Přejít na obsah

Tyčky stabilizátoru a lůžko stabilizátoru


lukino200

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám problémy s tyčkama stabilizátoru......měnil jsem je naposledy na podzim a nyní už zase klepou hrozně. Četl jsem že to je u fabii jak jedničkové tak dvojkové řady docela problém...máte s tím zkušenosti jak to dlouhodoběji vyřešit aby zase po třech měsících neklepaly? Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem to tam měl jako psany....ale po třech měsicích na pytel zase :( za měsíc du ke znamemu do servisu tak uvidime...sem přemyšlel jestli by nešlo přidat ještě nějaký gumičky :D  nějak s tím vyjebat :(

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj přímo předcházející příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred mesiacom som daval nove TRW, tak som zvedavy co to vydrzi... Sadu co som mal predtym sa mi podarilo rozbit asi do roka, ani nie 8tis km (uz si ale nepamatam co som vtedy kupoval, asi prvovyroba). Problem bol ze sa potrhali vsetky manzety a necistoty znicili klby. Nechal som ich este cez zimu, lebo som aj tak moc nenajazdil. Tie klby vyzerali katastrofalne, jeden mal uz asi milimetrovu volu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já mám pořád originál a najeto 74tis. km. Není to spíš stylem jízdy a kde jezdíš? Co už jsem teda měnil na záruku je zadní uložení předních ramen. A to na 50tis. Nebylo roztrhnuty ani nemlatilo, jen to bylo takové vytahane a auto si dělalo při rozjezdu nebo brzdění co chtělo - tahalo do strany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

mě to dělá taky..když řadím směrem od 1-5..když rozjedu sešlápnu spojku a klep klep..potom při přejezdech nerovností a hlavně po jízdě po zalátané cestě...když sem byl na servisní prohlídce tak sem to reklamoval a neudělali nic..škoda auto servisu napsala, že jeto běžná vůle...myslím, že je to silentblok převodovky jak se to řeší u rapidů http://forum.skodahome.cz/topic/126219-klepání-ťukání-v-levé-přední-části-vozu-vadný-silentblok-uložení-převodovky/...ještě sem psal mejla vedoucímu servisu do Olomouca..nějak jsme se spolu vždy bavili když sem měl ještě HTP..tož čekám jestli mě napíše ať dojedu...najeto 21800 a r.v.2013 

Editováno: , autor: vasnivykolista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tož jsem dojel ze servisu z Olomouce....vedoucí servisu si to byl se mnou projet po takovém tankodromu..a klepalo to jak sviňa...tak to hodil na servis..a přišli na to že je to nějaká tyč od řízení..tak ju objednají a v záruce vymění včetně geometrie..prej to bude trvat kolem 4 hodin...tak jsem zvědavej jestli se konečně dočkám tiché jízdy bez klepání :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...