Přejít na obsah

Nepřirozené zvuky - drnčení, vrzání, klepání


rogerer

Doporučené příspěvky

Odstraněn další pazvuk. Mazal jsem opět těsnění dveří Paniolem v domění, že vrzání zezadu dělá opět ono. O dovolené, když byl kufr plný, nebo byl někdo na zadní sedačce opřený do opěradla, byl totiž pak klid. Dnes jsem zjistil, že vrrrz vrrrz v zatáčkách u prázdného auta dělalo zadní plato v čepech uložení, vždy když díky velké vůli popojelo do strany. Nevím proč je tam konstrukčně tak velká vůle. A na čepech už byla vrstvička vydřeného plastu a ten způsoboval to vrzání. Ač je to pitomost v interiéru, čepy jsem namazal bílou vazelinou a je zase klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj Rapiďáci tak se taky úřidávám k drnčení a vrzání u rapida.Někde  v palubovce na straně spolujezdce mi vždycky něco zadrční,když na místě sešlápnu ply a pustím ho,tak v nějakých otáčkách mi tam zadrnční a pak přestane a když jedu po silnici a podřadím a přijíždím třeba ke kruháči enbo křižovatce tak zase v nějakých otáčkách to začně drnčet a nevim kde a o co,nemáte s tím někdo zkušenosti?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o to, jestli je to zvuk plastový, plechový nebo tlumený. Nejprve bych ale eliminoval věci v kastlíku a hlavně ve dveřích. A zde na fóru se drnčení z podobného místa řešilo v sekci FIII, kde to byly nějaké trubky v motoru právě v oblasti před spolujezdcem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus nejprve ty trubky, nové motory v Rapidu to budou mít podobně natahané jako ta FIII. Pak ti nezbude nic jiného, než vychytat otáčky, kdy to dělá a buď zkoumat sám nebo s pomocí pomocníka, nebo reklamace. V pravé části palubky je ventilátor a klapka větrání a taky airbag spolujezdce. Do toho bych nesťoural, to nech servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 07/07/2016 at 1:24 PM, camillio said:

Nuže pánové Miklísku, Petře a jiní, po roce veselého a tichého ježdění tu máme změnu, zřejmě v důsledku teploučka: už vím, co jste mysleli vrzáním dveří. Tak asi dojde na panoil...předpokládám, že nic jiného zatím vynalezeno nebylo.

Celkom obstojne funguje aj loj od Sonaxu http://pb-autobaterie.cz/zimni-autokosmetika-/312-osetreni-tesneni-pryze-luj-sonax.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

miklisek - tak jsem udělal co jsi říkal a prošel motorovej prostor a zkoušel všechny hadičky atd a hurá našel jsem to ;) nechci to nějak zakřiknout,ale po drnčení ani stopy :) tady je foto,kde to drnčelo mě,mlátila tam ta bílá plastová hadička o jiný plast,tak jsem tam nalepil takovou pěnu a hotovo ;))))))))

SAM_8998.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud to drnčení opravdu zmizelo, tak je to úspěch, že jsi to našel na první dobrou. U FII a RO se myslím dovnitř toho tunelu dávala nějaká mechová vložka v igelitovém sáčku - dokonce to tuším bylo originální řešení problému ze strany ŠA.

Jinak jak se říká "Co oči nevidí, srdce nebolí" tak tady platí "Co člověk neví, ucho neslyší". Dneska jsem i já (a synátor) slyšel krátké drnčení v oblasti okolo 2200 otáček. Je ale pravda, že včera mě zase po dlouhé době vytočilo drnčení celé palubky na kostkách. A tak jsem se rýpal mj. v bočním plastu palubky u spolujezdce a na poklep pěkně drnčí. Bohužel nepomohlo utěsnění těch zacvakávacích úchytů. Nejlepší bylo vložit mezi výztuhu palubky a plast hadr, to pak bylo absolutní ticho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tlumení bočních panelů palubky - jeden z velkoplošných plastových dílů auta, který není úplně nejpevnější ani jeho uchycení  a na kostkách rezonuje.

Na plochu panelu nalepena folie AMS -Tecsound 3 mm (http://www.vestin.cz/amst.htm)

IMG_20160822_195850.jpg

Vypodložení a zároveň předpružení panelu v západkách vůči bočnímu plechovému držáku (součást nosné příčné trubky) pomocí 12 mm izolační samolepící folie, která mi zbyla po izolaci odtahu kotle. Hliníková izolační část je z folie odtržena.

IMG_20160822_195721.jpg

Z téhož materiálu je pásek na lem panelu, který se opře zevnitř o těsnění dveřního otvoru a zabrání tak kmitání panelu.

IMG_20160822_200734.jpgIMG_20160822_200812.jpg

Zafixování vnitřní výztuhy palubky, která se jen opírá o boční část, kde je pak panel uchycen. Na pravé straně to bylo vlivem výrobní vůle jednoznačně zdrojem rezonancí, vlevo to byla jen otázka času, na fotce je vidět, jak se díly navzájem odírají. Vypodloženo "kuličkou" z AMS-Tecsound folie a staženo vrutem.

IMG_20160822_203955.jpgIMG_20160822_195704.jpgIMG_20160822_195951.jpg   


Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...