Přejít na obsah

Výměna volantu


TomV

Doporučené příspěvky

Poradím. Dal jsem to do servisu, stálo to 3 stovky a bylo to taky šup šup. Kdybych si to dělal sám, tak mi určitě bag ustřelil makovici. V lepším případě bych měl křivě příčku volantu. :D A jestli se nepletu, musíš ten novej bag nějak nakodovat a to si stejně sám neuděláš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak na to raz príde, tak si vymením bežný volant za multifunkčný a určite to spravím sám.

No, taky plánuju vyměnit volant. Objednal jsem si Dynamica s volantem s ovládáním tel+rádia, ale dostanu čtyřramenný. Za chvíli by měli být tříramenný, takže až bude, tak si ho seženu a....bude se měnit.

Nějaký návrh na postup tak, abych nenafukoval balonky a tak? :D

předem i zadem dík.

el Sí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si dobře pamatuju, tak v květnu když jsem si vybíral auto, byla možnosti výběru:

čtyřramenný volant

čtyřramenný multifunkční

sportovní tříramenný, ale ten NEBYL multifunkční

Jinak se přikláním k názoru, že cesta nejmenšího odporu je provést montáž v autorizovaném servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postup :

1) nalož tříramennej volant do kufru

2) vlož do šrajtofle 3 kila

3) dojedˇ do nejbližšího (nejlépe autorizovanýho) servisu

4) obojí tam předej technikovi

5) až to bude hotový, vratˇ se domů

Věř mi, že to je nejlepší recept. :D

zapomel si na

4a - šáhni do šrajtofle a dej technikovi 3 kila

myslim ze tento postup je opravdu nejlepsi....a kdyz se mu muzes jeste pri praci koukat na ruce..... :palec2:-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to to radši udělám tak, že mu nechám ten multi-kulti volant, který mi shodí ;)

Co se týče multifunkčního tříramenného volantu - mám pouze neoficiální info, že se na něm pracuje....jinak mě napadá dát tam VW volant....ale netuším, jestli by to šlo...

el Sí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem měnil volant, dal jsem si tam multifunkční,ale ty tlačítka tam mám ZATÍM na parádu.Jěště jsem se nesetkal s člověkem, který by do té montáže šel. :disgust:

Ja by som aj siel ale chcem 3-ramenny kozeny a multifunkcny. Ked uz bude idem do toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ja som počil, že bude, ale zrejme ešte nie tak skoro.

Čo sa týka montáže, tak pokiľa tam už je multif. volant aj s tlačidlami a elektronikou, tak treba doplniť kontaktnú špirálu a vymeniť RJ volantového modulu. Potom by to už len bolo treba nakódovať a malo by všetko fungovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ja som počil, že bude, ale zrejme ešte nie tak skoro.

Čo sa týka montáže, tak pokiľa tam už je multif. volant aj s tlačidlami a elektronikou, tak treba doplniť kontaktnú špirálu a vymeniť RJ volantového modulu. Potom by to už len bolo treba nakódovať a malo by všetko fungovať.

Prave ze pokud tam mas jiz tento volant s elektronikou tak uz nic menit nemusis (RJ volantového modulu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...