Přejít na obsah

Voda ve dveřích


Dubl

Doporučené příspěvky

Kdyby to bylo k zasmání, smál bych se a dal bych tomu "like" - Jak se dojí Rapid, fakt dobrý. Když ale ono to je spíš k pláči, že je to tak blbě "vyřešený".

Zajímalo by mě, jak to, že někto tím trpí a někdo (já, rogerer, ...) má furt špinavej práh, tudíž mu to odtýká? Přitom to těsnění nemám nijak upravovaný, zužovaný nebo jak to bylo uvedeno v té TPI od ŠA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně to přijde fakt vtipný :D je to hezký... nicmene ted jak byly ty deště zkoušel jsem to a nic mi nešplouchalo...prahy mám večně špinavý..i do pár minut po myčce....

Koukal jsem na to u nový oktávky a řešení má úplně identický...takže předpokládám, že pár kousků bude šplouchat taky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby to bylo k zasmání, smál bych se a dal bych tomu "like" - Jak se dojí Rapid, fakt dobrý. Když ale ono to je spíš k pláči, že je to tak blbě "vyřešený".

Zajímalo by mě, jak to, že někto tím trpí a někdo (já, rogerer, ...) má furt špinavej práh, tudíž mu to odtýká? Přitom to těsnění nemám nijak upravovaný, zužovaný nebo jak to bylo uvedeno v té TPI od ŠA.

Co ŠA uvádí v TPI?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím, tiež počujete v ostrejších zákrutách a pri brzdení benzín v nádrži? Znie to ako voda v kanistri.  :kol-32:  Neviem, čo iné by to mohlo byť, vodu v kufri nevozím a prichádza to určite zo zadnej časti. By som nečakal že v interiéri budem počuť zvuky z nádrže...

Máte podobnú skúsenosť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem to nevydržel a úpravu těsnění jsem si provedl sám, i když mi voda odtékala. Vzhledem k tomu, jak to pod tím těsněním vypadalo a v odtokovém otvoru se už začala vytvářet zátka (viz druhá fotka, na které se rýsuje oválný tvar drážky odtokového otvoru), doporučuju všem si to upravit nebo nechat upravit v servisu. Zvlášť těm, kdo parkují celý rok venku. Bohužel fotku toho svinsva na dveřich u otvoru nemám, protože jsem si ji z mobilu omylem smazal....

post-6633-0-27251900-1403466824_thumb.jppost-6633-0-47593000-1403471536_thumb.jp post-6633-0-33086600-1403466821_thumb.jp  

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...