Přejít na obsah

Střešní nosič (combi)


MichalV123

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Koupil jsem v Lidlu před časem nosič na lyže za "pouhých" 600 Kč. Je pravda, že lyže jsme odvezli. Na druhou stranu se hodí tak akorát na popojíždění tak do 50 km. Gumy v nosiči stojí za starou bačkoru a při delší cestě do Rakouska jsem musel průběžně kontrolovat lyže a pak i nastavit nosiče k sobě tak, aby byly lyže blokované vázáním. Guma zkrátka nepodrží lyže a při intenzivnějším rozjezdu a brždění mají tendenci cestovat.

Mám obavu, že příčníky nebudou o moc lepší. Za mě určitě doporučuji zakoupit za 3500 originální příčníky.

Jednak se skvěle jednoduše přidělávají a hlavně drží skvěle tam, kam je dáš.

 

Máš-li střechu svého vozu rád, vyhni se podobným věcem obloukem. Mě teď čekají nějaké pořádné nošiče lyží, takže to co mám můžu tak akorát vyhodit a ty pořádné mě vyjdou +600...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shodou okolností jsem byl dnes dopoledne v Lidlu a koukal na ně. Jednoznačně nedoporučuji i přesto že můžou někomu sloužit v pohodě. Ale je to každého věc a nemyslím to vůbec zle. Samozřejmě dobrou alternativou může být Hakr nebo Thule.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

ahoj, tak dnes jsem zakoupil od Hackru klasickou zahrádku, protože nemám hagusy cena byla 2549 Kč, tak jsem je smontoval, je to totální pakárna, protože ty patky musí na střeše sedět dost přesně, ale problém začal při 90 km/h, kdy začaly hučet jako ...., nemám s tím někdo zkušenost, jak se toho hučení zbavit či ho snížit ... možná demontovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím,

Mam otazku ma niekto skusenosti stymito nosičmi THULE na fabiu 3 ? http://www.autoboxy.sk/stresny-nosic-thule-wingbar-edge-9584-pre-skoda-fabia-mk-iii-5-dr-kombi/i804752/

 

Vlastnim original nosiče ale su dosť vysoke a podla mna neaerodynamicke akoze moc nehučia ale tie čo som uviedol link vyssie sa davaju medzi hagusy a netrčia tak nad tou strechou... Nosiče použivam častejšie hlavne v letnych obdobiach a nechavam ich na aute od maja do oktobra a tie original su moc na oko a nevyzera to dobre :D 

je to len čisto otazka či ist do toho alebo nie... 

 

Dakujem :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...