Přejít na obsah

Ukradené Xenony - Prosek 25.2.2014


Doporučené příspěvky

Dnes jsem šel kolem parkoviště v ulici Teplická, a pánovi tam přes noc na Octavii II před FL vybrali xenony. Viděl jsem jen štítek na okně od policie, auto bez světel a pán chudák obvolával asi pojišťovnu. Jinak konektory vyseli z děr po světlech takže překvapivě něací odborníci.

Ani jedno okénko nebylo zjevně poškozené a ani tak zámky. Nevím jak to hoši teda dokážou.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti řeknu přesně-planžeta nebo lámák. Já osobně to řešim neustále o kus vedle v Letňanech.

A největší šlágr je to pro pojišťovnu-nebudeme plnit protože není žádné viditelné poškození a pachatel nemusel překonat překážku.

Tudíž je důkazní břemeno na pojistníkovi. Jinak pojištovna KOOPERATIVA a ty světla třikrát po sobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé okřídleného šípu,

já mám Fabii 1, ale jen co jsem u nás viděl Fabii bez mlhovek, tak jsem si vyleptal příjmení do těch skel. Xenony to je pořád ta samá písnička, jako se vším. Nechat vypískovat VIN či příjmení  do toho plastu velikost alespoň 1,5 cm. Ale máte pravdu, to by se dalo rozleštit. Potom jedině vrtačka odvrtat si tam iniciály, ale neprovrtat ten plast! Má někdo jiný nápad? Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viděl jsem podobný připad 14 dní z5 v Bohumíně,octavia 3 ktera stala zaparkovaná hned u hlavní cesty...z dálky to vypadalo jakoby měl na světlech folii jelikož to nešlo poznat ale po přijetí blíž jsem koukal jak puk...žádné rozbité okno,ani poškozený zámek nic..myslím žeto tam dělaj servisáci covtom uměj chodit a hnedka to odpalujou na zakázku....sekat ruce hajzlum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti řeknu přesně-planžeta nebo lámák. Já osobně to řešim neustále o kus vedle v Letňanech.

A největší šlágr je to pro pojišťovnu-nebudeme plnit protože není žádné viditelné poškození a pachatel nemusel překonat překážku.

Tudíž je důkazní břemeno na pojistníkovi. Jinak pojištovna KOOPERATIVA a ty světla třikrát po sobě.

 

Tak pojistovnu vymen, jestli ti tohle tvrdi. Je prece mrte soucasti auta, ktere lze ukrast zcela bez poskozeni cehokoliv a pojistovna je musi bez reci uhradit. Napriklad kola jsou typicky priklad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pojistovnu vymen, jestli ti tohle tvrdi. Je prece mrte soucasti auta, ktere lze ukrast zcela bez poskozeni cehokoliv a pojistovna je musi bez reci uhradit. Napriklad kola jsou typicky priklad.

To nebudu ani muset. Již sem byl upozorněn že ještě jedna pojistná událost a pojistku vypovědí sami. Prý není možné aby mi třikrát po sobě ukradli světla.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja teda xenony nemam, ale když jsem si piskoval win na skla, tak me to napadlo, vypiskovat to i na svetla... jako mit xenony, tak to tam vypiskuju hned, klidne na 2 místa.. i když to ukradnou, tak z toho budou mít leda tak prd, pochybuju, že to někdo koupí...kolik ta sranda vubec stojí, když to šlohnou??

Editováno: , autor: JirkaBrno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Vzhledem k tomu,jak se u nás krade,tak raději xenony a navi nemám vůbec.Je to sice spolehlivé řešení ale je to na pí.. , aby si člověk s klidem nekoupil to co chce.

Kdyby bylo auto služební,tak by mě to asi tolik nebolelo,ale stejně je to hrozný v jakém světě žijeme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po koupi auta,hned pájkou do xenonů do obalového plastu ze zhora vypájel vin a zvýraznil červeným fixem a dal nové kovové matičky místo plastových.Hold, alespoň nějaká překážka....

Řekl bych že k ničemu, k odcizení to stejně neodradí. Nebo myslíš, že když zloděj zvedne kapotu, že krádež nedokončí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používej hlavu a přemýšlej. Kdybys to scháněl, koupil by jsi něco takového z druhé ruky. Já určitě ne, a ta svině co to ukradne má myslím v tomto případě po kšeftu! Alespoň něco při tom neštěstí !

Editováno: , autor: dick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...