Přejít na obsah

Samozamykání centrálu při jízdě


Loko

Doporučené příspěvky

Nedávno jsem se vracel z dovolené, a stihl mě prudký déšť prostě průtrž jakou jsem ještě nezažil trvala asi 2 hod.

Zastavil jsem na parkovišti a po vystoupení z vozu se stáhli okna a auto se zamklo a hned zase odemklo.

Potom při jízdě se to opakovalo po celou cestu asi 1000km.Pořád zamklo a hned zase odemklo.

Můžete si představit, co to dělala  auta co jela za mnou, v Rakousku hned brzdili mysleli si že je zácpa.

Po příjezdu domu jsem zjistil, že po zavření kufru se auto zamkne a hned zase odemkne jako při jízdě.

Zkoušel jsem to z dveřmi kde jsou spínače ale nic, jen když bouchnu s kufrem.

Co tam může být za spínač nebo relé?

Díky za nějaký nápad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Závada se mě zhoršila, asi 300 km to nic nedělá ani přes díry a bouchnutí kufru a dveří. Potom po pár dnech odemknu auto a sjedou okna dolů probliknou blinkry a auto se samo zamkne a odemkne.To mě dělalo celou cestu asi 250km domu. Pořád přes každou díru centrál zamkne a odemkne s blinkry. Zavřu kufr nebo dveře a zase se zamkne a odemkne. Dal jsem auto do garáže a zamknul, za 2 hodiny alarm a auto se samo odemklo a spustily se okna. Už nevím co mám dělat a kam to mám dát. Elektrikář neví a do škodovky se mě moc nechce, bojím se že to budou hledat pár dní a chtít ranec za práci. Jsem už zoufalý, nemůžu s tím jezdit když se to samo odemyká a stahují se okna. Neví někdo kam to mám dát kdo by to uměl spravit. bydlím u Rakovníka. Klidně bych odpojil centrál kdyby to pomohlo ale mám zaslepený zámky, už jsem to tak koupil. Díky moc za každou pomoc i nápad.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem na to přišel, objevil jsem nějaký chromový malý vypínač v kufru nahoře uprostřed, byl utržený a když jsem se ho dotkl tak to začalo zamykat a odemykat auto. Dráty jsem odstřihl a zaizoloval, jeden vede k zadní svítilně a druhý někam dopředu auta. 

Neví někdo na co tam ten vypínač byl, jestli jsem měl dráty spojit nebo rozpojit to nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...