517 F
   Díl: EBC 460 ESP   H16 0022  
   Seriové číslo: A00L2FD
   Kódování: 93CC487889AD00F2C9FD12FA91AB00404F0A00

Prosim, pri kodovani ABS toho HHC nebo TMP jsi potreboval Security Access? Diky za info ... Dan. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl sem u @ferda25 na smazaní chyby zadních LED světel a rovnou mi povolil nějaký nastavení pro přední LED světla (když bych zkoušel dávat ty nové ať to mám povolený)
No a nějak to má asi vliv to nastavení i na zadek, když odemknu/zamknu rozsvítí se zadní LED obrysovky ale asi tak na 30%
 

Když se odemkne svítí furt a to i když se nastartuje, ale furt slabě ve dne by to bylo myslím těžko vidět.
Když se zamkne tak se vypnou za 30s.
 

Večer to nevypadá vůbec zle když se jde k auto a rozsvítí se zadní světla, takže kdo by chtěl takovouhle blbůstku tak za ferdou. :D 

Video - YouTube
IMG_0895.thumb.JPG.f373b33e539b87f4f89deaa265e7cdf4.JPGIMG_0897.thumb.JPG.874862f80c8d100f510ca14a87c20636.JPGIMG_0899.thumb.JPG.fa94e985754dcd9aaa1e88f573860c4a.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zeptám se, možná je to kravina ale sr ..štve mě, že klakson netroubí tak jak já chci. tzn. že má nějakej svůj blok? Když chci jen drknout na fanfáru tak nic, musim držet volant dýl a pak troubim jak debil a to já nechci. když někoho zdravim tak jen drcnout a ne troubit jako eman.... nejde to očůrat? mr15.Klakson troubí od časi půl vteřiny a vejš ale když chci kratší čas, nejde to opravit? Když už bych jel třeba například kvůli dok´=dování zadních repro tak bych chtěl vylepšit troubení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...