Přejít na obsah

Vypíná se ventilátor a zhasínají světla


Winters

Doporučené příspěvky

Zdravím pánové, mám jistý problém na své feldě.

Posledních 14 dní, když někam jedu a zapnu topení, tak se mi po 5-10 minutach vypne ventilátor a zhasnou potkávací i dálkové světla a nereagují na zapnutí. (Obrysovky fungují)

Dálkové světla fungují pouze při držení přepínače světel.

Nemáte někdo s titmo problémem stejné zkušenosti ? Nebo znáte řešení na tento problém ?

Nejsem si ani tak na 100% jist zda-li je opravdu problém v elektru, ale jiný důvod mne nenapada.

 

Děkuju za jakoukoliv radu.

 

S pozdravem

 

Winters

Editováno: , autor: Pawouk
Upraven název tématu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako první - prověřit pojistkovej a reléovej box (nad chodidlama spolujezdce) - vyndat VEN Z AUTA, vysušit pokud je v něm mokro (a připravit se v takovým případě na vyndání a přetěsnění čelního skla), ALE určitě propájet všecky pájený spoje, případně přidat "cín" kde ho najdeš málo.

Pak, kdyby to propájení nepomohlo,  prověřit relé, kterýma se spínají světla a X-kontakt. 

Ale já si myslím, že to je studeňák v tý pojistkovo-reléový desce a pomůže to propájení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jako první - prověřit pojistkovej a reléovej box (nad chodidlama spolujezdce) - vyndat VEN Z AUTA, vysušit pokud je v něm mokro (a připravit se v takovým případě na vyndání a přetěsnění čelního skla), ALE určitě propájet všecky pájený spoje, případně přidat "cín" kde ho najdeš málo.

Pak, kdyby to propájení nepomohlo,  prověřit relé, kterýma se spínají světla a X-kontakt. 

Ale já si myslím, že to je studeňák v tý pojistkovo-reléový desce a pomůže to propájení.

 

Diky moc za radu. Po vymene rele, problemy ustaly a uz tyden jezdim bez jedineho vypadku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...