Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Zdravim, 

mam nieco k boleru :-( ako sa teraz ochladilo tak vsimam ze ked je rano auto studene/vychladene cez noc radio vobec nereaguje na dotyk ziadne tlacitka mi nejdu dokonca ani na multifunkcnom volante to nereaguje jedine co ide je ovladanie hlasitosti :D 

 

stretol sa stym niekto uz ?? 

Ale ako nahle sa auto troska otepli tak pomaly zacnu fungovat tlacitka a chvilku nato aj dotykova obrazovka :D 

 Co stym ako to vyriesit nechcem vediet co to bude robit ked bude vonku -5 ci -15 stupnov :D chodim autom do roboty 7km takze sa moc neohreje... 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi,

mám prosbu. Nesetkali jste se s problémem, že přestalo fungovat hlasové ovládání. Mám Bolero, tlačítko s ksichtíkem na volantu. Dříve se stačilo dotknout a hlasové ovládání fungovalo.Dnes po dotyku tlačítek se vypne zvuk. Byl jsem ve dvou servisech - autorizovaných a nikdo neví. Mohl jsem tuto funkcionalitu nějak deaktivovat? Díky za vaše názory a zkušenosti.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bolero je Bolero. Ze začátku jsem se se škodovkou dohadoval a nakonec došlo k tomu, že mě odškodnili za nefunkčnost Bolera. Řešilo se to docela dlouho. Došlo k výměně několika jednotek a byl  přehrán  soft.. Měl jsem pár měsíců klid ale v létě to opět začalo blbnout. Bolero sice hrálo ale nic nešlo ovládat. Stejně jako na začátku. Takže opět jsem to nahrál a poslal do servisu ať si to ve škodovce vyřeší. Ani jsem si nenechal sepsat žádnou reklamaci. Technik je slušný chlap tak mu věřím. V době kdy mi to blblo, chtěli mé auto do škodovky kde to chtěli zřejmě testovat. Před týdnem jsem mu volal a řekl mi at ještě chvíli vydržím , že řeší stejný problém u jiného auta a to odváží do škodovky. Dle jeho názoru by mi měli měnit panel, ale čeká se na to, až se druhá strana vyjádří a potvrdí závadu.Pokud ano, půjdu hned na řadu na výměnu, takže se jen modlím, aby to tak bylo a byl konečně klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem byl v servisu kde si stahovali Software z mého auta. Prý je strašně moc reklamací na funkčnost Bolera. Jediné co jsem se dozvěděl, že škoda zbytečně a draze měnila panely, jelikož se přišlo na to že problém je pouze software. Takže od té doby co mi to přehráli je již vydaná asi šestá verze a přes to to prý neustále blbne. Prý ale teď dostali od škody možnost přehrávat každé zvlášť , to jsem nepochopil a tak si mám ještě počkat. No poznám co bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Dnes mi volali ze servisu, že mám zítra přijet. Bude to tak na hodinku a půl. Budou přehrávat soft do panelu i řídící jednotky. Tak jsem zvědavý. Minule mi to zamrzlo tak, že nic na Boleru nešlo ani když jsem vypnul motor a znovu nastartoval. Už se to táhne dlouho a docela to štve. Tak zítra poznám. I když nevím !!! Po přehrání, co mi to poprvé dělali to bylo cca 5 měsíců v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já když to před pár měsíci reklamoval tak mi taky řekli, že je to software a že musím tak 2 týdny počkat než bude nový soft k dispozici. Taky mi říkali, že se do té doby ty displeje měnili zbytečné. Za pár dní mi volali, že mám přijet a že mi vymění celý displej. Tak nevím. A od té doby to normálně funguje.

 

Jinak když se Bolero sekne tak se dá "natvrdo" restartovat. Stačí podržet na min. 10 sekund vypínací tlačítko. Nikde v návodu jsem to nenašel, ale když se mi to taky sekalo tak jsem na to přišel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, jsem se vrátil ze servisu. Výsledek takový, že se jim to opět nepodařilo přehrát. Takže psali ihned do škodovky a bude se čekat co a jak. Buď vymění panel a nebo? Kdo ví. Ale už je to unavující zlobí to od začátku. Chvíli byl klid, co vyměnili řídící jednotky k Boleru a pak to začalo na novo. Jinak k tomu co psal kolega výše. Restart na tvrdo nešel, jelikož mi Bolero zamrzlo celé. Po vypnutí motoru .a opětovném zapnutí mi ihned naběhlo Bolero a opět nic nešlo, zkoušeno 5x. Takže ten den jsem neměl šanci. Druhý den když jsem nastartoval vše opět funkční. Vše natočeno a pro škodovku doloženo. Ale jak mi řekl technik nejsem sám .Reklamací na Bolero a nejen na to je dost. Přeji všem pevné nervy-

Editováno: , autor: Hkubes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začínám se smát. Volali ze servisu s tím že video bylo odesláno a následně se škodovka vyjádřila v tom smyslu, že bych měl vůz přistavit do servisu a oni přijedou, ale musím jim garantovat že se ta závada projeví. Což bohužel u tohoto problému nejde. Pokud to někdo zná jednou to blbne a jednou ne. Takže jsem zavolal přímo do škodovky a zítra to ještě doplním a poznám co bude dít. Zatím řekli, že pravdu mám já ale je tu i ta možnost že si auto odvezou a tam ho budou řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže takhle to asi ŠKODA řeší.
 

Vážený pane

děkujeme Vám za Váš telefonát.

Je nám líto, že máte se svým vozem ŠKODA Fabia Combi, 2015, TMBXXXXXXXXXX, uváděné potíže s navigačním systémem Bolero.

Váš podnět jsme prověřili ve spolupráci s naším technickým oddělením a servisním partnerem ŠKODA Autocentrum XXXXX.
Vzhledem k tomu, že se Vámi reklamovaný jev výpadku navigačního systému při telefonování či použití rádia objevuje jen
sporadicky a nebylo možné jej u našeho výše uvedeného servisního partnera na místě vyvolat, nemůžeme bohužel tento jev jako
závadu potvrdit a řešit ji z titulu záruky na náš výrobek.

Velmi si vážíme Vaší trpělivosti při řešení Vaší reklamace a pro Vaši spokojenost si Vám dovolujeme nabídnout vstřícné řešení
této záležitosti formou poukázky v hodnotě 10.000 Kč bez DPH na servisní prohlídku Vašeho vozidla u servisního partnera ŠKODA či
na nákup originálního příslušenství ŠKODA pro Vaše vozidlo.

Děkujeme Vám za pochopení a doufáme, že naší značce zachováte i nadále Vaši přízeň.

S pozdravem
XXXXX Péče o zákazníka
 

Jak jednoduše se zbavit odpovědnosti. Takže jsem tam opět volal aa !!!! Nevím k čemu se jim pak posílají nahrávky kde to je vše slyšet a vidět Navíc ten problém existuje i u jiných aut a oni na to kašlou. Nedokázala mi ani vysvětlit, proč servis nedokáže přehrát soft. A proč už jich vydala 9 a stejně to blbne . Takže ještě čekám do zítřka až se ozve servis. Pak nevím nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...