Přejít na obsah

Príčina prepálených ventilov na HTP


speedsplat

Doporučené příspěvky

No ví se o tom, ale i ti kdo dostali (koupili) nové hlavy s katem origo od škody opětovně podpálili. Dokonce i jeden bez katu podpálil.

Myslím že kat není prinární příčinou spíš důsledek podpálení ventilu. Nespálená bohatá směs z nekompresního válce mohla pravděpodobně roztavit voštinu katu a výrobce raději automaticky dodával novou hlavu s katem. Asi nechtěli riskovat, že zákazník s novou hlavou příjde do servisu že se mu po jejich zásahu pokazil kat, ač by byl už předtím načatý jen se to nestihlo projevit. Toto by se špatně prokazovalo a zavdalo příčinu spekulacím. Takto má výrobce klid a zákazník si to zapaltí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tu pořád dokola.Už jsem to jednou psal.Říkal mi kamarád z ŠA přímo z vývoje motorů,že chyba je v přicpávání katu a tím vysoké teplotě a podpalování ventilů.

Jediným řešením je je dát kat dole pod auto nebo...ale to tu nebudu psát,ani do SZ,páč nechci vyvolávat debatů jedinců,kteří o tom prd vědí a jen melou nesmysly nebo že se někde něco dočetli z netu,to zaprvé a zadruhé to není až tak legální úprava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale možná i kecám:

koukám do etky a opravdu byl kat jiný, včem fyzicky jiný nevím, ale číslo má odlišné. Náhrada končí "X" čímž se označil modifikovaný kus

 

Napadá mě nezkoušel někdo dodatečný náporový chlazení katu - svodů jak to dával výrobce na původní 1.6 16V FSI? asi taky tušil problém s přehříváním

kat.jpg

chlazeni svodu FSI.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, cosby napsal:

Je to tu pořád dokola.Už jsem to jednou psal.Říkal mi kamarád z ŠA přímo z vývoje motorů,že chyba je v přicpávání katu a tím vysoké teplotě a podpalování ventilů.

Jediným řešením je je dát kat dole pod auto nebo...ale to tu nebudu psát,ani do SZ,páč nechci vyvolávat debatů jedinců,kteří o tom prd vědí a jen melou nesmysly nebo že se někde něco dočetli z netu,to zaprvé a zadruhé to není až tak legální úprava.

Aha tak cajk a téma asi může admin zamknout ...

Jen pro mě jakožto nesmysly meloucího jedince prosím o info čím se kat přicpával? zaráží mě že si toho nikdo s podpálenými ventily nevšiml že má ucpaný kat.

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 minutes ago, KarlosTDi said:

koukám do etky a opravdu byl kat jiný, včem fyzicky jiný nevím, ale číslo má odlišné. Náhrada končí "X" čímž se označil modifikovaný kus

 

"X" na konci cisla dielu u koncernu znamena len to, ze pri kupe je potrebne vratit stary diel na protihodnotu. Byva to bezne u KAT, hlav, motorov, vsetkeho co sa da este repasovat recyklovat. Za dalsie v minulosti znamenali vsetky X-kove diely (ako sa im hovori), ze clovek kupuje vzdy repasovany diel, dnes to uz na 95% neplati a diely su nove len s nizsou cenou pretoze sa vracia stary poskodeny diel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, cosby napsal:

Je to tu pořád dokola.Už jsem to jednou psal.Říkal mi kamarád z ŠA přímo z vývoje motorů,že chyba je v přicpávání katu a tím vysoké teplotě a podpalování ventilů.

Jediným řešením je je dát kat dole pod auto nebo...ale to tu nebudu psát,ani do SZ,páč nechci vyvolávat debatů jedinců,kteří o tom prd vědí a jen melou nesmysly nebo že se někde něco dočetli z netu,to zaprvé a zadruhé to není až tak legální úprava.

Never tomu to su len blaboli. mne behali fabie bez katu s oblbovakom aby nesvietila ikona motoru a aj tak sa podpalovali ventily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som to mal veľmi podobné pri polovičných km. Všetko OK až na ventily a vodítka.

Ani z katalyzátora sa nedal vyklepat biely keramicky prach.

Olej sa menil max. po 10t, obvykle 7-8 a pár krát to bol 5W-50.

 

Akurát bola možnosť že k tomu prispeli veľmi staré sviečky - asi ešte od výroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...