Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

měřili i u Pasohlávek u Aqualandie Moravia, ovšem to bylo v pátek a to video už bylo přepsané (první páteční ještě zachované, bylo až ve Vídni). Ovšem bylo to akční, páč jel polský kamion (cisterna), za ním osobák a já. Bylo zpomalení na 70 a 50, viděl jsem u odbočky k Aqulandii zaparkovanou O III, takže jsem věděl, která bije ;), ovšem kamioňák to mastil furt dobrých 70, takže jak jsme oktávici minuli, hned vystartovala, předjela mě, osobák, pak se musela zařadit, kvůli autům do protivky a pak hned vystartovala před kamion, šla na brzdy a s "follow me" si ho odvedla na ten odstavný pruh ještě na hrázi lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. no kdyby svestky merily na Videnske, tak maj za 2 tydne  vydelany na dalsi 2 oktavky... 80 tam nejede fakt nikdo.. ta 50tka u PAsohlavek je tam jen kvuli tomu prechodu, jinak je tam zbytecna, ale pravda je, ze provoz tam je jak svina, zejmena kamionu.. Haska by meli povesti za kule do pruvanu, na svou tiskovou mluvci a ostatni svinarny lowe mel, ale aby prosadil rozsireni silnice do Vidne, tak to ani n... to same najezd na dalnici ve Slatine.. ve spicce je kolona od sjezdu na Slatinu az po prvni krizovatku, bratru 3 km+jeste cekaji auta na dalnici + vyjezdy z bocnich ulic na hlavni Ripskou jsou totalne plne, protoze se tam nikdo nedostane skrz silny provoz na hlavni.. proste je to banda c****ku..

Editováno: , autor: JirkaBrno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to není pravda, já tam jedu 80 pokaždé :), ale je fakt, že si připadám, že platí akorát pro mě ;). S Haškem souhlas ... nebude to dlouho trvat a Rakušáci budou s dálnicí až na hranici a co my? U nás ještě nepadlo ani územně správní rozhodnutí, ne tak aby se už aspoň koplo do země.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...