Přejít na obsah

MirrorLink


Doporučené příspěvky

Chtelo by to alespon jedno tlacitko programovatelne. Muze tam byt neutralni ikona a kazdej si bude moct pod jedno - n tlacitek nastavit vlastni akci. Dokazu si predstavit ze spousta lidi by tam misto SmartLink chtela neco jineho a softwarove to neni problem udelat. Jen by asi musela skodovka vice poslouchat, ale musime doufat ze to lidi v DigiLabu napadne. Na druhou stranu to muze byt zamer, protoze cim vice user friendly se stane AA/CP tak tim mene proda skodovka vlastnich navigaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Super, na odkazu, který jsi poslal je tohle vlákno, takže mi to moc nepomohlo. Pročítat debatu o tom, jestli je lepší iphone nebo android a že to je nevychytané a žere to bateku a podobné věci, ktere nic moc neříkají o té funkci se mi skutečně nechtělo. Hledání jsem použil a našlo to tohle vlákno. Pokud je problém, odpovědět ano nebo ne, tak ok. Bohužel většina celého vlákna je pouze debata l tom, jestli je to dobře vymyšlené nebo ne a to se přiznám se mi nechtělo celá číst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám na tohle fórum přes aplikaci tapatalk v tabletu a ta to asi neumí. I ten duhej odkaz mi najede hned na začátek vlákna. Každopádně jsem byl v servisu a tam mě to servisák vysvětlil. Do některých to jde dohrát, do některých ne. Pokud v menu ta funkce není, tak to tam nejde dohrát. Musí tam prostě být alespoň zašedlá - neaktivní. Pak tomjde dodatečně doaktivovat.


Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
5 hours ago, BrozikCZ said:

Ja mam MK2014 a podporu pro ML mam. Az od 2015 se zacly delat orezana Bolera, ktera nejdou aktivovat pozdeji a musi to mit primo z vyroby.

Me se zda ze pro modely  2014/2015 existovaly orezace verze a od 2016+ uz maji HW vsechny (nektere ale uzamcene)

 

1 hour ago, brrrrm said:

Moje autíčko bolo vyrobené 09/2016, v Menu mám Smartlink.. môj mobil mi však nepodporuje Mirrorlink, čiže to neviem vyskúšať, ale Android Auto mi ide. To znamená, že mám všetko odblokované? :)

Pokud ti jede Android Auto, tak mas SmartLink aktivni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdil bude v tom, ze brrrm si koupil auto / bolero s funkci ML a ty ne.

 

před 9 hodinami, havrosh napsal:

Me se zda ze pro modely  2014/2015 existovaly orezace verze a od 2016+ uz maji HW vsechny (nektere ale uzamcene)

 

Resil jsem to pred 14 dny se servisakem na Jarove, kvuli pripadne vymene cele jednotky Bolera. Ale tezko rict, kde je pravda :/

Kazdopadne, jelikoz mi blbne Bolero (dotyk), tak je mozne ze mi ho komplet vymeni a moznost budouci aktivace ML mi zustane. Kdybych tu moznost ted nemel, tak mi jednotku s podporou ML nedaji. Aspon takhle mi to rekl.

Editováno: , autor: BrozikCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...