Přejít na obsah

Vibrace motoru


camron

Doporučené příspěvky

Ahoj, 

 

zaregistroval jsem, že nám 3.6ka kolem 1000 ot. poměrně výrazně zavibruje a to jak při stoupání, tak i klesání otáček. Je to cítit i v interiéru. Všiml jsem si toho při stání na místě, při zařazeném "P". Co to hrome může být?  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já jsem z toho motoru jakýsi přešlý. Do kultivovanosti to má opravdu daleko. Teď se ještě zeptám- někdy se ten motor zvukově projevuje pomalu jako TéDéÍ (opravdu vydává takový podobný zvuk) a někdy je tichoučký a jen tak si cvaká (jako šicí stroj) - obojí na volnoběh. To je též normální?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

normálně to je hlučný, máš odendanou kapotu, v interieru je slyšet jenom brumlání. taky máš nahouby mikrofon čím si to nahrával, horší nahrávku sem dlouho neslyšel.

Tady máš nahrávku jak ze studia :D

http://m.youtube.com/watch?v=UnZesMSLiXI

A hele koukni do komentářu tam lidi píšou že to je u toho motoru normální sice to je jak kdB měl zachvilí udělat papa ale je to prý normální.

Jediný co tam ještě je napsaný tak přejít na 0w40

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej Tobě to fakt příjde normální zvuk? Teď jako nez ohledu na to co říka ŠA nebo VW.

Jako je fakt že všechny auta co znám mají takovejhle zvuk krom toho cayenna ale ten do toho zase leje 5w50 takže to bude možná tím

Asi fakt musím na ušní :/

Editováno: , autor: LadaT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...