Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Předpokládám, že forum je od toho, abychom  si vyměňovali užitečné informace. Kdybych tušil, kolik celkem zbytečné diskuze vyvolá můj skromný příspěvek o možnosti zavírání kufru na delší vzdálenost, tak ho tady asi nedám (ale zřejmě by ho tady dal někdo jiný později). Chápu Ferdu25, že si se svým řešením pohrál a tak je mnohem elegantnější, ale někomu třeba vyhovuje jen ten dvojklik. Pokud bych měl cestu kolem, tak bych se taky stavil, ale jezdit přes celou republiku nemám v této fázi zapotřebí - obdobně jako Cosby. Omluva za OT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dnešním výletu do Strakonic se z mého Supa konečně stalo dospělé  auto.

VELKÉ díky Ferda25! Jsem maximálně spokojený, a fajn jsem si pokecal. 

Na Supa dokódovaný kufr na tlačítko, zadní LED při DRL, nový Fw pro Bolero, a spoustu dalších fičur. :-)

Ten kufr na tlačítko je prostě dokonalý! Ještě jednou velké díky Jirko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždy záleží, jak se realizuje instalace(možnost vrácení do původního stavu bez poškození elektroinstalace) + jak se k tomu bude stavět tvůj servis, kam jezdíš. Pokud jim to bude vadit, tak pak jedině najít takový co k tomu nebude mít odmítavý postoj a udrží Ti záruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, frenkyyy napsal:

Měl bych otázečku, jde nakodovat nějak asistenta parkování, když mám style, parkovací senzory, parkovací kameru, ale nemám tlačítko na středovém panelu.

Děkkuji

 

coz o to, mistni borci ti tu instalaci udelaji tak, ze ani servis nic nepozna (samozrejme, nemuzes jit reklamovat parkovaciho assistenta, kdyz jsi ho nikdy v aute nemel) ... nicmene nez ti sam zaparkuje, neskutecne dlouho to trva ... koukni treba na nejake video na youtubku, vim ze kdyz to natacej, obcas jedou schvalne pomalu, ale auto si nenajede, musis nekolikrat jet dopredu a dozadu aby spravne zaparkoval ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...