Přejít na obsah

Cvaka u motoru


riderfery

Doporučené příspěvky

V 27. 10. 2016 na 19:47, Ediky napsal:

Zdarec hoši mám Superba 2002 elegance 2.5TDI 114kw auto mam par měsícu celou dobu v cajku žadne zvláštní zvuky dnes jsem jel s tím autem poprvé po dalnici normalka 130 přijel jsem zaparkoval a večer jsem sedl a už to divne klepani nastalo tak jsem se dostal sem a taky jsem nahral video o tom cvakani tak posudte a budu rad když napišete co to asi muže být předem dík. 

 

 

 

Odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=25wgvtNtFKw

 

nazdar, aku znacku si kupil na cistenie??? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 rok později...

Zdravim mam dotaz. Cvaka mi neco v motoru. 2.5tdi 114kw. Nechal sem udelat rozvody a zacalo to cvakat jeste vic, kdyz se motor ohreje spravne tak uz to neni tak intenzivni. Mechanik rikal ze jsou to vačky ale podle jinych expertu mi udelal rozvody o zub. Rad bych se tady nekoho zeptal a poslal mu par fotek a video s prosikem o radu. David Dyus mam fb tak klidne napiste budu rad za každou odezvu. Nebo napiste na email daviddya77@gmail.com Předem moc děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...