Přejít na obsah

Kompresor klimatizace


tomcat007

Doporučené příspěvky

kompresor nejede pořád,jen se pořád točí řemenice v který je elektomagnetická spojka která to vypíná a zapíná

když stojíš u auta s nastartovanym motorem a zaplou klimatizací tak uslyšíš cvakaní a to je právě ta spojka :kol-28::kol-27::kol-44:

Tak to teda u OII můžeš stát jak chceš, ale tam žádná spojka není........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím páni tak ako to je stane sa niečo,ked vypustim okruh dám vymenit kompresor + vysúšač a pojdem 5-10km na naplnenie? Má niekto skúsenosti s tým vysúšačom stačí odšrobovat tu bielu maticu a vymenit tu vložku,lebo su tam vraj špony zo stareho kompresoru,alebo dat spravit preplach okruhu?Mám kúpený nový kompresor a chcem to dat vymenit známemu...Dakujem za radu...

tú bielu maticu neodšróbuješ,je tam nalisovaná a často okolo nej uniká chladivo...jediná pomoc,ako tomu zabrániť je vymeniť celý chladič za FL,ktorý má už čiernu zátku :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Jsem své komentáře vymazal, prostě vím že OII žádnou spojku nemá a nemíním se tady, s někým kdo viděl OII stát na parkovišti, dohadovat o opaku.

[/quote

jo omlouvám se stačilo se podívat na řemenici.spojka tam je ,ale jen unašecí pro případ,že by se kompresor kousnul,takže Octavka má druhej system to je,že se kompresor točí nonstop a reguluje to regulační ventil na sání a pouští do kompresoru tolik media kolik je potřeba

mám dvou až tří týdenní prac. cykly a nejsem na netu každý den

octavek jsem viděl víc než si umíš představit a dokonce i zevnitř :kol-44: :kol-44: :kol-44: :kol-44: :kol-44:

Editováno: , autor: kosmonaut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Čauwes. Potřeboval by jsem zda by mi někdo nemohl zjistit jaké existujou náhrady za kompresor ZEXEL 1K0 820 803N.

Jde mi o to že výrobci jako Delphi, Sanden, Denso, Valeo to každý označovali jinak.

Mam problémy s tímto kompresorem a v rámci záruky ho chci vyměnit za jiný protože mi už tento 2krát odešel.

Díky všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, mal by som tiež dotaz na ten kompresor Zexel 1K0 820 803N. Mam ho tiež v aute ale je deravy a mal by som moznost kupit za dobru cenu typ 5N0 820 803A. Len neviem ci je ho mozne zamenit, lebo niekde uvadzaju ze ano a niekde nie. Aj Jan155 ho v tom zozname nema, tak aby som ho nekupil zbytocne. Neviem ci zalezi aj na type motora ale mam 2.0 tdi BKD r.v. 2005. diki

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Měl bych otázku. Mám Octavia 19TDI r.v.2006 s climatronicem. Za jak dlouho je normální že začne do auta foukat studenej vzduch když stojí auto dva dny v parnu na sluníčku a je tedy opravdu rozpálené jako pec? Mě to totiž trvá i deset kilometrů jízdy než začne chladit. Co je ,ale horší je to že těch deset kilometrů to topí. Ano topí, ne že by šel dovnitř teplý vzduch z venku, to topí tak že u výdechu neudržim ruku. A pak jako když utne , začne foukat studený. Pak už chladí v pohodě. Na doplnění plynu jsem byl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • Pawouk umístěno následující téma
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...