Přejít na obsah

FII Scout farbenie a úrdžba plastových dielov


mimoxx

Doporučené příspěvky

Mám poškrabané plasty, predný nárazník na oboch stranách! Jedno som spôsobil ja v Chorvátsku o vysunutý schodík a ďalšie niekto na parkovisku najskôr pred Tescom. Neviem čím to zatreť, lebo na plaste len tak niečo nedrží a ešte väčší problém strafiť tú farbu!! Poraďte, či už ste také dačo riešil. Foto pridám neskôr.

Dík!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku som pátral. Plasty sú lakované farbou Audi Grau. Kódové označenie by malo byť 7DL. Aj samotné plasty majú v ETKE prívlastok šedé a číslo obsahuje kód 7DL. Len kto vie, či sa tá farba dá zohnať.

 

Napadla ma aj čiastočná oprava Tempo pastou. Tiež som s ňou prelešťoval nejaké škrabančeky na laku, ale nie na plastoch. Takže neviem ako by sa tá pasta chovala na tom lakovanom plaste. Možno by to trebalo skúsiť na nejakom málo viditeľnom mieste napr. na zadnom nárazníku za kolesami úplne dole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V jednom obchode s autodoplnkami mi tiez odporucali super pastu, zrenovuje ozivi, skrabanceky zatre, ale ja som im tvrdil ze nie a tak aj bolo, lebo tam je hlboka ryha a tu treba zatret farbou, pasty su na renovaciu starych od slnka vyblednutych plastov. Takze je definovany problem, kde zohnat tu farbu?? Bude dobra, lebo tam akosi nevidim zakladovku, tak musi dobre drzat, lebo plasty su "prevít", tam len tak farba nedrzi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono po tej paste ti hlboké škrabance (úplne cez lak) nezmiznú ale tie malé čo sú okolo len na povrchu zmiznú. A s tou farbou ti neporadím. Do toho sa vôbec nevyznám. Ale mám pocit, že aj keby sa ti podarilo tú farbu zohnať, tak na dokonalé zakrytie ti bude treba lakovať celý nárazník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak spreje na plasty su: http://www.autoomega.sk/?id_sek=1148&id_tovar=8527&uroven=4&zaradenie=1148&ukaz=detail&hlzaradenie=2389

Len ako strafit ten spravny odtien, ked iny vyrobcovia budu mat odlisne odtiene! :kol-32:

 

edit: dalsi vyrobca:

http://www.dofal.sk/spreje/473-body-bumper-paint-sedy-sprej-na-plasty-400-ml.html

Editováno: , autor: mimoxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...