Přejít na obsah

Sleva na Yetiho


Marousek

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

předběžně uvažuji nad zakoupením Yetíka TDI 81KW 4x4 Ambition +.

 

Původně jsem si myslel, že půjdu do nějakého ročního vozu jako kdysi když jsem kupoval nynější Fábii. Po prostudování nabídek jsem zjistil, že už to není tak výhodné jako kdysi.

 

Plánuji obeslat prodejce s konkrétní konfigurací a budu čekat na jejich nabídky. Rád bych auto platil hotově, tím pádem asi nemůžu pomýšlet na akční verzi Fresh která je podmíněna financováním? Stávající Fábii bych dal na protiúčet.

 

Kolik se dá reálně dostat sleva na auto do výroby na RČ? Prý 10% není problém?

 

Dává se nějaká sleva i na tzv. skladovku? Třeba tuto http://www.skoda-auto.cz/chci-vuz-skoda/pages/nove-vozy-ihned-k-dodani-detail.aspx?v=TMBLC75L7F6024866

 

Díky

Editováno: , autor: Marousek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teoreticky by ta extremně vysoká akontace měla jít, nevím o nějakém omezení. Akorát ty splátky musíš rozložit min do 24 měsíců.

 Podmínky: doba splácení 24 až 72 měsíců. Splátka předem (akontace) od 10% z ceny vozu | Nerovnoměrná poslední splátka až 30% z ceny vozu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já zaplatil 70% ceny jako akontaci,zbylých 30% jsou splátky na 2 roky bez navýšení,nicméně je tam podmínka těch 70% hned,sjednáno standartně přes Škofin...sleva byla 13%,ale bral jsem předváděčku,takže neumím přesně říct,kolik by to bylo na nový vůz,nicméně si tipnu,že 10% je reálných

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viem, že u nás na Slovensku je to asi iné... No pre info napíšem , akú zľavu som dostal na Yetiho ja. Bolo to auto, ktoré mal predajca na sklade, nie predvádzacie . Cenníková cena bola 18 589 €, mne urobili cenovú ponuku 15 200€ - zľava cca 18%.

To je pěkné

 

oct: To chápu, já mluvím o nové skladovce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

V současné době lze dostat zhruba toto:

-nový Yeti Fresh do výroby - sleva cca 5-5,5 %

-Yeti Fresh předváděčka na míru - sleva cca 11 -13 % (a lze sehnat i předváděčky s nájezdem pod 500 km)

-na jinou než akční verzi Fresh jsou slevy větší (ale při dorovnání výbavy na Fresh lepší nevychází)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Já bych zrovna u Yetiho na tu slevu díky příchodu Yetiho II moc nespoléhal. Současná generace se stále prodává jak teplý housky a s blížícím se koncem výroby se spíše očekává zvýšený zájem. Už teď je čekačka na auto do výroby cca 3-4 měsíce. Jinak bych zvážil akční výbavu Fresh, oproti ambition je tam hodně věcí navíc. Fresh je sice jen pro verzi city, ale ta se od outdooru liší v zásadě beztak jenom trochu jiným oplastováním. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na outdooru se mi vůbec nelíbí černé nárazníky. Jinak si myslím, že výrobce žádnou slevu jen tak dávat nebude, co mám zkušenosti se Škodovkou, tak v případě, že potřebují podpořit prodej nějakého modelu, dají slevu např. 30000 Kč při koupi vozidla na úvěr, nebo slevu 10000 Kč při prodeji vlastního vozidla, nebo pojištění na první rok zdarma apod. To je podle mě stejně slabota a když obejdeš pár prodejců a budeš chtít cenovou nabídku s nižší než ceníkovou cenou, usmlouváš větší slevu.

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ale Fresh 4x4 je jen nafta... to mě mrzí... Na outdooru se mi líbí sériové tažné, asistent do kopce, Sunset a ochrana podvozku a off-road režim.

 

Takže spíš nečekat...(teda po objednání jen čekat a čekat,...)?

Hm, tak pokud to má být 4x4 benzín, tak ten outdoor už dává smysl. Čekat na nějaké větší slevy podle mě smysl nemá.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Vyrobce Yetiho slevovat nebude, nedavno mi rekl jeden prodejce skodovky, ze par mesicu pred prichodem noveho Yeti vyrobu stareho ukonci, aby se vytvorila poptavka po novem modelu. Dale mi rikal, ze pri uvedeni stal Yeti v zakladu 330 000 Kc, dnes 385 000 Kc, cena se stale zvysovala a zvysovat bude, pravdepodobne se bude soucasny Yeti vyrabet jesta cca rok. Ale mozna ze take kecal, aby me presvedcil objednat Yeti co nejdrive.

Editováno: , autor: osobne
  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou Zdenku ne zcela spravne informace

 

- pri uvedeni stala formalne zakladni verze Active s klimatizaci 400 tis. Kc (zakladni verze bez klimatizace se nabizela jen formalne a stala 359 800Kc), v zaveru roku 2013 vyklesala na 340 tis. a dnes je na 385 tis. s drobnou zmenou v zakladni vybave

- zvysovani ceny zavisi na odbytu, pokud bude vyprodana kapacita (jako ted), tak bude cena dal stoupat

- vyrobce neukonci par mesicu pred prichodem vyrobu, ale objednavky, protoze bude naplnena kapacita

- je nesmysl, ze by se zastavila vyroba kvuli nejake tvorbe poptavky, vyrabi se jak o zavod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...