Přejít na obsah

objednal som Lemforder, doslo INA ... je to OK?


turbokocur

Doporučené příspěvky

len maly dotaz

 

objednal som si z eshopu jedneho slovenskeho obchodu s 99% spokojnostou zakaznikov

axialne loziska znacky Lemforder do ulozenia prednych tlmicov. o dva dni neskor som kurierom

obdrzal balicek, ktory obsahoval dve male modre skatulky s logom a napisom Lemforder, ale v

oboch skatulkach bolo na lozisku vyrazene: INA Germany.

 

pokial viem, INA patri pod Schaeffle Group, ktora konkuruje ZF Group, ktora zastresuje Lemforder.

este kebyze mi dojdu loziska Sachs, tak to pochopim, lebo je to tiez ZF Group. ale INA Germany?

 

mam to zaslat spat do obchodu alebo je to v poriadku? ZF Group odkupilo INA Germany?

 

serie ma to, lebo som chcel spicku za 5.50 € / kus a nie INA za 3.30 € / kus.

a teraz mam INA za 5.50 € / kus. je to prebalene?

 

este ma znepokojilo to, ze spod puzdra loziska nevycnieva vazelina. dosial co som mal v rukach

taketo loziska, spod kazdeho aspon trochu precnievala vazelina ...

 

vdaka za odpovede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no u nas v Skodovke autorizaku stoji vyse 12 € / kus, co je brutalna marza.

raz som si tam bol kupovat krytky na otvory pre skrutky na kryte motora, pytali 2 € / kus.

potom som sa ja debil chytal za hlavu, na skoda-diely.sk mali to iste v cene 0.65 € / kus.

 

bohuzial, na skoda-diely.sk prvovyrobove lozisko neponukaju, iba znacku INA v cene 3.30 € / kus.

 

podla toho co som sa docital na nete, tak Lemforder je pouzivany ako prvovyroba, VW Group si to

potom prebali a drbne svoju marzu. uz som v minulosti kupoval do ramien silentbloky a bral som

prvovyrobu Skoda, dosli mi Lemforder silentbloky v krabickach zalepenymi tou Skoda orig. diel nalepkou.

hned som to omrkol na nete a zistil som, ze je to OK. dokonca Lemforder ide aj do BMW-ciek

Editováno: , autor: turbokocur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tieto keci sú tak s polovice pravda , jedna vec je čo je druhoška , jedna čo ide do originálu , dve sady rozvodu na 1,9 PD , jedna origo čo má remeň contitech a druhá contitech , kupodivu úplne iné remene , a takto toho mám porovnaného trošku viac , origo ložisko stojí 10,84€ s DPH zákazník ... viz príloha

post-51372-0-77836500-1441020166_thumb.p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10.84 € ... ten autorizak co som spominal vyssie zastresuje viacero znaciek, je to taky sukromnik tuna.

zrejme si cenovu politiku este sam trochu upravuje. inak si teda tych 12 € za kus vysvetlit teda neviem.

 

ten remen by ale mal byt tvarovo a materialovo podobny, nie? to ze si tam vyrazili ine cislo vadit nemusi.

 

dnes som sa na zahranicnych forach docital, ze Lemforder udajne loziska sam nevyraba, skor ich nakupi

u niekoho ineho a predava pod svojou znackou. neviem, ci sa tomu da verit, i ked Lemforder sa skutocne

specializuje na gumove suciastky a kombinovane suciastky guma-kov. pride mi ale dost divne, ze by

Lemforder kupoval a prebalobal suciastky z konkurencneho konzorcia ...

 

tak ci onak, uz som to v aute vymenil, nakolko mi to surilo. uvidime, co tie INA loziska vydrzia.

 

teraz pozeram, mal som objednat loziska SKF. idu po 7-8 € za kus, ale maju kovovy aj vonkajsi obal.

v danom eshope ich neponukali, a vlastne hladal som cez heureku vyhradne Lemforder, preto ma obisli.

 

a SKF na 100% loziska sam vyraba :-D kurnik sopa, to su zmatky s tymi dielmi niekedy ...

Editováno: , autor: turbokocur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...