Přejít na obsah

Slevy na nový vůz


Prochaine

Doporučené příspěvky

ja som sa bol v piatok previezt na skusobnej jazde, bol som nadseny a kedze to chcem na ICO tak mi pani hned do cenovej ponuky dala 10% zlavu. Myslite ze ma vyznam skusat cez mail/telefon aj inde a dostat aspon 13%?

a este otazka ak mate niekto skusenost, auta co su na skodaplus tak ceny su konecne alebo by tych 5-10% tiez vedeli dat dole?

Editováno: , autor: pichalsi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 8. 2016 at 21:08, xtra01@seznam.cz napsal:

Uz to tu nekdo psal, je to de facto auto pro potreby prodejce a ma moznost jich mit k dispozici omezene mnozstvi. Jestli udela levou na Skodovku a nabidne takove auto zakaznikovi, je plne v jeho rozhodnuti...plati tam ale omezeni jako napr. ze vuz musi byt na prodejce papirove napsany na nekolik mesicu, nekde pry 3, nekde 4, 6 nebo 9 mesicu...coz uz byva pro zakaznika k zamysleni prave kvuli odpisum...

 

Jsem rád, že máš stejnou zkušenost. Připadá mi to, že schopnost zajistit si vyšší slevu než je "standart" se tu dá jen těžko prominout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mne informacie v tomto threade dost pomohli :) minimalne teda nejdem ani volat na tie skodaplus ponuky, kedze bez zlavy sa to neoplati, aspon teda mne

plus aj informacia ze na ICO su zlavy je dost dolezita, prvykrat si kupujem do firmy auto takze by ma to nenapadlo... zato som tu aj napisal svoju skusenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pichalsi: No však tak to má být. Ten, kdo se chce podělit se slevou nebo se ni ptá, právě pro toho je toto téma. Ale nehánění si příspěvků, zpochybňování zkušeností někoho jiného je tu mimo mísu a začnu toto chování nemilosrdně trestat.

Myslím, že když se poptáš ještě v jiném salonu, na 11% slevu se u nového auta dostaneš. Ale se 13% bych nepočítal. Otázkou je, jestli se ti vyplatí kvůli 1% lítat - záleží na ceně auta. My jsme právě 11% slevu na nové auto na IČO dostali. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda Plus bych automaticky nezatracoval. Vetsina aut tam sice (po secteni vsech pro a proti) nevychazi dobre, ale da se narazit na slusny kousek. Zejmena, pokud se nejedna o typickou vybavu/motorizaci.

Pokud by to nekoho zajimalo, tak na Octaviu jsem mel pri konfiguraci slevu 23,1% a u Superbu je sleva jeste o neco vyssi. Dana procenta ale o nicem nevypovidaji. Proto se tady vede, stejne jako ve vlaknu o FIII nebo OIII, diskuse nad podezrelymi ciframi. Nektere se potvrdily, nektere vysvetlily a nektere ukazaly jako vylozene lzive. Na vysi slevy ma vliv velka spousta faktoru (cilova skupina, podpory vozu do vyroby, podpory skladovych aut, vykup auta, financovani/pojisteni, velkoodberatel, fiktivni predvadeci auto, honeni cilovych bonusu pred koncem obdobi, ...)  a ty se navic meni v case.

Jednu dobu byla u Skody napr. podpora na nakup na IC, v minulosti byla i cela rada spotrebitelskych podpor na vybrane motorizace nebo vybavy, ktere nebyly verejne prezentovane. Na druhou stranu prodejci zpravidla participuji casti marze (kterou obvykle stejne davaji na oltar cenoveho vyjednavani) u AM. EDIT: I kdyz to taky neni automaticke.

V soucasne dobe je asi nejdulezitejsi, jestli dany prodejce ma potrebu prodavat. Pokud ma vyprodane kvoty na dlouhy cas dopredu, tak se bude bavit trochu jinak, nez kdyz mu stoji na dvore desitky aut a nevi, co s nima.

Kdo chce, tak tady najde i radu prispevku prodejcu. Jsem zvedav, jestli za zpochybnovani budou potrestani :-)

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

predpokladam, ze situacia v CZ moze byt ina ako situacia v SK... 
vybavovane po znamosti u importera... SIII pri objednani 1 auta na ICO.

  • nova konfiguracia auta "do vyroby" - zlava 11%, cakacka odhadom 3 mesiace (bez tlacenky tak 6 mesiacov)
  • "referentske" auto SA s najazdenymi 30t km - zlava 20% + sada zimnych kolies, bez cakania
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...