Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

V 11/26/2016 at 18:26, Malta napsal:

tak dnes jsem se konečně dokopal k tomu, abych konečně vyměnil již na jaře zakoupený termostat ... co se ochladilo, tak mi při každém klesání na prvních 20km pořád padala ručička teploměru, což se u haťapek děje když je mínus 10 a více (než se to pořádně prohřeje delší jízdou), ale ne u teplot 5-10°C nad nulou.

 

Jo, to mi povídej. Měnil jsem ho nedávno a byl to boj. V zimě raději ani tu teplotu neukazoval... příjemná změna, když v dnešních mrazech po 15 minutách v autě vidím, že je konečně zahřáto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to je relativně v pohodě za předpokladu, že jedeš rychle a máš vysoké otáčky. Pak se to zahřeje mnohem rychleji... nejhorší je, že mám nyní po cestě do práce v prvních pěti kilometrech více než pět semaforů. A pokud chytneš červenou vlnu, už se toho nezbavíš. V autě se třeseš jako ratlík, auto se třese jako ratlík a vypadávají Ti všechny zuby. Včetně těch v převodovce. :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Malta napsal:

 ... a pokud vzpomenu, hodím ještě něco z kamery ;)

jak jsem slíbil ... ta dodávka co mě předjížděla, byla pohřební služba ... co jsem netušil, že S nebožtíkem nebo PRO nebožtíka se tak pospíchá, jsem myslel, že tam už se na nějakou minutu nehraje :kol-46:

Schránka 01.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spěchal, abych se dostal rozumně do betle, bo jsem ráno musel zase do práce a když jseš ještě po půl desáté večer v Praze, tak se tomu musí šlápnout, obzvláště když se kvůli známce nedá jet po dálnici a musíš po okrskách

 

tak u nás začalo posněžovat až o šesté večerní, ale teď zrovna přestalo ... asi se to všechno vysypalo u vás ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...