Přejít na obsah

Plechové disky


MichalV123

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Tak dnes jsem řešil také kola. V pondělí si jdu pro novou Fabii ale je na letních ALU kolech. Myslel jsem že tam dám na zimu své z předchozí Fabie II ale prý tam nepůjdou. Jak už tu bylo napsáno nová kola mají ET 38 a ty mé ET 43. Jaký máte názor vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím hoši.

Včera jsem si přivezl "novušku".

Kola normálně pasují z F2.Všechno v pořádku.Nemusíte mít obavy.Měl jsem F2 /2012.

Celkový okamžitý dojem-

-ostřejší řízení

-mnohem lepší brzdy

--tišší

Jinak řazení ještě tuhé,jízdní vlastnosti parádní,posez dost nízký(nejsou opřená stehna o sedák),motor nehodnotím,protože jsem to nijak nehonil-normální jízda.

S ostatním se seznamuji.

Nejhorší dojem byl,když jsem nasadil tažné zařízení (obj.z výroby).Ten výřez vymyslel totální KOKOT.Díra jak do pr.. a v plastech nalepené vatové výplně (asi kvúli rezonanci)..Budu to muset upravit.

Kastlík v palubce taky děsnej-žádná výplň-nic.Tam bude chrastit i kapesník.

Až bude hotovo dám fotky.

 

Mám 1,2 81kW St+,+ další.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mp390- A o co je to znát? Ale do blatníků to nedře ne?

 

Je to znát na vzhledu, auto vypadá rozkročeněji (mám srovnání s druhou FII, kde jsou kola se správným ET). Vliv na jízdní vlastnosti - tady bych ze sebe nerad udělal blba, ale pocitově lepší stabilita při bočním větru, při míjení protijedoucích kamionů, ale možná jde o placebo. Do blatníků kola nedřou, 5mm je nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak pro představu. Pokud o 5mm posuneš osu kola ven z auta, tak změníš síly působící na součásti nápravy a řízení.

 

http://www.ssamp-krnov.cz/upload/soubory/00208.pdf

No jestli to nevidíš až příliš tragicky,třeba v technickém průkazu bývá uvedeno jaká kola muže být použito na daném voze,všiml jsem si že bývá uvedena možnost jiného ET,což znamená že muže kolo trčet nebo být vice schováno,je tam určitá korkce a nevěřím tomu že by nějakých 5mm hrálo roli,třeba já mám rozsah et 35-40.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...