Přejít na obsah

Tak jakej pro začátečníka?  

13 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Ahoj. Jelikož jsem si včera udělal výlet svojim krásným vozem Fabia na koupání a byl jsem neskutečně omámen z příjenné jízdy, tak jsem se jaksi čel koupat i s Nokií 6303 v kapse. Již to nerozchodila.

 

Uvažuji tedy o novém mobilu a to rovnou o nějakém nejblbějším z chytrých telefonů.

 

Jelikož ale můj předchozí byla ta Nokie 6303 uděláte si obrázek o tom, že vůbec nevim co to je ten Android a co je ten Windows. Stále tyto slova beru jako nadávku......

 

Chtěl bych rovnou i mobil s vestavěnou OFFLINE navigací prozože jsem zarytej uživatel Go sim karty s možností omezeného počtu stahovaných dat.

 

A prej by se mi u navigace závislé na internetu mohlo stát, že když pojedu do Prahy tak dojedu až do Mělníka kde mi to řekne: Praha....

 

Na Nokii trvám jelikož jsem jich měl předtím několik a přišly mi jako držáci.

 

Rozhoduji se mezi : Vyz anketa.

 

Dík za odpovědi Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě lumii s woknama. Android je trochu složitější a je to hlavně otevřeny systém. Já osobně užívám apple. Od androidu jsem honem utekl co mi přišla faktura 3 tis ze jsem volal někam do Londýna. A volala nějaká aplikace. To se s windows či iOS stát nemůže uzamčení systém je výhoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skor WP. Ovladanie jednoduche, system svizny. Z lacnejsich Lumia 630 (nema blesk pri foto), pripadne starsia 625. Vyssie modely starsie 925, 1020 (vyssia cena). Alebo v pohode zajdi do nietkorej predajbe a porovnaj si ich aspon rozmerovo a cenovo. Potom uz nie je priblem vybrat nieco vhodne :)

--

Z mobilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oproti Nokii bez OS je to něco jinýho, ale chce to zvyk. Jako klasická Nokia to vypadat nebude, budou na obrazovce dlaždice. Ty čísla ze SIM budeš muset nakopírovat do telefonu, je to v možnostech tel. seznamu (Lidé). Taky asi budeš nadávat na výdrž, týden to rozhodně nevydrží a psaní SMS bude taky peklo. Je to ale o zvyku a chce to vydržet a pak to bude super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem známý jako blázen do mobilů, měním je téměř čtvrtletně (když je sezóna a lezou nové modely, tak i měsíčně :-D), je to moje úchylka. Pokud máš omezený rozpočet a chceš rychlý mobil bez nějakých lagů, záseků a jiných problémů, tak L520..jednoznačně..měl jsem jí asi 14 dní, než mi opravili iPhone a docela jsem koukal, i hezky fotil.. :-)

 

Snad se nebude někdo zlobit, když sem upnu pár reálných fotek telefonu, který jsem pořídil. Každej mobil, co jsem měl, si totiž fotím :-D

Poslední dvě fotky jsou reálná fota vyfocený přímo z 520 :-)

post-87233-0-48536900-1405878098_thumb.j

post-87233-0-41914600-1405878106_thumb.j

post-87233-0-78855900-1405878113_thumb.j

post-87233-0-15490500-1405878128_thumb.j

post-87233-0-89483900-1405878140_thumb.j

post-87233-0-14888600-1405878144_thumb.j

post-87233-0-52970500-1405878148_thumb.j

post-87233-0-16941400-1405878151_thumb.j

post-87233-0-28121700-1405878275_thumb.j

post-87233-0-65214000-1405878280_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak o foták mi zas tak nejde.

 

A to psaní sms jako nejde udělat juako na klasický mačkátkový klávesnici?

 

S těma dleždicema nejde hejbat? Teda něco s nima jde dělat-nějak se mi povedlo odstranit dlaždici s facebokem, co ž sem sice chtěl, ale nevim ja sem to udělal.

 

A to kopírování čísel na telefon je taky divný- to jako nově uložený číslo pak po vyndání simkarty nebudu mít na simce........?........?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dlaždice vyřečený. Baterka taky. Telefonní seznam sem tam nějak dostal a ani nevim jak.

 

Ale stále mě obtěžuje to psaní SMS na způsob počítačový klávesnice. Klasickou mobilovou bych ocenil víc, nejlépe s mezerníkem pod číslem 0 jak to má prostě klasická Nokia.

 

Dále bych tam chtěl na základní displej nějak nandat dlaždici pro rychlý hledání WI FI vysílače a aktivaci Blůtůůůů.

 

Potom aby mi na dlaždicovým displeji svítily větší hodiny místo těch malinkých co sou tam ted. A celej datum by byl taky fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...