Přejít na obsah

Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, nešlo by nakodovat, aby to auto při aktivním tempomatu a změně rychlostního stupně deaktivovali tempomat?

Jezdím několika auty a jen v tomto je toto debilni chování, díky kterému už jsem e několikrát malém zabil. Chceš brzdit motorem, podradis, namísto brzdění to vystřelí vpřed.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Borci myslíte, že je možné někde nastavit režim ESC u fabie 3, která nemá velké rádio? Mám jen tlačítko ASR vlevo od volantu. Ale nastavení esc nikde. Vím že je možnost dokodovani ESC sport, ale nemám to pak kde navolit. Dík 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teoreticky mas. Po dorabke tlacidla a kodovani pre 2 rezimy je prva volba kratke stlacenie, druha volba dlhe stlacenie

 

https://wirer.sk/f3_asr-esc/

 

Na konci by malo byt video. Teda skus to nakodovat a otestovat druhu volbu dlhym stlacenim tlacidla. Na F3 s maxidotom to aj vypise, co sa aktivovalo/deaktivovalo. Pri polodote, resp. bez palubneho PC neviem ake hlasky uvadza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Zdravím, neví někdo jak (a zda vůbec) lze u FIII před FL spojit vyhřívání zpětných zrcátek s výhřevem zadního okna (tak aby se spolu se spuštěním výhřevu okna spustil i výhřev zrcátek)? Bohužel postup z PQ modelů (09 Cent. Elect. -> long coding -> Byte 15 -> bit 3) na FIII nefunguje 😕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 9. 2023 na 18:07, TOMUS napsal:

Ahoj.

Mam dotaz.

Pri kodovani led smerovek treba menit hodnotu lampendefektbit_Position_18 ?

 

Diky moc.

predni, zadni?  Zadni jsou 18 ( levá) a 19 (pravá)  .. a je potreba zmenit typOfLoad vzdy dane zarovky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, kvetosm napsal:

ja si myslim ( odsobne jsem teda nezkousel a ani po tom nejak extra nepatral) , ze na techto autech uz to nejde. 

Díky, a nevíš jestli existuje aspoň nějaká možnost časovače? Nějak to zapomínám vypínat a je zbytečné, aby potom zrcátka hřála i když není třeba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi by clovek musel zkousit par veci 🙂 vyhrivane okno predni nemam ale nastaveno je 15s. Cas vyhrivani zadniho okna je taky 15s, coz mi prijde blbost, ze by to hralo takhle malou chvili.. a vyhrev oken-vyhrev zrcatek 0 sekund..Ale tezko rict co tim je mysleno 🙂 vyhrev.thumb.jpg.47822c362bbac7b854ccb23ecc9c48ce.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 godzin temu, kvetosm napisał(a):

predni, zadni?  Zadni jsou 18 ( levá) a 19 (pravá)  .. a je potreba zmenit typOfLoad vzdy dane zarovky 

 

Dekuji za reakci :kol-47:

Tato polozka  lampendefektbit_Position_ ukazuji prasnutou zarovku to jsem zjistil. 

Priklad :

u  lampendefektbit_Position_18 mame hodnotu 8. Kdyz zmenime ji na 2b. V pripade kdyz praskne zarovka v smerovce, tak nam infotaiment ukaze prasknutou zarovku v couvacim svetle. Kazda zarovka ma vlastni hodnotu. Kdyz dame vsude stejnou hodnotu tak vzdy bude ukozovat jednou prasknutou zarovku. Muze to byt jina nez je opravdu.

 

Zkusel jsem tohle v takovy zpusob. Dal jsem hodnotu 2b a LED żarovku  smerovky namontoval jsem naopak. Infotaiment ukazal mi ze mam prasknutou couvacku. Opravdu jedna smerovka se nesvitila. Akorat byla to predni. Takze zmenil jsem zpet hodnotu  lampendefektbit_Position_ na puvodni cili na 3e. Ukazalo mi ze prasknuta zarovka v prave smerovce. Byla to pravda. Na konec spravne namontoval jsem ledku a je klid.

 

 

Screenshot_20240119_184006_OBDeleven.jpgScreenshot_20240119_184132_OBDeleven.jpg

Editováno: , autor: TOMUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj chlapi, je tu někdo z okolí Chomutova či ústeckého kraje, kdo by byl ochoten nakódovat HHC (hill hold control) pro Fabii 3 (r.2016, style). Po koupi jsem si zaplatil Caristu a nastavil si kde co, což je fajn 😇, ale položku pomocníka rozjezdu do kopce jsem tam nenašel. Nevím jak je to možné, ale v nabídce chyběla. Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 3. 2024 na 23:12, Johnny Kana_74320 napsal:

Ahoj chlapi, je tu někdo z okolí Chomutova či ústeckého kraje, kdo by byl ochoten nakódovat HHC (hill hold control) pro Fabii 3 (r.2016, style). Po koupi jsem si zaplatil Caristu a nastavil si kde co, což je fajn 😇, ale položku pomocníka rozjezdu do kopce jsem tam nenašel. Nevím jak je to možné, ale v nabídce chyběla. Díky 

 

Zavolej tomuhle koderovi...

 

433109008_10223650843051428_7587702130804380631_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...