Přejít na obsah

Zimní pneu


Bladik

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 5 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Pánové, jak jste spokojeni s pneumatikami Continental ContiWinterContact TS 850P? Měl jsem zálusk na příští zimu na TS860, nicméně v Continentalu mi mi řečeno, že v rozměru 235/45 r18 je budou dělat až na sezonu 2018/2019.. Díky za postřehy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 7 měsíců později...

@Plzeňáček Presne tie by som chcel aj ja objednať. Akurát dnes som volal s predajcom, ktorý mi predával auto a tvrdí mi, že vraj podľa techničáku nemôžem dať na moje auto zimné 19" ani 18", pretože M+S je napísané iba pri 17" a mohol by som dostať pokutu. Nie je to blbosť? Prečo vlastne je M+S iba pri jednom rozmere? Prikladám fotku, ako to mám zapísané.

IMG_0549.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tuhle informaci ti muze dat max. kamos v hospode, ale ten prodejce bude pekny kokot, kdyz nevi takovou zakladni vec... od toho bych se bal koupit si i zapalky, ze z nich vyleze krecek :D fakt nechapu, proc salony zamestnavaji takove dementy a proc Skoda nema nejaky program na testovani elementarnich znalosti zastupcu sve znacky, kdyz uz prodejci berou jakykoliv material... to je presne ten duvod, proc do autorizaku jedu az kdyz uz naprosto neni vyhnuti.

 

samozrejme zimni gumy muzes koupit v jakemkoliv rozmeru ktery mas zapsany v TP :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám už nachystáno - Continental WinterContact TS850P 235/45 r18.. Info o nemožnosti obout zimní pneu ve velikosti 18 nebo 19 je zcela zcestné. Jediné, co na 18 a 19 nelze, jsou zimní řetězy. Kolo je moc široké a řetěz by byl vevnitř už asi v kontaktu se zavěšením.. Takže pokud budeš na horách potřebovat, tak jedině ty textilní řetězy.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Specifikace ráfku:
Rozměry: 8.0J × 18" ET44
Materiál: lehká slitina, antracitový
Počet šroubů: 5 (nejsou součástí balení)


Specifikace pneu:
Rozměry: 235/45 R18 98V
Úspora paliva: C
Přilnavost za mokra: C
Hlučnost: 72 dB
Max. rychlost: 240 km/h
Datum výroby: 2015 / 2016


Možno sněhové řetězy: ne

 

--------------------------------------------------------------------------------

Specifikace ráfku:
Rozměry: 6.5J × 17" ET41
Materiál: lehká slitina,
Barva: černá
Počet šroubů: 5 (nejsou součástí balení)
 
Specifikace pneu:
Rozměry: 215/55 R17 98V
Úspora paliva: C
Přilnavost za mokra: C
Hlučnost: 72 dB
Max. rychlost: 240 km/h
Datum výroby: 2015 / 2016
 
Možno sněhové řetězy: ano

___________________________________________________

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S poslednimi dvema prispevky nesouhlasim. Mam koupene tyto snehove retezy na moje 235/45 R18 s oficialni homologaci. Vyzkouseno tuto zimu v rakouskych alpach a nebyl problem, jenom se musi po kratke jizde znovu dotahnout. Nejdou sehnat uplne snadno, ale snehove retezy pro R18 existuji, jak sami vidite.

 

 

IMG_7088.JPG

IMG_7089.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...