Přejít na obsah

aliexpress.com - co sa da kupit


hlavackar

Doporučené příspěvky

mam takový dotaz, snad někoho nenaštvu ....


když si kupujete cokoliv na ali a je to nad 150 éček tak se platí DPH i clo tak by mě zajímalo jestli to jde nějak "obejít" nebo ne

mám tak na pul vybrané rádio: https://www.aliexpress.com/item/European-warehouse-Resolution-1024-600-Android-4-4-car-dvd-player-gps-Volkswagen-VW-Skoda-POLO/32321954979.html?spm=2114.13010208.99999999.264.o54DN1


jen tak přemýšlím jestli by se na tom dalo ušetřit kdybych si to nechal zaslat z Německa nebo ne

když je ta možnost ikdyž je o něco dražší poštovné  

jaký je váš názor/ tip ?

děkuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ona ta rychlost mě právě zaráží ...

z číny píšou že to bude trvat 8- 16 dní a z německa 10 - 22 dní což je nelogické leda že by tam měli nějaký sklad do které ho by to zaslaly a z něj pak sem do čr

jasně ten odhad je na oko, může to dojít do týdne  ale taky do měsíce jak kdy se šikne letadlo :)

jen je to určitě tak že z německa se DPH platit nebude ?

co sem našel a netu tak by to mělo být osvobozeno jen od cla  
díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ale dole to pise on time delivery: 7 days ;), kdyz vyberes Nemecko... ja bral radio z UK(cca 165 EUR) a neplatil sem nic navic... pak jeste jedno z Nemecka(125 EUR) a taky nic... a opravdu to slo z UK a Nemecka(podle tracking numberu)... kazdopadne myslim ze v ramci EU bys DPH/clo platit nemel... muzes jim ale zkusit napsat at deklaruji nizsi hodnotu(coz ale v ramci EU se stejne na baliky nedava pokud vim)...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako samotna kvalita zpracovaní je dobrá, na oko to vypadá pekně, co se tyce tuneru tak ano, je mizerný ale zatim jsem to zkousel jen v dilni kde mam strop z pozinkovaneho plechu tak treba venku bude lepsí, ono auto ma 2 anteny a tady je moznost pripojit pouze 1 tak asi by slo koupit nejaky slucovac + zesilovac signalu (z radia vede kablik prave na napajeni anteny) 

 

Jinak cestina je jako v mobilu/tabletu az na pae aplikaci utcene primo do techto zarizeni ale to bych videl jen jako detail

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak radio svizne je, aspoň zatim ...

 

Jinak multimedia/ radio jde zkombinovat z navigaci, ale je tu jeden problem a ikdyz zmenim vystup zvuku v navigaci tak je to stejne, kdyz navigace proste naviguje a rika povely tak se vypne hudba, ona promluví a hudba se zas zapne coz je otravne ... Krom toho ze se mi nechce radio zapnout pri otoceni klicku, nejde nastavit bootovaci obrazek a tlacitka na prepinani skladeb maji opacnou funkci (v radiu je primo program na nastaveni ale nejak se mu nechce) a ten slabsi tuner ktery se snad zlepsi zesolovacem  jsem spokojený ....

 

 

Az vse bude jak ma byt tak bych natocil video a dal ho pak sem

Jen doufam ze to nedopadne jak tady kolega nademnou sliboval fotky a nejak zaspal ;)

Editováno: , autor: hardb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož je to Android autorádio, tak mě napadá jedna věc... jde tam nahrát jakýkoli program z Google Play? Například Waze, Here mapy, Spotify?

 

Už jsi zjišťoval, jaká bude cena zesilovače? Aby to nedopadlo tak, že autorádio za 6 tisíc budeš ještě dotovat dalšími 6 tisíci. Pak už Tě vyjde relativně asi lépe koupit nějaké normální rádio od Sony nebo Kenwood.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano jde tam nainstalovat jakákoliv apka a člověk je limitovaný pouze vnitřním uložištěm protože aplikace nejdou přesouvat na kartu tak jako u mobilů ...

ty zeslilovače se pohybují od 100 kč třeba až po 1500kč a ty už v sobě mají i DAB tunner  + teda ten slučovač fakra asi 300 kč ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To čo uvádzaš je len fantómový napájací člen na jednu anténu s vývodmi z tunera pre dva anténne vstupy v aute s jednou anténou na streche. V Rapidke sú dva predzosilňovače FM signálu. Jeden je v anténe na streche, druhý  na vyhrievaní zadného okna, ktoré je ďaľšia anténa. Takže pridanie ďaľšieho predzosilňovača FM je úplne zbytočné a zvýši len šum a nie signál. Proste rádiá made in China neriešia tuner FM, to je len ako prípadný doplnok k rádiu, ako voňavka do auta, číňania riešia rádio ako multimediálny systém a prkotinky okolo toho. Druhá otázka je, či sú antény napájané z rádia jednosmerným napätím po koaxiálnom kábli +12V. Ak nie je napätie na stredných kontaktoch konektorov na pripojenie antény, musíš urobiť to externé napájanie antény na aute.

Editováno: , autor: touareg3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na druhej pohled nevím všude píšou  že komunikuje přes wi-fi tak možná zjistím jak to je  pokud by začala natáčet po nastartování a nějak přenášela obraz/ možnost ukládání videa přes wi fi tak bych možná nad ní uvažoval ....

líbí se mi že nikde nic netrčí a nezavazí a hlavně má pěkný záběr i kvalitu videa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...